>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KSW 20: Symfonia Walki, 15.09.2012

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Mariusz Pudzianowski vs Christos Piliafas
Christos Piliafas - 2.89 - 8/10 ⛔- Expekt . Brawo Pudzian i o to chodzi jeszcze raz Brawo :grin:
Expekt w tym momencie oferuje największy kurs na Greka .
Jeżeli Grek nie sprzeda walki i się nie podłoży to wygra łatwo i przyjemnie przed czasem . Chyba każdy już zauważył że ogólna różnica w umiejętnościach miedzy nimi a w szczególności z boksu ( nie wspominając już o grapplingu i dobrym trenerze w narożniku ) to jak stąd do kosmosu . Następny plus po jego stronie to taki że walczy z odwrotnej pozycji a tutaj jest niemal pewne że Pudzian się z tym wszystkim pogubi .
Zaufam jednak jemu i go gram , a nawet jak znowu w jakiś dziwnych okolicznościach lub po przypadkowym lucky punch ???? wygra Pudzian wcale nie będę płakał .
Pudzian i lepsza kondycja hmm... bez komentarza .
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
A jednak.. idealny zawodnik na dalsza promocje Rozala. Mozna mowic ze Glunder wygral kiedys z Kongo, Valentijnem czy Diabate oraz ze walczyl z samym Alistairem bo tylko to jest godne uwagi w tym zawodniku. Ostatnio baty od kazdego, z Polakow przegrywal z Joczem i Kulakiem i znanym z KSW - Zikiciem. Czekamy na kursy i gramy na Rozala chyba ze bedzie ponizej 1,5 to no bet.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
betsafe wystawił już kursy na walkę :
21:00 Marcin Rozalski - Rodney Glunder | KSW | Mieszane Sztuki Walki 1.38 - 2,85

Myślę że śmiało można pobierać Rożalskiego. Przedstawiciele federacji specjalnie dobrali przeciwnika by Marcin wygrał w końcu.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
betsafe wystawił już kursy na walkę :
21:00 Marcin Rozalski - Rodney Glunder | KSW | Mieszane Sztuki Walki 1.38 - 2,85

Myślę że śmiało można pobierać Rożalskiego. Przedstawiciele federacji specjalnie dobrali przeciwnika by Marcin wygrał w końcu.
Jak najbardziej jestem za typem. Jeśli to prawda, że Rodney był ściągnięty w ostatniej chwili, to Różal powinien wygrać tą walkę. Na pewno jest dobrze przygotowany, a co można powiedzieć o jego przeciwniku ? Nie za wiele, wziął walkę kilka dni przed galą, żeby zarobić na kontrakcie. Zawodnik ostatnią walkę stoczył w 2009 r według portalu Sherdog, więc wątpię żeby był aktywny przez dwa lata i ciągle w formie. Kondycja będzie znacząca w tym momencie, a ze względu na dobre umiejętności i mimo wszystko doświadczenie Marcin będzie miał dobrze obraną taktykę. Walka zakontraktowana na 3 rundy, więc do Różal musi zajechać rywala.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Jak najbardziej jestem za typem. Jeśli to prawda, że Rodney był ściągnięty w ostatniej chwili, to Różal powinien wygrać tą walkę. Na pewno jest dobrze przygotowany, a co można powiedzieć o jego przeciwniku ? Nie za wiele, wziął walkę kilka dni przed galą, żeby zarobić na kontrakcie. Zawodnik ostatnią walkę stoczył w 2009 r według portalu Sherdog, więc wątpię żeby był aktywny przez dwa lata i ciągle w formie. Kondycja będzie znacząca w tym momencie, a ze względu na dobre umiejętności i mimo wszystko doświadczenie Marcin będzie miał dobrze obraną taktykę. Walka zakontraktowana na 3 rundy, więc do Różal musi zajechać rywala.
Przeciwnik Różala aktualnie przygotowywał się do walki na innej gali która została odwołana także o braku aktywności nie ma mowy.
Według mnie to znajac naszych &quot;wojowników&quot; pokroju Różala to się bardziej opierdzielali niż Holender ????
Walkę jak widać wziął dla tego że nie odbedzie się inna gala do której sie przygotowywał po drugie to wątpie czy KSW sypnie mu odrazu super kasę....
Radze poczytać uważniej panom znaFcom a dopiero później lokowac swoją kasiurę w pseudo fightera Różalskiego.
Druga sprawa że Różal przygotowywał się pod konkretnego przeciwnika (Le Banner) a tutaj wystawiaja mu Holendra który jest typowym strikerem.
Widze tutaj szybka akcje ze strony Holendra
Zarobkowo ja ta walke odpuszczam bowiem bedzie to pojedynek &quot;na tatuaże&quot; w którym lepszy powinien okazac się Glunder.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Wanderlei akurat odnoszę wrażenie, że to Ty uważasz się za znawcę. To jest forum bukmacherskie i dlatego zarówno Ty, jak i inni użytkownicy mają prawo do podawania swoich typów i przemyśleń. Wszystko zweryfikuje ring, a co do typu Różal przygotowywał się do walki właśnie ze
typowym strikerem
, bo jak można nazwać Le Banner&#39;a ? Myślę, że walka ze wspomnianym Francuzem wystarczająco zmotywowała Marcina do ostrych treningów, bo tak jak sam podkreślał walka z Le Banner to wielkie wyzwanie i spełnienie marzeń. Dla mnie Różal ma charakter wojownika i po zmianie po raz kolejny przeciwnika, będzie chciał udowodnić wszystkim, że jest gotowy do każdego wyzwania.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Dla mnie Różal ma charakter wojownika i po zmianie po raz kolejny przeciwnika, będzie chciał udowodnić wszystkim, że jest gotowy do każdego wyzwania.
Możliwe , ostatnio też chciał a skończyło sie na tłumaczeniach że się podpalił czy cos w tym stylu.Dostanie 2-3 razy w łeb jutro i mu psycha pęknie jak to u Różala.
Według mnie kurs na niego jest śmieszny.Ktoś tutaj podawał 1,38 więc jest to przesada i aż szkoda nie postawić na przeciwnika.
1,38 to bym wystawił na Różala jakby walczył z Najmanem lub Saletą czy Burneiką a nie z kolesiem który doświadczeniem bije go na łeb na szyję.
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Azhiev + Piliafas = AKO 3.71

Wybieram na jutro takiego dubla. Anzor ma doświadczonego rywala, ale uważam, że Paul Reed to przeciętniak, a dodatkowo wiek stoi po stronie Czeczena. Na KSW zagościł dwukrotnie i pokazał niemałe umiejętności, dodatkowo widziałem migawkę z treningów przed tym gdańskim turniejem i jestem zdecydowanie na tak. Stójka to będzie płaszczyzna w której zdominuje tą walkę Anzor.

Piliafas? Co mnie przekonało? Na pewno brak progresu u Pudziana. Mariusz znowu wraca i &quot;udziela rad&quot; innym - m.in. Wiśniewskiemu. Teraz nie przygotowywał się w ATT, tylko gdzieś w Warszawie. Od pierwszej walki z Najmanem spadł z masy i, z siły, a umiejętności raczej stoją w miejscu. Grek ma na swoim koncie 5 zawodowych walk, ale 40 amatorskich. Doświadczenie więc stoi po jego stronie. Jeżeli walka zakończy się decyzją, to jedynym minusem może być fakt, że &quot;Pudzian&quot; jest pupilem KSW i sędziowie będą chcieli go przepchnąć (vide walka z Thompsonem). Piliafas wg mnie to nie &quot;Kolos&quot; i .. braknie mu jaj, by ewentualnie kwestionować wynik.

Myślę, że taki dubel warto puścić. Choćby dla emocji podczas oglądania ;)
 
lolian 96

lolian

Użytkownik
Polecam skorzystać z tych typów, chłopaki z mmanews mają sporą wiedzę jeśli chodzi o mma i dużą skuteczność typów.
Mariusz Pudzianowski vs. Christos Piliafas[/b napisał:
Łukasz: Brak treningów w ATT na pewno nie pomoże Mariuszowi w tej walce. Choć dla nas Piliafas jest zawodnikiem anonimowym, to obok Kawaguchiego jest najmocniejszym sportowo rywalem naszego strongmana. Pudzianowski powinien unikać parteru jak ognia, aczkolwiek wydaje mi się, że przebieg walki zależy głównie od game planu „Szalonego Greka”. W stójce Mariusz ma jakieś szanse, zwłaszcza w furiackim ataku na początku, w parterze zostanie z łatwością poddany. Stawiam na drugi scenariusz. Piliafas przez poddanie w 1 rundzie.
Franek: Ta walka jest dla mnie dużą zagadką. Naprawdę ciężko powiedzieć mi, na co stać Piliafasa. Uważa się za specjalistę od sambo i BJJ, ale nie widziałem w jego walkach ani jednej parterowej akcji. Jego rywale są dla mnie kompletnie anonimowi, nie wiadomo też zbyt wiele o jego amatorskiej karierze. Na media treningu pokazywał swobodne dojścia do naprawdę fajnych parterowych akcji, podczas gdy Pudzian nie chciał nawet próbować połowy kombinacji, proponowanych przez Daniela Omielańczuka. Mariusz zrezygnował też z treningów w ATT. To nie jest tak, że skreślam Pudziana, który naprawdę zaczął się już ruszać jak zawodnik i powoli zaczyna myśleć jak zawodnik. Mam wrażenie, że Piliafas okaże się o wiele solidniejszy, niż się spodziewamy. Myślę też, że z początku spróbuje stójki, ze względu na przewagę siły Mariusza. Jeśli Pudzianowski dobrze wykorzysta ten moment, wygra. Ale mam dziwne przeczucie, że Piliafas przetrwa i podda rywala w drugiej rundzie. Piliafas przez poddanie w 2 rundzie.
Jan Błachowicz vs. Houston Alexander
Łukasz: Wyrównanej walki spodziewam się jedynie w pierwszych trzech minutach. Wtedy Houston jest groźny, ma dobry boks i bije naprawdę mocno. Na jego minus trzeba zapisać wiek, kondycję oraz parter. Jeśli Janek zdecyduje się nie ryzykować przypadkowego trafienia w stójce, od razu poszuka parteru, a tam o zwycięstwo będzie bardzo łatwo, czy to przez TKO czy też przez poddanie. Błachowicz przez KO/TKO w 1 rundzie.
Franek: Po ostatnich walkach Janka jestem przekonany, że jeśli chodzi o zacieranie granic między płaszczyznami walki, nie ma w Polsce wielu dorównujących mu zawodników. Do wojowania w UFC brakuje mu tylko „czynnika X” w stylu niespodziewanych akcji Mameda Chalidowa, ale być może pokaże go w walce z Houstonem Alexandrem. Nie mam wątpliwości, że Polak jest tu silnym faworytem. Wydaje się ustępować Alexandrowi tylko pod względem doświadczenia. Jeśli Amerykanin wyjdzie na świeżości, uderzając często i mocno, możemy zobaczyć wojnę, która potrwa do pierwszego trafionego ciosu któregoś z zawodników, albo do sprowadzenia w wykonaniu Janka, które odbierze swobodę Amerykaninowi. Spodziewam się, że „John” będzie narzucał tempo walki, a gdy już wyczuje przeciwnika zdecyduje się na wejście w nogi i pokona rywala przez TKO w parterze. Błachowicz przez KO/TKO, 2 runda.
Marcin Różalski vs. Rodney Glunder
Łukasz: Po raz kolejny Różalowi rywal wypada tuż przed galą. Tym razem KSW znalazło zastępstwo w osobie Glundera, który ma za sobą fatalną passę: w ostatnich 9 pojedynkach wygrał zaledwie raz. Po drodze pokonywali go m.in. Krzysztof Kułak i Robert Jocz. Różal powinien być silniejszy w tej walce, ma solidniejsze przygotowanie parterowe i to on jest faworytem. Jeśli poczuje się pewnie i będzie wygrywał wymiany kickbokserskie, to może pokusić się o KO/TKO. W razie kłopotów jest opcja poszukania parteru i wyciągnięcia jakiejś techniki, nad która ostatnio pracował. Postawię jednak na show i Różalski przez KO/TKO w 2 rundzie
Franek: Walka z Valentijnem Overeemem była dla Różala skokiem na głęboką wodę, który to test zdał dość dobrze. W chwili obecnej czeka go ponowna zmiana w ostatniej chwili, z rywalem, któremu ostatnio nie powodzi się najlepiej, ale za to walczył z wieloma weteranami MMA z całkiem dobrymi rezulatami. Największym problemem wydaje się być sam fakt, że Marcin jest mocno pokontuzjowany i choć da się to zabić dzięki postępowi medycyny, świeżość i pewność siebie na pewno przez to ucierpią. Czy nie mając przed sobą rywala dążącego do sprowadzeń, Różal poczuje się swobodniej w stójce i pokaże wreszcie swoje niedoceniane muay thai? Być może. Dodatkowej szansy Różala upatruję w sprowadzeniu walki do parteru, co z pewnością szykował jako asa w rękawie na Jerome’a Le Bannera. A tam może wykończyć walkę przez prostą akcję, typu balacha nogami z hon-kesa-gatame, klucz czy któraś z dźwigni na nogi, które wydaje się dość dobrze czuć Polak – przynajmniej jak na kickboxera. Nie jestem w stanie wskazać faworyta, ale obecna forma i prawdopodobnie złość Różala mogą zapewnić mu pierwsze zwycięstwo przez pełnoprawne KO/TKO. Różalski przez KO/TKO, 2 runda
Karol Bedorf vs. Karl Knothe
Łukasz: Knothe został ostatnio poddany przez Bobby’ego Lashley’a i to wystawia wystarczającą opinię o jego parterze. To woda na młyn dla Bedorfa, który powinien unikać stójki i szybko obalić rywala. A tam już Bedorf przez poddanie w 1 rundzie.
Franek: Widziałem tylko trzy walki Karla Knothe i jego głównym atutem wydają się być ciężkie uderzenia i ciągła chęć dostarczenia walki przeciwnikowi. Polak postawił ostatnio na zapasy z bardzo dobrym efektem, jednak może być tak, że Knothe nie podpasuje mu w tej płaszczyźnie i dojdzie do stójkowej wojny. Mam nadzieję, że porażka z Rogentem Lloretem nie zniechęci Karola do wykorzystania eksplozywnej stójki przetrenowanej w Szczecinie i Holandii, którą pokazał w tamtej walce. Tak czy inaczej, forma Karola wydaje się być na bardzo wysokim poziomie i mam wrażenie, że dysponuje lekką przewagą w każdej płaszczyźnie walki. Spodziewam się, że po zdominowaniu pierwszej rundy, Polak sprowadzi Knothe’a w drugiej i zakończy walkę kimurą, gilotyną czy mata leao z jednej z dominujących pozycji. Tym bardziej, że jest sporo większym zawodnikiem niż Karl. Bedorf przez poddanie, 2 runda.
Borys Mańkowski vs. Rafał Moks
Łukasz: Chyba najbardziej wyrównana walka wieczoru. Zapasy Mańkowskiego i parter Moksa powinny zostać tutaj taktycznie wykluczone i powinniśmy zobaczyć ciekawą wojnę w stójce. Na bazie obserwacji ostatnich pojedynków można wysunąć wniosek, że Borys będzie boksersko lepszy, ale należy też pamiętać, że panowie doskonale znają się ze wspólnych treningów, a i ich walka będzie miała pewnie spory bagaż emocjonalny. Spodziewam się stójki przez 3 rundy i ostatecznie Mańkowski przez decyzję.
Franek: Walka chyba nieco wygodniejsza dla Borysa Mańkowskiego, który może skupić się na wykorzystaniu swojego coraz lepszego boksu, a jednocześnie nie będzie miał większych obaw, by klinczować i wdawać się w zapaśnicze zmagania. Właśnie dlatego większy ciężar wydaje się spoczywać na „Kultim”, który będzie musiał zaryzykować w stójce i zrezygnować z otwartego dążenia do swojej ulubionej techniki, którą jest skrętówka (a uwierzcie mi, że może ją wyciągnąć z każdej pozycji). Z drugiej strony jednak, Rafał lepiej radził sobie z występowaniem przed dużą publicznością niż Marcin Naruszczka, który wydawał się być w walce z Borysem bardzo spięty, dając mu więcej miejsca na rozwinięcie skrzydeł. Faworytem jest Borys, kluczem do zwycięstwa Rafała będzie wytrącenie go ze strefy komfortu przez narzucenie swojego tempa. To z kolei tworzy jednak ryzyko szybszego zmęczenia. Dlatego Moks musi wykorzystać każdą szansę, która się przed nim pojawi, czy to w stójce, czy w parterze – ta walka jest po prostu stylistycznie niewygodna dla Szczecinianina. Mańkowski przez decyzję.
Kamil Waluś vs. Jacek Wiśniewski
Łukasz: Wbrew bukmacherom postawię na byłego piłkarza. Waluś mnie póki co nie przekonuje swoimi umiejętnościami. Wiem, że po Wiśniewskim można spodziewać się dobrej kondycji, serca do walki i większej dynamiki. Odwrotnie do Franka zaleciłbym Wiśniewskiemu spokojną walkę z doskoku i powolne zamęczanie rywala. Jeśli „Wiśnia” tak zrobi, to zwycięstwo powinno paść jego łupem. Wiśniewski przez KO/TKO w 3 rundzie.
Franek: Najbardziej nieprzewidywalna walka wieczoru. Z jednej strony stoi były strongman, młody zawodnik, który zaliczył specyficzne zwycięstwo nad specyficznym przeciwnikiem na KSW 18. Z drugiej były piłkarz, który ma doświadczenie w licznych ulicznych walkach nieokreśloną liczbę lat temu, a także mocną psychikę i jak twierdzą sparringpartnerzy, dobry boks. Stawiałbym w ciemno na Walusia, nie wierzę bowiem w to, że można nauczyć się MMA w tak krótkim czasie. W trakcie przygotowań słyszałem złośliwości, że Kamil nie czuje się dobrze psychicznie przed tą walką, potem widziałem, że również Jacek nie czuł się z ciężarem występu na KSW najlepiej. To będzie ciekawa walka, bo bardzo nieprzewidywalna. Gdybym stał w narożniku Jacka, poleciłbym mu taktykę rodem z Pudzian vs. Najman, czyli mocny atak i szybkie zakończenie walki. Jeśli tak zrobi, ciężko wytypować będzie zwycięzcę, bo wydarzyć może się wszystko, zwłaszcza przy sile uderzenia, którą mamy w wadze ciężkiej. Jeśli zdecyduje się na spokojniejszą walkę, Waluś raczej po jakimś czasie sklinczuje go, obali i pokona, dominując walkę w parterze. Waluś przez KO/TKO, 1 runda.
Anzor Azhiev vs. Paul Reed
Łukasz: Azhiev ma ogromny potencjał i nie uważam, że na rywala klasy Reeda jest za wcześnie. Szkot to solidny poziom europejski, ale nic poza tym. Czeczen jest bardzo dynamiczny, ma agresywny styl, niezłe zapasy i co raz lepszą stójkę. Najprawdopodobniej zepchnie Reeda do walki z kontry i tam musi uważać na pojedyncze ataki Wyspiarza. Jeśli się na żaden nie nadzieje, to wygra na punkty. Azhiev przez decyzję.
Franek: Paul Reed jest przede wszystkim zawodnikiem bardzo spokojnym i wolnym, wygrywając walki dzięki zmęczeniu przeciwnika lub kapitalizowaniu na jego błędach. I o ile młody Czeczen zostawia jeszcze wiele luk, które są do wykorzystania, jest potwornie eksplozywny, dynamiczny i nieprzewidywalny. Szkot pracuje sporo nad zapasami, jednak ciężko mi sobie wyobrazić, by był w stanie obalać pracującego z dość dużego dystansu Anzora. Również w stójce widzę duży margines na to, by został trafiony. Myślę, że Reed będzie upatrywał swojej szansy w pojedynczych mocniejszych ciosach, wyprowadzanych w trakcie ryzykownych wypadów Azhieva, a jeśli to się nie powiedzie, będzie dążył do tego, by rywal „wystrzelał się” i zaatakuje mocniej w trzeciej rundzie. Kondycja Czeczena nie zaznała spadku w okresie ramadanu, co wykazały testy Michała Garnysa, ale to właśnie ona będzie największą niewiadomą przy trzyrundowej walce i takiej dysproporcji w wydatkowaniu energii. Dochodzi do tego czynnik determinacji Reeda, by zakończyć karierę w dobrym stylu. Myślę jednak, że Reed zostanie trafiony i skończony w pierwszej rundzie, ponieważ nie będzie potrafił narzucić swojego stylu i tempa przeciwnikowi z Polski. Azhiev przez KO/TKO, 1 runda.
Źródło: mmanews.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wszedzie gdzie sie wejdzie to idzie masowka na Piliafasa a w Ameryce jak zwykle jest jedno przeswiadczenie ( Amerykanie zawsze maja racje hehehe).
So if these fights are already predetermined, should I push all in on Pudzianowski? Line is down to -160 and surely they wouldn&#39;t allow the pride of Poland to lose right...? Eventhough I might agree to an extent with KSW pulling some sh*t behind the scenes, can&#39;t pull the trigger on a line like that unless i got some inside info or something. I believe unless your name is Khalidov, wouldn&#39;t risk it.
Niestety obawiam sie ze to moze byc prawda...
 
A 5

asia23

Użytkownik
No to i ja podam swoje typy. Po pierwsze Jan Błachowicz, nie wydaje mi się, żeby Houston był w stanie tak naprawdę zagrozić Jankowi. Za &quot;naszym przemawia w zasadzie wszystko, rywal przewyższa go tylko doświadczeniem, ale swoje najlepsze lata ma już za sobą. Widzę tutaj pewną wygraną Janka. Pudzian vs Christos Piliafas Tutaj stawiam na Greka, który jest o wiele bardziej doświadczonym zawodnikiem, który na pokonaniu Pudziana może sporo zyskać, a solidne podstawy do tego aby wygrać raczej ma. Minusem jest także to że Pudzianowski przygotowuje się do walki w Polsce, a nie w ATT. Dementował ostatnie niepochlebne opinie na temat swojego treningu w Polsce, ale jak dla to i tak raczej ogromny minus dla Pudziana. Ta walka powinna w końcu pokazać czy Mariusz jest już rasowym zawodnikiem MMA czy raczej celebrytą bawiącym się w MMA. Przewaga Greka wydaje mi się większa, niż widać po aktualnych kursach. Waluś vs Wiśniewski Stawiam na Wiśniewskiego, bardziej for fun. Były piłkarz być może nie trenuje od dawna, jednak Waluś też nie jest jakimś wybitnym czy mocno doświadczonym zawodnikiem MMA, ma w wielu aspektach przewagę, ale bardzo słabo radził sobie z dynamicznymi i szybkimi zawodnikami. Mam nadzieję, że takim zawodnikiem okaże się Wiśniewski, który powinien mieć także przewagę kondycyjną.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jacek Wisniewski właśnie potwierdził i pokazał wszystkim jak wyglądał w praktyce boks którego niby trenował 5 lat . Cepy machane na oślep , nawet dobrze jednego ciosu czy kombinacji nie umiał wyprowadzić nie miał żadnego pojęcia o tym . Dziecko w zerówce o wiele lepiej by umiało wyprowadzić ciosy . Waluś nie mógł tej walki przegrać a wszyscy co tak sądzili mam teraz z nich niezłą beke . W wywiadzie po walce nawet nie wiedział co to jest oddanie pleców , nie zna się na zasadach a potem jest zdziwiony że sędzia przerywa mu walkę . Bez komentarza z czym do MMA .
http://www.youtube.com/watch?v=to_Bn_6LZ1A&amp;amp;feature=player_embedded
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bene 240

bene

Użytkownik
Jacek Wisniewski właśnie potwierdził jak to wyglądało te jego 5 lat trenowania boksu . Cepy machane na oślep , nawet dobrze jednego ciosu nie wyprowadził . Waluś nie mógł tej walki przegrać a wszyscy co tak sądzili mam teraz z nich niezłą beke . Dziecko w zerówce o wiele lepiej by umiało wyprowadzić ciosy .
Powiem Ci że większych lamerów widziałem. Przynajmniej nie machał wielkimi cepami zamachowymi narażając się na kontry. Wyglądało to asekuracyjnie i dość szybko.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Anzor raczej znowu ponizej oczekiwan i nie wiem dlaczego taka podnieta wokol niego.
Czemu Baginski przerwal pojedynek to chyba tylko on wie.. ogromne oszustwo i tyle. Wisnia moze i by nie wstal ale na pewno nie zostal sklepany przez beznadziejnego Walusia.
Swietna robota Borys i nic do dodania ;).
cdn
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Nie ukrywam, że sympatią byłem za Wiśnią, bo tak naprawdę obaj nie nadają się do MMA - Waluś ma dobre układy z duetem K&amp;L i Ci nabijają mu rekord. Jak nie ogórek Bazelak, to piłkarz. Gdyby &quot;Amstaff&quot; dostał prawdziwego zawodnika to w pierwszych dwóch minutach by poległ, naprawdę.
Zawiodłem się na Bedorfie, który walczył bez pomysłu i macał się w parterze, chociaż Karl był zmęczony i w 2giej rundzie powinien paść i KO. Natomiast Moks - Mańkowski to walka turnieju i śmiem twierdzić, że jedna z topowych walk podczas całej historii KSW. Oby jeszcze Grek nie zawiódł i będzie całkiem przyjemnie ????
EDIT:
Glunder na pewno pasowałoby jako rywal do Walusia. Obaj mają ciążowe brzuszki, a w parterze to nie wiedzą co to garda i wykluczanie. Zawiódł mnie &quot;Szalony Grek&quot;, który chyba faktycznie jest przereklamowany albo zaskoczył ... Pudzianowski. Szkoda takiego rozwiązania tej walki, ale najciekawszą informacją dnia na pewno jest podpisanie kontraktu z KSW Pawła Nastuli. Czyżby na KSW 22 Pudzian vs Nastula. Ja jestem na tak i widzę, że to byłoby dobre widowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Czemu Baginski przerwal pojedynek to chyba tylko on wie.. ogromne oszustwo i tyle. Wisnia moze i by nie wstal ale na pewno nie zostal sklepany przez beznadziejnego Walusia.
Może to dziwnie zabrzmi.. ale tutaj zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Nie jestem jakimkolwiek znawcą pod względem sztuk walki. Oglądam w internecie(więc jakość bez szału) ale ja osobiście nie widziałem czystego ciosu Walusia a tu zostaje odepchnięty i walka przegrana :? Szkoda Karola, że nie wygrał przed czasem bo Karl to już ledwo zipał od połowy 2 rundy. Chyba już nic dzisiaj nie przebije walki &quot;przyjaciół&quot;, super walka. Jak to widz z boku czekam na walkę Mariusza bo jestem bardzo ciekawy jak to się potoczy, odpuściłem stawianie walki ale.. przejrzałem wiele stron w internecie na temat tej walki i nikt nie stawia na Mariusza więc jestem ciekaw werdyktu i tego czy &quot;Dominator&quot; poprawił swoje umiejętności.
&quot;Pudzina&quot; show.. to co zrobił nie zaskoczyło chyba tylko mnie.. Fakt Grek jakiś bezbarwny, ale to w jakim stylu wygrał Pudzianowski na prawdę mnie zadziwiło. Nie było tutaj żadnych nie przemyślanych ruchów, ciosów na prawdę Mariusz mnie zadziwił. A jeszcze jedno co przykuło moją uwagę to kondycja która w mojej ocenie jest na prawdę w dobrym stanie w porównaniu do tego co było kiedyś..
 
M 835

miesza7

Użytkownik
No cóż nie śmiem sie nawet wypowiadać na temat ustawionej walki (m.z.)
Kolejny wtopiny typ od walki z burnejką!Następny polecam z całego serca (póki co)na Pudziana
Dziękuję
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Jestem daleki od jakiegokolwiek gadania o ustawianych walkach, ale ten Grek sie położył i zupełnie NIC nie zrobił. Bardzo dziwnie to wyglądało. Pewnie więcej na KSW nie zawalczy, ale co sie odwlecze to nie uciecze.Pudzian w końcu padnie. Nastek Go zleje, wypluje, potem znowu zleje itd.
Ogólnie gala mocno średnia, żeby nie powiedzieć, słaba. Walka Mańkowski- Moks MEGA ŚWIETNA i ciężko będzie wykręcić lepszą walkę na polskim podwórku. Anzor wygrał, ale Reed strasznie słaby. Walka Wiśni zdecydowanie za wcześnie przerwana, chociaż dawno takiej chamówy nie widziałem;] Różal strasznie słaby, ale Glunder w dziewiątym miesiącu ciąży wiele nie mógł mu zrobić. Janek z taka formą niech zapomni o UFC i niech się dobrze dorobi na KSW, póki młody...
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
@Wyjazdowiec
Wątpię jeśli w ogóle dojdzie do walki Pudzian-Nastula to pudzian szybko wybije z głowy byłego judoki powrót do MMA , Nastula poprostu chce sobie dorobić trochę kasę jak sam stwierdził wcześniej nie podpisał kontraktu z Ksw bo kasa się mu nie zgadzała. Plan na walkę pudziana wykonany w 100% jeśli będzie dalej tak pracował to Nastula nie będzie miał zbytnio nic do powiedzenia ale osobicie wątpie żeby do tej walki doszło gdyz to by był kolejny krok w tył dla Mariusza czekam na bardziej doswiadczonego przeciwnika z którym będzie mógł stoczyć walkę w style Kawaguchim . Na kolejnej gali zobaczymy Mameda i Ciapo myslę żę bedzie można na nich postawić troche kaski osobicie czekam na przeciwników i kursy chodz pewnie bedą mocno zawyżone ale zobaczymy kogo dostanie Mamed na pożegnanie z KSW gdyż podpisał kontrakt z Strikeforce . Również czekam na godnego przeciwnika dla Walusia który wkońcu pokaże mu gdzie jego miejsce gdyż z taką sylwetką to on zadużo tutaj nie pociągnie nie wiem nawet czy to własnie na przeciwko niego wyjdzie Nastula ale jeszcze zobaczymy .Natomiast twoje opinie na temat Różala i Janka to totalnie jakieś brednie . Ty wogóle wiesz o tym co wydarzyło się przed walką Różalowi? Słyszałeś o tym wirusie ?Bo chyba nie natomiast jestem ciekawy jak Ty byś walczył z kontuzjowanymi oba kolanami którę są w o błaganym stanie Janka i po walce z z Alexandrem będzie przechodził kolejną operację tym razem na drugie wiązadło ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom