>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 77: Khalidov vs. Pudzianowski

psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
XTB KSW 77: Khalidov vs. Pudzianowski

ScreenShot01421.jpg

Data: 17 grudnia 2022 (sobota)
Lokalizacja: Arena Gliwice - Gliwice, Polska
Transmisja: 19:00 – karta główna (Viaplay)


Walka wieczoru
120,2 kg: Mamed Khalidov (35-8-2) vs. Mariusz Pudzianowski (17-7)


Co-main event
61,2 kg: Sebastian Przybysz (10-2) vs. Jakub Wikłacz (13-3)
o pas mistrzowski | 5 rund

Karta główna
93 kg: Ibragim Chuzhigaev (16-5) vs. Ivan Erslan (12-1)

o pas mistrzowski | 5 rund

65,8 kg: Daniel Rutkowski (14-3) vs. Lom-Ali Eskijew (20-5)
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (18-6) vs. Emil Meek (10-6)
93 kg: Bohdan Gnidko (8-0) vs. Madalin Pirvulescu (5-0)
65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk (8-2) vs. Pascal Hintzen (8-1)
65,8 kg: Michał Domin (4-3) vs. Patryk Likus (2-1)
70,3 kg: Yann Liasse (8-1) vs. Adrian Gralak (5-0)
61,2 kg: Shamad Erzanukaev (1-0) vs. Carl McNally (2-0)
61,2 kg: Wiktoria Czyżewska (1-0) vs. Oleksandra Karaseva (2-0)

źródło: lowking.pl, kswmma.com

Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x150_forumbuk.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Dodana została jeszcze jedna walka.

Ostatnia walka sobotniej gali!
Wiktoria Czyżewska
🇵🇱
vs
🇺🇦
Aleksandra Karaseva


Mój typ właśnie powędruję w tę walkę, która będzie jako pierwsza i została dodana last minute. Typuję wygraną Wiktoria Czyżewska @1.40 na Fortunie. Po pierwsze Polka ma o wiele większe doświadczenie w amatorskim mma. Posiada 12 zwycięstw i jedną porażkę z Aleksandrą Kreft, więc dla KSW scenariusz idealny pod rewanż. Polka zdobyła tytuł mistrzyni Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA oraz jest mistrzynią Polski w kickboxingu. Nie wspominając że rok temu zdobyła złoty medal mistrzostw Polski ADCC. Co wiemy o Ukraińce? Prawie nic ma rekord 2-0 wygrane z jedną rywalką o rekordzie 1-3 gdzie sędzia przerwał po minucie, a drugiego starcie nie ma nigdzie informacji nikt nic nie wie. Pewnie było w piwny na wschodzie. Jest jeszcze walk na GAMMA z tego roku, jednak ją sobie obejrzymy na YouTube to zobaczymy te "wyjątkowe" umiejętności Ukrainki. Bierze walkę last minute pewnie tylko, aby zarobić. Dla mnie nie na innej opcji jak wygrana Polki.

Też już bez analizy, tak na szybko. Ja gram Pudzian przez KO/TKO/DQ @2.50 na Fortunie. Wiemy co Pudzian zrobił Materli. Jestem świadomy, że Mamed ma silniejsza szczękę, że inaczej potoczy ten pojedynek (mądrzej). Jednak wieku Mamed nie oszuka, lata lecą organizm coraz słabszy. Soldić pokazał że da się znokautować Mameda, Pudzian nie wątpliwie ma silniejszy cios niż Chorwat. Moim zdaniem w którymś momencie walki Pudzian trafi i wygra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1030
chamberlain 438,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Shamad Erzanukaev - Carl McNally
Walka zakończy się punkty lub przez techniczną decyzję @ 2.00 Fortuna

KSW 77 zbliża się wielkimi krokami, na gali tej obejrzymy kilka naprawdę ciekawych pojedynków, jednym z nich będzie walka Shamada Erzanukaeva z Carlem McNally. Shamed, który reprezentuje Polskę, nazywany jest młodym talentem, do tej pory co prawda odbył jedną zawodową walkę, a było to na KSW 65, tam przez decyzję wygrał z Bartoszem Rewerą, ale w amatorskim MMA radził sobie bardzo dobrze mając bilans 5-0. Jego rywalem McNally, który jest 7 lat starszy, ale w zawodowej klatce aż tak większego doświadczenia nie ma, bo on za to odbył tylko dwie walki, obie wygrane, na KSW odbył jedną walkę z Miłoszem Melchertem, którego skończył przez poddanie już w pierwszej rundzie, w amatorskim MMA też radził sobie dobrze mając bilans 8-3. Patrząc na walki obu panów można zauważyć, że obaj specjalizują się w walce w parterze, bo i w walkach Shamada jak i Carla zauważyć można, że kończyły się one głównie po poddaniach lub decyzjach. Nie spodziewam się, żeby i w tej walce było inaczej, strzelałbym, że i ta walka zakończy się w ten sposób, typuje jednak zakończenie przez decyzję, bo w parterze może być ciężko zaskoczyć się nawzajem obu panom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +850
bisior44 5,6K

bisior44

Użytkownik
Pudzianowski - Kchalidov
Kchalidov wygra @1.70

Nie można w tej walce skreślać Mariusza, ale sądzę że Materla był dla niego idealnym przeciwnikiem, ponieważ lubi wdawać się w wymiane ciosów, co wykorzystał młotkiem Pudzian. Mamed to doświadczenie i widział co sie stało w poprzedniej walce i na pewno jest przygotowany, na pewno będzie zadawał ciosy z doskoku, sądzę że nie wda sie w taką wymiane jak Michał Materla. Mimo wieku i porażki z Soldiciem, sądze że będzie przygotowany aby zwyciężyć w tej prestiżowej walce, na którą bilety zostały wyprzedane 2 miesiące przed galą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +194
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
Chuzhigaev I. - Erslan I. pierwszy zawodnik wygra przed czasem TAK 1,75 fortuna 😡😡😡, pewniejszy typ 1 zawodnik wygra 1,43 ✅✅

Witam! Zwieńczenie tego roku, prawdziwa bomba dla fanów MMA i KSW. KSW77 super karta i hitowe starcia. W każdej z walk ciężko wytypować 100% pewniaka. Jedyną walką która według mnie jest przewidywalna to powyższe starcie. Dlaczego? Według mnie Erslan to nie ta półka. To bardzo dobry zawodnik, ale jednak do mistrzowskiego poziomu KSW mu trochę brakuje. Fakt wygrał 12 walk, a przegrał tylko z Narkunem o pas - ale nawet w KSW nie walczył z wymagającymi rywalami. Mysiała, da Silva czy Kijańczuk to nie są nazwiska z poziomu Chuzhigaev`a. Chorwata brutalnie zweryfikował Narkun, który pokonał go w drugiej rundzie.
Jeśli chodzi o Ibragima Chuzhigaev`a 16 wygranych i 5 porażek - 7 wygranych z rzędu. No i ostatnia walka z Narkunem, gdzie wygrał przez decyzję - ale zdemolował Polaka. Turek dużo walk kończył decyzjami - ale były to pojedynki 3 rundowe. Tutaj będzie 5 rund dobrej bitki i myślę, że nie będzie to pełny dystans. Chuzhigaev jest mega mocnym zawodnikiem jak na KSW, zrobił duży postęp i będzie chciał udowodnić że zwycięstwo z Narkunem nie było przypadkiem.
Z fartem, życzę zieloności :) 🍀 🍀 🍀


połowiczny sukces :p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Pudzianowski - Kchalidov
Zakład: Walka zakonczy sie przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Typ: Tak
Kurs: 1,5
fortuna

Mój typ wędruje w kierunku zamknięcia walki przed czasem przez nokaut.
Pudzian 17-6, 12 przez nokaut, i ostatnie 5 przez nokaut
Kchalidov 35-8, 15 przez nokaut i 16 przez poddanie
Statystycznie wygląd na to że jest duża szansa na to że walka skończy się przed regulaminowym czasie. Pytanie tylko na jak poważnie Panowie podejdą do nich, czy to będzie walka fighterów czy też celebrytów. Do podziału mamy 3mln zł według organizatorów także walka na której mocno się panowie wzbogaca i to za same wyjście do niej. Z plotek Pudzian ujawnia kontuzje nogi czy jest to mądre kilka dni przed walka? Może jaka ustawka się szykuje. Także scenariuszy jest wiele, ja proponuję tak i zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +194
probetsprofit 1,5K

probetsprofit

Użytkownik
Nie byłbym pewny tego że Ruski da radę z Erslanem . Wręcz przeciwnie grałbym Erslana w pierwszej rundzie . Walka ruska z Narkunem to żaden wyznacznik . Narkun nie był tam sobą zresztą Erslan ma czym przyłożyć . Kurs wybitny
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Mamed 1,70

Mamed powinien wygrać tą walkę sprytem i swoim doświadczeniem. Na pewno nie popełni tego błędu co Materla w walce z Pudzianowskim i też wyciągnie wnioski po walce z drugim bykiem Soldiciem. Byli trenerzy Mameda pytani komu kibicują nie odpowiadają wprost, ale można wyczytać, że są za swoim rodakiem więc mysle, ze jakies slabe strony wskazowki na pewno przekaża swojemu przyjacielowi/idolowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +194
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
KSW 77

Pudzianowski M. - Khalidov M.

Typ: 1

Kurs: 2,15

W sobotę czeka nas chyba ta walka, na którą wszyscy polscy kibice MMA czekali od lat. No właśnie, czekali od lat i na pewno chcieli, żeby ta walka odbyła się dużo wcześniej niż w 2022 roku. Obecnie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov są już u schyłku swoich karier, a walka jest bardziej marketingowa niż sportowa. Bądź co bądź jest to pojedynek dwóch legend polskiego MMA. Uważam, że faworytem jest Mariusz Pudzianowski. Mimo, iż Mamed dysponuje niesamowitą techniką to Mariusz jest tytanem pracy i mimo iż jest już wiekowym zawodnikiem to stale się rozwija. Mamed to nie jest już ten zawodnik co 3-4 lata temu. Soldić wygrywa z nim bez problemu. Kilka lat temu nie spodziewałem się, że zobaczę mocno znokautowanego Mamed, a niestety taki widok ukazał się oczą kibiców MMA. Ostatnie pięć walka Khalidova to aż cztery porażki. Przechodząc do Mariusza to zdecydowanie po jego stronie przemawia siła. Myślę, że pojedynek będzie bardzo podobny do tego z Michałem Materlą i jeżeli jakiś sierpowy wyjdzie Pudzianowi to Mamed wyląduje na deskach. Niestety dźwigni, czy duszenia Mamed nie założy, bo różnica walki i siły Pudzianowskiego na to nie pozwoli. Nokautującego ciosu Mamed nie posiada, a może inaczej. Nie posiada tak nokautującego ciosu, aby powalić zawodnika wagi ciężkiej. Jedynie gdzie upatrywałbym szans Mameda to pełen dystans i kondycja Pudziana, która w trzeciej rundzie może być gorsza. Uważam, jednak, że ten pojedynek wygra Pudzianowski przez TKO w drugiej rundzie. A co tam, taki odważny typ na walkę wieczoru :)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zapraszamy na naszego Facebooka, do wygrania podwójny bilet na sobotnią galę KSW 77, weź udział i zobacz na żywo starcie

👊 Khalidov - Pudzian 👊

>>> TUTAJ <<<

1080x1080_ (1).jpg
 
O 321,6K

ogon_w44

Typer
Khalidov 1.70

Podobnie jak 2 kolegów wyżej, uważam że Mamhed ta walkę wygra. Owszem siła ciosów przemawia za Pudzianem, owszem Mariusz jest tytanem pracy i owszem Mamhed ma swoje najlepsze lata za sobą, ale po mojemu więcej argumentów po stronie Khalidova mimo wszystko .
Tak jak wspomniał jeden kolega, samym sprytem może wygrać. Druga sprawa jest taka, że technika też zdecydowanie na korzyść Khalidova, doświadczenie tak samo. I trzecia sprawa jest taka, że Khalidov napewno zawalczy mądrzej niż Materla. Myślę że wygra tu Khalidov .
 
Otrzymane punkty reputacji: +194
B 44,1K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Chuzhigaev - Erslan @2 2,96 oraz walka skończy się przez KO/ TKO lub dyskwalifikacje @1,45 fortuna

Ibragim Chuzhigaev miał wejście smoka. Po wielu walkach stoczonych w innych organizacjach dostał szansę walki o pas mistrzowski w KSW z Tomaszem Narkunem już w swoim debiucie w KSW na początku tego roku. Wykorzystał tą szanśe pokonując go przez decyzję sędziów. Sędziowie tam zdecydowali 3-2 ja uważam że Narkun maksymalnie tam wygrał jedną rundę. Uważam że Narkun od pewnego czasu nie jest sobą bo gdyby Ibragim mierzyłby się z najlepszą wersją Tomka to poległby tak samo jak Erslan Ta walka z Chorwatem już miała odbyć się wcześniej jednak kontuzja pokrzyżowała plany .Chorwat , który w debiucie w KSW w listopadzie 2019 roku otrzymał bonus za nokaut wieczoru. Następnie przegrał w walce o pas z Tomaszem Narkunem co jest jego jedyną porażką do tego momentu. i właśnie dlatego nie rozumiem aż takiego faworyzowania Ibragima gdzie na Niego kursy są wystawione 1,35, Erslan ma mocniejszy cios kończący, jest wyższy i silniejszy, buki kierują się pojedynkiem obu z Narkunem. Największym atutem Ibragima jest chaotyczny styl walki i nieprzewidywalność, Myślę że przez pięć rund obaj będą dążyc do skończenia przed czasem. Dla mnie to walka 50/50 i chetnie skorzystam z kursu @3 na Chorwata.
 
chowirex 115,8K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Czyżewska W. - Karaseva O.
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Typ: Tak/ szybko, łatwo i przyjemnie
1.82@ fortuna

W kategorii koguciej kobiet zmierzą się Wiktoria Czyżewska z Aleksandra Karaseva. 18-letnia Polka ma bogate doświadczenie amatorskie 12 wygranych i jedna porażka z Adrianna Kreft po dosyć kontrowersyjnej niejednogłośnej decyzji sędziowskiej. Wiktoria wówczas miesiąc przed tą walką obchodziła 16 urodziny a Adrianna Kreft pokazała na KSW75 że też przypadkową zawodniczką nie jest. Jedyna walka zawodowa Czyżewskiej to wygrana niecałe 2 miesiące temu na gali TFL 25. W 20 sekund przez nokaut z Wiktoria Domżalska (znaną z walki freakowej MMA VIP 3). Czyżewska pochodząca z mojego województwa to zawodniczka o której już w lokalnych mediach słychać od 2 lat (często również przez jej urodę). Ma duży potencjał i myślę że w przyszłości może osiągać sukcesy nawet na arenie międzynarodowej bardzo dobrze wygląda jej stójka ma 9 nokautów i za pewne w tej płaszczyźnie będzie toczyła ten pojedynek. Karaseva ma rekord 2-0 i nie za dużo o niej można się dowiedzieć, w wywiadzie ten fragment
wyszło że Aleksandra deklaruje się jako debiutantka zawodowa także no ciekawa kwestia. Wierzę w lokalną zawodniczkę bo są duże podstawy do wiary w jej zwycięstwo myślę że jak najbardziej przez K.O.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +956
paga 28,1K

paga

Użytkownik
Przypomnę tylko jaki fighterem jest Materla. Ciągle ludzie widzą w Nim potężnego gościa, żyjąc tym wykreowanym wizerunkiem przez ziomków. Facet dostawał po głowie jak leci, od zawodników, którzy nie posiadają najmocniejszego ciosu i tak powstał niezniszczalny Michał. Dla mnie to zawsze był średniak ciągnięty za uszy przez kolegów, Kawuslkiego i Lewandowskiego. To tak odnośnie zwycięstwa Pudziana nad Materlą, któremu wystarczyła jedna bomba i koniec baletu .

Dla mnie kurs 1.7 na Mameda to złoto i pobieram. Mogę się pomylić, ale nie widzę zwycięstwa Mariusza. Czeczen walczy inteligentnie, nie da się obijać jak dzieciak. Pamiętajmy również po której stronie tutaj będzie kondycja. W parterze oprócz siły to Mamed zjada Mariusza, a myślę, że taki będzie game plan narożnika Chalidowa.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Khalidov - Pudzianowski, Pudzianowski wygra @2.15 FORTUNA

Mariusz to tytan pracy i już wygrana z Materlą była dla niego ogromnym sukcesem, a teraz dostaje zawodnika, który jest równie mocnym nazwiskiem na tej gali. Khalidov już nie jest tym samym zawodnikiem co kiedyś, w swoim szczytowym momencie na pewno pokonałby Pudziana, ale teraz kluczowy może być w zasadzie bląd przeciwnika lub jakiś kluczowy, skuteczny cios. Bardziej stawiam na drugi scenariusz i że Mariusz ze swoją ponadprzeciętną siłą po prostu ustrzeli Khalidova. Forma Mariusza mimo wieku jest fantastyczna, a doświadczenie z poprzednich gal - bezcenne.
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Pudzianowski vs Khalidov, under 2.5 rund, @1.45

Wydarzenie roku, które przy specyfice obu zawodników raczej nie ma prawa skończyć się przed decyzję. Najbardziej prawdopodbne wydają się byc KO/TKO ze strony Pudzianowskiego i np. poddanie ze strony bardziej doświadczonego Khalidova. Biorąc pod lupę oba potencjalne scenariusze - myślę że calość rozstrzygnie się w maksymalnie drugiej rundzie. Ostatnie walki obu zawodników raczej nie były długimi bojami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +328
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Pamiętajmy o wadze zawodników nie bez powodu walki podzielone są na kategorie wagowe. Różnica na miarę dobrego worka cementu.

Gigantyczna różnica wagi między Mariuszem Pudzianowskim i Mamedem Khalidovem! Wyniki ważenia przed XTB KSW 77!


Na wadze pojawili się już bohaterowie walki wieczoru, Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski. Zgodnie z przewidywaniami, różnica wagi między oboma jest ogromna.

Mamed Khalidov wniósł bowiem na wagę 93,3 kg, podczas gdy były strongman ważył aż 117,5 kg. Różnica wyniosła zatem 24,2 kg.

Czeczen jest zatem zdecydowanie lżejszy od Michała Materli, który przed starciem z Pudzianem ważył aż 100,5 kg.

źródło: https://www.lowking.pl/gigantyczna-...m-khalidovem-wyniki-wazenia-przed-xtb-ksw-77/
 
Otrzymane punkty reputacji: +584
probetsprofit 1,5K

probetsprofit

Użytkownik
Odemnie 3 typy z okazji gali KSW

Pierwszy to :

ERSLAN 3,00

Pojedynek ciężko bijącego Erslana z Ruskiem którego na potrzeby wystepu przerobili na Turka :) Każdy jara się Czeczenem bo pokonał coraz słabszego Narkuna . Fakt pokonał go ale Erslan to zupełnie inny typ zawodnika niż Tomek . Powinna byc tutaj fajna bijatyka i o ile Ruski może byc szybszy to Erslan jak trafi to go poskłada jak domek z kart.
Z tak dużego kursu na Erslana nie wypada nie skorzystać

Kolejny typ to PIRVULESCU 2,41

Kurs znowu kusi , znowu jest podjarka bukmacherów bo Gniadkko pokonał lucky punchem Piwowarczyka.
Dla mnie to żaden wyznacznik . Obaj kończa swoje pojedynki w pierwszych rundach. Mocniej bije Pirvulescu.
Myślę że zmuci Ukraińca w 1 rundzie

I ostatni typ to McNALLY 1,90

Trudny pojedynek to wytypowania ale roczna przerwa Erzanukaeva może byc problemem.
McNally wydaje sie zawodnikiem bardziej poukładanym , fajnie zaprezentował sie w pierwszej walce w KSW.
Myslę że Irlandczyk to weźmie po bardzo przyjemnym kursie
 
T 206,1K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Andrzej Grzebyk - Oton Jasse
Typ: Grzebyk przez KO/TKO/DQ @1.45 fortuna

Ostatnie 2 lata nie były zbyt szczęśliwe dla Andrzeja Grzebyka. Najpierw złamana noga w walce z Zaromskisem, później co prawda po niecałym roku powrót i zwycięstwo w rewanżu z Litwinem, ale następnie dwie kolejne walki i dwie przegrane - z Adrianem Bartosińskim oraz z Tomaszem Romanowskim. Aktualnie Grzebyk ma bilans 18-6 i wydaje się, że to ostatni moment aby coś jeszcze ugrać i być może w przyszłości dostać walkę o pas. Do tego konieczne jest dzisiaj zwycięstwo z 4 lata młodszym Brazylijczykiem. Ma on bilans 21-8, z czego połowę tych walk stoczył dla brazylijskiej organizacji Watch Out Combat Show. Sześć jego ostatnich pojedynków to aż 4 porażki. Liczę, że dziś Grzebyk w końcu się przełamie i zwycięży przez KO/TKO, czyli w sposób przez który najczęściej kończył swoich rywali (11 razy).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +328
Do góry Bottom