>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 34: New Order

Status
Zamknięty.
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA


Data: 5.03.2016
Miejsce: Hala Torwar – Warszawa
Walka o tytuł wagi ciężkiej
Karol Bedorf vs. James McSweeney
Walka o tytuł wagi półciężkiej
Tomasz Narkun vs. Cássio de Oliveira
Walka o tytuł wagi piórkowej
Artur Sowiński vs. Fabiano Silva
Aslambek Saidov vs. Yasubey Enomoto
Krzysztof Kułak vs. Maciej Jewtuszko
Łukasz Bieńkowski vs. Svetoslav Savov
Szymon Bajor vs. Jędrzej Maćkowiak
Grzegorz Szulakowski vs. Bartłomiej Kurczewski
Tomasz Kondraciuk vs. Marcin Wójcik​
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Sowiński A. - Da Conceicao F.S.✅ Artur Sowiński pokonał Fabiano Silvę przez jednogłośną decyzję
Typ: 1 @2.05 STS/ 2.10 Unibet

STS wystawił kursy i niezłe jajca ponad 2 na Kornika? Ok w walkach z Anzorem czy Vaso to była lipa, ale po tym co pokazał z solidnym Erbst&#39;em to nie mam pytań. Widać że kornik się odrodził. W wywiadach mówił co zmienił, postawił na luz i show. W ostatniej walce nie dało rady go skończyć. Treaz jestw gazie wiele od ostatniej walki nie minęło, a jego rywal nie walczył od roku. Więc może być zardzewiały. Do tego Kornik jest większy od swojego rywala. Ok Brazylijczyk dobry rekord, ostatnie walki w rozsądnej organizacji Jungle Fight. Tyko do czasu kontraktu do tej federacji to tłukł się po nieznanych galach po jakiś fawelach. Na Jungle to jego zawodnicy też tacy średni byli. Jedynie ostatnio na Tachi FC ładne KO zaserwował dobremu rywalowi, nikt go nie skończył przed czasem, ale czy Kornik będzie chciał? Wątpię. Rywal może być zardzewiały i Kornik spokojnie będzie punktował cala walkę. Jest większy, jest w gazie, rywal nie. Po takim kursie warto próbować.


---------------------------------------------------------------------------------------

Saidov A. - Enomoto Y.⛔ Aslambek Saidov pokonał Yasubey’a Enomoto przez jednogłośną decyzję
Typ: 2 @1.90 STS/ 2.26 Unibet

Yasubey Enomoto spec od parteru, porobił taką karierę w Rosji że hej. Wytrzymał 3 rundy z Shlemenko. Ostatnie dwie walki to wygrane z mocnymi silnymi Rosjanami. Większy od Aslambek&#39;a. W Rosji nie jednego cwaniaka złożył, a z początku kariery w Japonii też robił show. Aslambek Saidov potrafił przegrać w Danii, od tego czasu Mańkowski, kelner Langman, stary dziad Acacio, Moks czy kolejny ziomek z faweli i niszowych gal Quito. Nigdy nie mierzył się z takim rywalem jakim jest Enomoto, Saidov potrafił już niespodziewanie stracić kontrole na moment w walce i przegrać. Na moje samuraj ze Szwajcarii będzie obalał i w której rundzie podda czeczena.

---------------------------------------------------------------------------------------

Jewtuszko M. - Kułak K. ⛔ Maciej Jewtuszko pokonał Krzysztofa Kułaka przez TKO (uderzenia w parterze) Runda 2, 2:18
Typ: 2 @2.35 STS/ 2.75 Unibet

Może was zadziwię, ale ja tam stawiam na Kułaka, ok stary ostatnio nic nie pokazał, ale ja w niego wierzę. Po pierwsze Kułak jest większy. Irokez po wylocie z UFC. Dostał solidną weryfikacje od Kornika. Później pokonał słabego Amasingera. Następnie naprawdę ładnie wziął rewanż na Korniku, ale co potem? No właśnie. Z Bakočević&#39;em przegrywał, temu w końcówce zabrakło tlenu i skończyło jak się skończyło. Miał chłop szczęście tak solidnie przegrywał. Z Szymuszowskim przegrał w fatalnym stylu. Kułak nie lepszy bo ze Strusem przegrał w frajerski sposób, a z Azaitarem to nikt nie wie po co on się tłukł w stójce zamiast przewracać? Co by nie mówić Kułak background z judo ma. Kiedyś w Jiu Jitsu wymiatał. Teraz chcą dokończyć swoje porachunki. Obaj ostatnio nic nie pokazywali. Ja jednak wierzę w Kułaka. On kiedyś miał osiągnięcia Jewtuszko nie. Wczoraj wojna psychologiczną też wygrał Kułak:

https://www.youtube.com/watch?v=SIoT3auhNMs

Kułak jest stary, mówi Irokez który jest o 28 dni młodszy...

Ważanie też wygrał psychicznie:

https://www.youtube.com/watch?v=vPSOO4zCPnY
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ewa_dragonka 1

ewa_dragonka

Użytkownik
Czekam az @betsafe , @unibet wystawi kursy:
Moje wstepne typy :
Karol Bedorf vs. James McSweeney
McSweeney poweidzial , ze Bedorf jest nikim bo nigdzie nie walczyl poza ksw.
Troche racji ma , po walce z rozalem ciezko powiedziec na co stac naszego goscia:

Tomasz Narkun vs. Cássio de Oliveira

Artur Sowiński vs. Fabiano Silva
Juz sodowa uderzyla Kornikowi do glowy , nasz polski McGregor , mam nadzieje ze Brazol przyjedzie ,podda , wroci z Pasem. Jak zrobil to Koike
(Marinio fen ), historia lubi sie powtarzac.

Aslambek Saidov vs. Yasubey Enomoto

Krzysztof Kułak vs. Maciej Jewtuszko
Powrot Kułaka

Łukasz Bieńkowski vs. Svetoslav Savov

Szymon Bajor vs. Jędrzej Maćkowiak
Nastepny ankosiak na rozpisce , Wałujew TKO

Grzegorz Szulakowski vs. Bartłomiej Kurczewski
Jestem za kura , nie lubie Grzulakowskiego za jego wystep w MMASTER ,aktualnie trenuje w Olsztynie , jezdzi Olsztyn - Namyslow, duzo gada w tych wywiadach ze juz pas chce po 1 walce , wierze ze Kura go posklada. Najchetniej zobaczylbym jakies TKO albo G&amp;P. Graci Barra Góra !!

Tomasz Kondraciuk vs. Marcin Wójcik
Tomaj wraca , co Ankos to Ankos.

Ktos z forum wybiera sie na wazenie !?
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Federacja KSW oficjalnie odzyskała bardzo przyzwoitego fightera w postaci Antoniego Chmielewskiego (31-14), który jeszcze do niedawna bardzo cenił sobie pozycję wolnego strzelca MMA i marzył o angażu w UFC. To nie koniec rewelacji, bowiem reprezentant Warszawy zastąpi chorego na zapalenie płuc Łukasza Bieńkowskiego podczas sobotniej gali w Warszawie.
Z automatu Chmielewski zmierzy się w sobotę z Svetlozarem Savovem (15-5). Czyżby organizm Łukasza Bieńkowskiego doznał szoku po powrocie z gorącej Tajlandii? Życzymy zdrowia. Tymczasem… to nie koniec zmian na sobotniej karcie walk. Więcej szczegółów niebawem.

No i *** no i cześć. Zaczyna się. ????
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Coś dyskusja się nie klei w temacie.
Co sądzicie co Kułaku?
Zastanawiam się nad nim jak widzę napinacza Jewtuszke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom