>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 71: Ziółkowski vs. Rajewski

R 622K

rjastrzab

Użytkownik
Szpilka - Radczenko
Typ Radczenko
Kurs 1,75
Fortuna

Dołączę sie do typów na porażkę Szpilki w debiucie. Ten facet nie miał pomysłu i umiejętności na karierę bokserską to próbuje podreperować budżet w klatce. Rywal jak na debiut niezbyt wymagający, ale jak juz zostało wspomniane spotkali się w ringu i Szpilka uległ. Sportowo i mentalnie wydaje mi się, że Artur nie jest w stanie wskoczyć na poziom "zwycięzcy" i w moim odczuciu jego zwycięstwo może miec miejsce jezeli włodarze KSW uznają, że marketingowo to im się bardziej opłaca.
Mimo tego zagrożenia ustawką typują zwycięstwo Radczenki.
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Roman Szymański - Valeriu Mircea
Typ: Valeriu Mircea
Kurs: @3.67 Fortuna
Walka dotrwa do końca @2.05 Superbet
Mircea przez decyzję @8.0 STS
Analiza:
To ja pójdę pod prąd, bo większość typerów stawia na Romka po marnym kursie. Zdecydowanie lepiej stawia się dogów w dniu walki bo kursy na nich idą jeszcze bardziej do góry. Romek co tu dużo mówić, nie jest oszczędzany przez włodarzy KSW i walczy z samymi dobrymi nazwiskami. I tak też będzie tym razem. Oglądając ostatnie walki Mołdawianina odnoszę wrażenie, że jest to twardy zawodnik, który potrafi wywierać presję, nie boi się walki w stójce ani w parterze co sam podkreśla podczas wywiadów. Nie twierdzę, że Romek tego nie wygra, bo możliwe że tak będzie. Przecież jest to świetny jak na organizację KSW zawodnik, który jak wygra to pewnie będzie zmierzał po 3 walkę z Marianem. No ale, 3 tygodnie temu zmarł trener Romka. Wiadomo, że w jakiś tam sposób dotknęło to Romka, pytanie tylko jak bardzo? Valeriu już raz pokonał zawodnika z Czerwonego Smoka, co prawda było to dość dawno, no ale jednak. Kurs wskazuje na to jakby Mołdawianin był ogórkiem, który przyjeżdza po wyplate, a tak nie będzie. Ciężka to będzie przeprawa dla zawodnika Czerwonego Smoka. Szanse upatruje 60/40, a więc po takim kursie warto spróbować. Z fartem!
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
KSW 71
Typ: walka wieczoru: Mańkowski : Torres Tak
Kurs: 4.5
Fortuna
Witam dziś odbędzie się w Toruniu ciekawa gala KSW 71. Widzę tutaj podajecie typy na wygrane walki ew. Sposób jego zakończenia. Ja skupie się na innym pomysle i skłaniam się ku zagraniu na walkę wieczoru. Typuje tutaj na walkę w wadze lekkiej pomiędzy Mankowskim a Torresem. Brazylijsko-austriacki zawodnik to były mistrz kategorii piórkowej w 2021 roku pokonał Salahdine Parnasse w rewanżu przegrał i zmienił kategorie. Borys zaś ostatnio uległ w walce o pas z Ziółkowskim .. ale pokonywal w tej wadze Wszoska czy Sowińskiego. Myślę że ta walka potrwa pełen dystans i zwycięzcę poznamy po decyzji oraz obaj zawodnicy pokażą swoje umiejętności Mańkowski siłę uderzenia i charakter ma jak najbardziej żeby odnieść win. Lecz Torres tanio skóry nie sprzeda i będziemy oglądać pojedynek wieczoru. Kurs warty ryzyka. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +167
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Rozalski - Zimmerman, 2 zawodnik wygra przez KO/TKO lub dyskw. - tak, kurs 1.70, Fortuna

Rozalski najlepsze lata kariery ma już za sobą i teraz walczy, bo jak sam to nie raz podkreśla - jest to jego zycie i byłby nawet gotow umrzeć w ringu "jak prawdziwy wojownik". Jego rywal ma lepsze warunki fizyczne i większa siłę ciosu, myślę że przy tej wadze będzie to dość odczuwalne. Rozalski z pewnoscia poszuka partneru, natomiast nie wydaje mi się, że czarnoskóry rywal na to pozwoli. Spodziewam się krotkiej walki, w ktorej Zimmerman po prostu zrobi swoje i znokautuje Rozala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +351
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Kolejna gala KSW przed nami, wieć krótko typy;
Szymański wygra na punkty 2.3 (sts)
Szymański pewnego poziomu nie przeskoczy dotkliwie przegrał z Parnasse ale w innych walkach pokazywał się z dobrej strony. Szymański wydaję się, że będzie miał sporą przewagę w zapasach i będzie dążył do klinczu i tak zamęczał swojego rywala. Romek dobrze sobie radzi w wszelkich kotłach zapaśniczych, jego rywal to nie jest jakiś ogórek ale miewał w walkach przestoje, które powinien romek wykorzystać i dzięki czemu powinien ogarnąć decyzję na swoją korzyść. Kolejnym atutem Szymańskiego jest dobra kondycja, która może pomóc w dążeniu do wygrania walki poprzez presję i zapasy. Moim zdaniem nie powinno tutaj być ko albo poddania, będzie to bliska walka ale raczej na korzyśc Polaka.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Rozalski - Zimmerman, 2 zawodnik wygra przez KO/TKO lub dyskw. - tak, kurs 1.70, Fortuna

Rozalski najlepsze lata kariery ma już za sobą i teraz walczy, bo jak sam to nie raz podkreśla - jest to jego zycie i byłby nawet gotow umrzeć w ringu "jak prawdziwy wojownik". Jego rywal ma lepsze warunki fizyczne i większa siłę ciosu, myślę że przy tej wadze będzie to dość odczuwalne. Rozalski z pewnoscia poszuka partneru, natomiast nie wydaje mi się, że czarnoskóry rywal na to pozwoli. Spodziewam się krotkiej walki, w ktorej Zimmerman po prostu zrobi swoje i znokautuje Rozala.
Ty chłopie nawet nie wiesz w jakiej formule walczą a piszesz takie kocopoly, przecież to jest tragedia co tutaj połowa ludzi pisze, jak macie takie analizy pisać to wcale nie piszcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Screenshot_20220618-182725.jpg

Dzisiejsza gala, w przeciwieństwie do poprzedniej zapowiada się na długą i pełną decyzji. Wybrałem trzy walki, które powinny dotrwać do decyzji i jedną, w wadze ciężkiej, która powinno się zakończyć szybko. Mańkowski, Szymański i Wikłacz powinni wygrać swoje walki, ale nie przewiduję tam szybkiego skończenia. Chociaż, to MMA i wszystko może się zdarzyć ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +167
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KSW 71
Szymański R. - Mircea V.
Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję: Tak @ 1.75 Szymański przez TKO (kontuzja), runda 1, 5:00
Fortuna

Zestawienie dobrze skrojone na zmagania na pełnym dystansie. Obaj sprawni zapaśniczo i w parterze, pewnie tutaj lekką przewagę może mieć Polak. Szymański jest mobilny i dość kreatywny w zapaśniczych tańcach, swoją gibkością często potrafi się wysmyknąć z kłopotów czy zyskać lepszą pozycję. Mircea więcej niż solidny zawodni, przekrojowy, choć zdecydowanie najlepiej czuje się na nogach. Obaj zdecydowanie nie są puncherami, siła ciosu nie jest ich największą zaletą, co w połączeniu z ich mobilnością w stójce sprawia że trudno będzie im zakończyć walkę jednym ciosem. Obaj też raczej nie zdradzali by mieli problemy z kondycją. Dlatego wydaje się mi się, że pełen dystans może być ciekawą opcją na tą walkę.
 
Ostatnia edycja:
T 209,3K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Ziółkowski - Rajewski
Typ: Ziółkowski przez decyzję sędziów @3.00

O zwycięstwo Mariana Ziółkowskiego w tym pojedynku jestem spokojny. Pozostaje pytanie, czy zdoła skończyć Rajewskiego przed czasem? Według mnie nie - będzie spokojnie punktował rywala i ostatecznie wygra jednogłośną decyzją sędziów. Co prawda ostatnia przegrana walka przez Rajewskiego w 11 sekundzie nie wygląda zbyt optymistycznie dla naszego typu, jednak tu uważam że zobaczymy pełne 5 rund. W 4 z ostatnich 6 walk Ziółkowskiego o werdykcie końcowym decydowali sędziowie. Natomiast jeśli chodzi o Rajewskiego to 6 z ostatnich 10 walk kończyło się decyzją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +309
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Artur Szpilka vs Serhiy Radchenko under 1,5 rundy 2,02 forbet koniec w 1 rundzie 2,2 fortuna

To na szybciora mam nadzieje ze będzie merytorycznie :p Dużo juz napisane gram na szpilke( bawimy sie korzystając z promek czy to maxi czy ekspert moze cos ugramy ) i zobaczymy czy będzie casus Izzu czy nie ....imo Arturowi wielkiej kariery nie wróże i dobry zawodnik jakiś zapaśnik pewnie go szybko wyjaśni ale tutaj nowy kon pociągowy ksw dostaje zawodnik bardzo przeciętnego. Ukrainiec w MMA nie wiele znaczy nie ma wielkiego doświadczenia pewnie wygrać może ale...na horyzoncie walka dla Szpilki z Pudzianem i mega rekord ppv .Kawul z Lewadowskim będą chcieli go bardzo dobrze poprowadzić zobaczymy co na to sam zainteresowany pokaże .Szpilka ciężki i to dość mocno moze byc spory atut.... po za szybkością dla Radczenki nie widzę tutaj dużo argumentów obaj nie maja wielkiego doświadczenia cardio podejrzane ani parteru .... przewiduje ze Pin ruszy od początku poszuka jakiegoś obalenia a tam ciosy z góry ile fabryka dala pewnie opanował z 2-3 triki w WCA i podobno niezłe kopie to ma być widowisko i wejście z przytupem długo to nie potrwa....
 
Ostatnia edycja:
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Deklasacja w walce Martinka z Stawowym. Dawno nie widziałem takiego lania, może i Czech nie oddawał zbyt wielu ciosów, ale nawet przez sekundę nie był zagrożony.
Przez swoją tkankę tłuszczową Polak wolny jak wóz z węglem. Masakra, jak ten człowiek wygrał te wcześniejsze walki. Swoją drogą jak to możliwe, aby być na takim poziomie, więc trenować każdego dnia i tak wyglądać.

Desmae pokazał serducho do walki. Niesamowite, że przetrwał nawałnicę w pierwszej rundzie. Zachowanie sędziego na szóstkę, świetna decyzja o nieprzerywaniu walki. Mam wrażenie, że nie jeden sędzia by już kończył pojedynek. Drugą runda to już pokaż siły Belga. Brawo.

Wikłacz mega kot. Oby tak dalej. Szkoda bo kursiwo 1.5 było do przyjęcia. Wiele osób omijało ten pojedynek.

Zobaczymy dalej, teraz czekamy na Ajtuja Bomba, Bomba Szpilkę. Sam jestem ciekaw jak to się zakończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +698
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Panowie nie żebym się żalił bo miałem że walka zakończy się KO / TKO lub DSQ więc git. Ale wytłumaczcie mi żebym zrozumiał skoro ukrainiec zaczął klepać o Artura ręką i poddał się to nie powinna być wygrana przez poddanie? Czemu TKO? Z góry dzięki za wyjaśnienie :)

Na stronie KSW: "Wynik: Artur Szpilka pokonał Siergieja Radczenkę przez TKO (poddanie po ciosach), 2:52, runda 2"
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Panowie nie żebym się żalił bo miałem że walka zakończy się KO / TKO lub DSQ więc git. Ale wytłumaczcie mi żebym zrozumiał skoro ukrainiec zaczął klepać o Artura ręką i poddał się to nie powinna być wygrana przez poddanie? Czemu TKO? Z góry dzięki za wyjaśnienie :)

Na stronie KSW: "Wynik: Artur Szpilka pokonał Siergieja Radczenkę przez TKO (poddanie po ciosach), 2:52, runda 2"
Techniczny nokaut (ang. technical knockout, TKO) – zwykle jest ogłaszany, gdy sędzia lub inne osoby (np. lekarz ringowy, sam zawodnik lub jego trener) przerwie pojedynek z powodu niezdolności zawodnika do kontynuowania dalszej walki, mimo że ten nie został wyliczony. W takim przypadku decyzja o technicznym nokaucie podejmowana jest w wyniku przekonania, że dalsza walka może zagrozić jego zdrowiu lub życiu.

edit: sam sie poddal, dlatego TKO ;)
 
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
Szpilka - Radczenko 1 kurs 2,2 fortuna

A ja odwrotnie niż wszyscy. A dlaczego, bo KSW na Szpilce może sporo zyskać i zarobić. Jak wiadomo jest on w treningu MMA już dosć długo, sam nie dawno powiedział : "Zaczynam nowy etap w swoim życiu. Nie będę oszukiwał, że »póki co« traktuję to jako przygodę, a czas pokaże, jak to będzie. Mega się cieszę, jest pozytywna energia. Nie mogę się doczekać rewanżu z Sergieiem Radczenko i to jeszcze w MMA". Jak wiadomo Artur Szpilka już od jakiegoś czasu przygotowuje się do swojego debiutu w WCA Fight Team, gdzie ma okazję trenować m.in. z Janem Błachowiczem, Izu Ugonohem, Danielem Omielańczukiem czy Marianem Ziółkowskim, są to naprawdę mocne nazwiska. Myślę, ze nie po to KSW promowało tą galę i nazwisko Artura, by teraz mocno stracić wizerunkowo (na Szpilce mogą sporo zarobić, a na Radczence? Kto będzie chciał z nim walczyć jeśli wygra? )
Ja mam nadzieję że Ajtuj "ju going dałn" Szpilka nie zaprezentuje się tak jak IZU, który skompromitował się w nowej formule.
Jeśli chodzi o Radczenkę to jest to solidny zawodnik - jego rekord 8-7 może trochę mylić - ale tez jak popatrzymy na to z kim wygrywał (to sa to same "no Name" - wiadomo że raz ze Szpilką już wygrał, ale to będzie całkiem inna walka.
Jak dal mnie szanse są 50:50 - a kurs lepszy na Szpilę - i idę w ten typ. A czy dobrze robię to się okaże już w sobotę :)
✅✅✅
 
Do góry Bottom