>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krzysztof Włodarczyk (46-2; 33KO) - Francisco Palacios (21-1; 13KO) II 22.09.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Po problemach w życiu prywatnym do boksu zawodowego powraca nasz mistrz świata Krzysztof Włodarczyk. Dla Diablo będzie to pierwszy pojedynek od prawie roku, gdzie to ostatnim razem znokautował w Australii Dannego Greena. Rywalem Polaka bedzie Francisco Palacios. Będzie to rewanżowe starcie obu panów. Pierwsza walka miała miejsce w kwietniu poprzedniego roku, gdzie to w dość &quot;dziwnych&quot; okolicznościach wygrał Włodarczyk.
Zresztą tutaj można o wszystkim poczytać ;) http://forum.bukmacherskie.com/f201/krzysztof-wlodarczyk-44-2-1-32-ko-francisco-palacios-20-0-13-ko-02-04-2011-a-57174.html

Palacios do dziś nie może sobie wydarować tej &quot;porażki&quot;. Tak bardzo go to męczyło, że w końcu doprowadził do rewanżu przed którym czuję się bardzo pewnie. Bukmacherzy jednak solidarnie, podobnie jak za pierwszym razem dość zdecydowanie faworyzują Włodarczyka jako tego który zostanie z pasem po walce. Jak będzie? Zobaczymy.

Kursy oferowane przez Pinnacle:



O PPV na szczęście nic nie słychać, BA!, Polsat planuje przeprowadzić otwartą transmisję więc

Zachęcam do dyskusji ;)
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Mój typ to wygrana Palaciosa na punkty. Jedynym atutem Wlodarczyka jest mocny cios. Poza tym jest wolny, zerowa praca nóg, słaby balans no i zadaje bardzo mało ciosów. Palacios natomiast wybitnym bokserem nie jest, ale ma świetna prace nog i balans. Powinien spokojnie wypunktowac powolnego Wlodarczyka. Co prawda ostatnio Diablo znokautowal Greena, ale ten zawodnik z kategorii nizej, punktowal Diablo dopoki nie zabraklo mu sil w koncowce. Przyjeżdża Don King i on zadba o to, aby jego zawodnik nie został oszukany na punkty.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Jak dla mnie zapowiada sie swietna walka zupelnie inna niz pierwsze starcie, niemalze na 100% jestem przekonany, ze pojedynek ten zakonczy sie przez KO/TKO. Tak wiec stawianie na wygranie walki na pkt radze dobrze przemyslec ;)
Krzysiek jest teraz innym piesciarzem, ostatnia walka z Greenem dodala mu sporo pewnosci, paradoksalnie jego zyciowe problmy rowniez powinny znacznie wzmacnic jego psychike.
A Palacios, wydaje sie, ze jest wrecz idealnym bokserem, mocno potrafi przygrzmocic zarowno z lewej jak i z prawej jednakze psychika jak dla mnie nie jest jego silna strona co pokazal juz w pierwszej walce, tu na pewno bedzie musial sie bardziej otworzyc, byc bardziej aktywny i jesli walka zakonczylaby sie na punkty na pewno wyprowadzi wiecej ciosow niz Wlodarczyk. Jednakze wygrac z mistrzem WBC w jego kraju na punkty? Bardzo malo prawdopodobne.
Krzysiek ma cos do udowodnenia i mysle, ze skonczy Palaciosa w okolicach 8-10 rundy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z Greenem wygrał bo mu wyszedł nokautujący cios w 11 rundzie, do tego czasu było przeciętnie jak nawet nie słabo i nie wiem czy Green na punkty nie prowadził, przynajmniej decyzja sędziów była by oczywista bo walka była na terenie Dannego(polscy komentatorzy mieli kupę w majtkach puki Australijczyk nie padł na deski) O ile pamiętam to Green posłał wcześniej Diablo na deski (jak nie dwa razy) nie wiele brakło.// podobno nie posłał edit
Z tą mocną psychiką że stał się silniejszy to się nie zgodzę, po takich przejściach rok czasu to chyba za mało by się poskładać.Wzbudzać wrażenie może i wzbudzać, wszystko jednak dzieje się w środku.Palacios aż kipi tym wszystkim bez picu, a już jeden pojedynek między tymi panami miał miejsce rok temu i moim zdaniem Diablo od tego czasu nie jest lepszy, ani taki jak wtedy.Jeśli go Diablo nie dopadnie na jakiejś furii to Palacios zakręci nim w ringu.
 
B 0

baboon

Użytkownik
Z Greenem wygrał bo mu wyszedł nokautujący cios w 11 rundzie
Plus to, że Greenowi starczyło kondycji na 8 rund.
O ile pamiętam to Green posłał wcześniej Diablo na deski (jak nie dwa razy)
Nie posłał, ale w pierwszej połowie walki tłukł Diabła jak chciał.
Włodarczyk to bokser bardzo niepewny. jak chce to może wygrać z każdym, ale też może z każdym przegrać. Ostatnimi czasy wydaje się być zagubiony i nie wykazuje już głodu boksu. Jego team też nie ma na niego pomysłu, a przecież teoretycznie jest on teraz w swoim prime, więc bezsensem są dziesięciomiesięczne przerwy miedzy walkami. Ja się powstrzymuję od stawki, bo wynik może być dowolny. Niemniej Włodarczyk ma przewagę w postaci doświadczenia i jeżeli nie zablokuje się psychicznie, to powinien wygrać.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dokłasdnie utaj psychika odegra kluczową rolę.Mam nadzieję,że u Palaciosa też,bo samymi unikami ciosów i pojedyńczymi uderzeniami tego nie wygra.
Pamiętam ja przed pierwszą walką Palacios szumnie zapowiadał jaki z niego bokser,a potem odtańczył 12 rund w ringu i był mocno zdziwiony po werdykcie.
Ja trochę powątpiewam w jego umiejętności,zastanawiam się czy to nie jest tylko pozer mocny w gębie?
Tak samo w przypadku Portorykańczyka uważam,że główną rolę odegra nastawienie psychiczne i wiara we własne możliwości.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ważenie i po ważeniu ...
Włodarczyk cięższy, ale najciekawsze jak zwykle face to face : ).
Trwało długo, ale co ciekawe, pierwszy odpuścił Krzysztof. Moim zdaniem, może być po mistrzostwie, jeśli Palacios zaboksuje trochę lepiej niż w 1 walce to Diablo nie będzie miał czego szukać.
Krzysztof Włodarczyk (46-2-1, 33 KO) waga 90.3 kg.
Francisco Palacios (31-1, 13 KO) waga 88.85 kg.
EDIT:
Dobór rękawic, jest Palacios , a gdzie jest Diablo? Znowu uniknął konfrontacji.
http://www.youtube.com/watch?v=sufjdGD4Acw&amp;amp;feature=player_embedded
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Na wazeniu Palacios troche pajacowal, oby to jego rozluznienie zakonczylo sie jutro dla niego fatalnie. Krzysztof w formie, skoncentrowany, jestem spokojny...60-40 ;)
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Kompletnie nie wiem jak typować tą walkę. O ile nie zmienią taktyki to zobaczymy powtórkę z rozrywki. Jeżeli Palacios będzie atakował to może być ciekawie, nie nadzieje się na jakiś mocny cios Diablo to go wypunktuje. Punktacja sędziów będzie ogłaszana po 4 i 8 rundzie co może mieć też znaczenie na przebieg walki. Stawiam na Krzyśka i umieszczam ten typ na dość ryzykownym kuponie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja zdecydowałem,że nie typuję tej walki.Tutaj wszystko może się wydarzyć.Siadam przy piwku przed telewizorem i kibicuję Krzyśkowi.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Za dużo się działo ostatnio wokół Włodarczyka aby grać na niego. Do tego kursy na to nie zachęcają. Niby na &quot;swoich&quot; śmieciach krzywda mu się nie powinna stać, ale mając na uwadze że Palacios już raz był przekręcony to teraz Diablo będzie musiał pokazać znacznie więcej niż tylko garda i bieg wsteczny. Ja się tylko dołączam do tych co z piwkiem sobie kulturalnie będą oglądać. Typować nie zamierzam jednak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Diablo - 1.44 - 8/10 ✅✅✅- Bet365 . Pewna wygrana na pkt
Najważniejsza wiadomość z tej walki to taka że będzie podawana punktacja po 4 i 8 rundzie . Będzie szła koło remisu jet niemal pewne że Diablo ruszy zdecydowanie do przodu . To nie będzie powtórka z pierwszej walki gdzie Diablo stał i czekał . To będzie powtórka z drugiej walki z Fragomenim .
Powinien on spróbować prostej taktyki polegającej na wywieraniu ciągłego pressingu nawet bez zadawania ciosów . Od początku chodzić za Palaciosem z rękawicami przyklejonymi do czoła nawet nie zadając ciosów . W ten sposób będzie zmuszał Palaciosa do bieganiny po ringu i istnieje jakaś szansa na to że Palacios pod koniec walki padnie kondycyjnie i go wtedy ustrzelić jak ostatnio Grenna .
Nie wierze w to że pas Diablo opuści dzisiaj Polskę . Walkę można stawiać do 22 . W razie remisu w co nie wierze będziemy mieli zwrot .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom