>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krzysztof Włodarczyk (44-2-1, 32 KO) - Francisco Palacios (20-0, 13 KO) 02.04.2011

Status
Zamknięty.
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Postawa Diablo wynikała z tego , iż sadził że rywal jest lepszy , i jest w stanie go wypunktować albo nawet zafundować KO !
Wszyscy możemy się domyślać , dlaczego Tema Diablo tak bardzo zależało na organizacji gali w Polsce, istniała możliwość że wszędzie indziej WBC miało by nowego mistrza.
Z samej walki można wywnioskować że Palacios wyprowadził więcej ciosów , co za tym idzie ,( możliwe) wiecej celniejszych ciosów.
Jego styl na wstecznym , idealnie sprawdził się z rywalem dość statycznym.
Nie od dziś wiadomo że najlepsi bokserzy walczą na wstecznym.
Widok zmartwionej żony Włodarczyka był chyba najlepszy z całej gali ???? Pewniej myślałem że mąż przegrywał i ominą ich miliony $$$ (Super &quot;6&quot;)
Dość duże liczba hejterów sądzi iż poszedł wałek na zawodniku z Portoryko , osobiście wolałbym żeby padł remis ( bo co tu oceniać ? )
Jestem ciekaw czy ta kontuzja kolana , była winowajcą postawy Diablo , czy Łapin jest aż tak słaby , albo czy rzecz w samym mistrz.
Jestem też ciekaw czy z oglądalnością ( czy była lepsza od KSW )
 
H 0

hagen1315

Użytkownik
Jeden nie chciał, drugi nie umiał i tak całe 12 rund ... Słaba, nudna walka... Za tydzień nikt o niej nie będzie pamiętał...
celny komentarz... pierwsze zdanie oddaje obraz całej walki

Mi ta walka przypominała Taniec z gwiazdami Krzyśkowi zostały jakieś nawyki z tego programu:zoltakartka: &quot;ładnie&quot; prowadził swoją partnerkę, która starała się tylko dobrze wyglądać (średnio jej to wychodziło)

1/10 3/10 3/10 0/10

takich walk o MŚ nie chciałbym już oglądać????????????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Podsumowując to ta &quot;walka&quot; była w 50% dancingiem, w 25% poprawianiem sobie spodni i w 25% przybijaniem sobie &quot;piątek&quot;, takie pseudo walki to można puszczać 5 latkom na dobranockę...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
25% przybijaniem sobie &quot;piątek&quot;
Też mnie to irytowało ???? .
Co chwile ten cały Palacios chciał z nim zbijać piątkę. A to pod koniec rundy, a to na początek, a to jak jakiś klincz czy jakieś uderzenie. Co chwile piąteczka ???? .
Niezłe to było nie ma co ???? . A walka ogółem mega nudna.
Chyba specjalnie chcieli taką długą, bo coś ostatnio te wszystkie walki były krótkie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ta walka była tak żenujące , że moje podsumowanie też powinno być żenujące :|
dawno tak słabego pojedynku nie widziałem , nigdzie :!: a warto by tu dodać, że to była walka o mistrzostwo świata. Włodarczyk nie zrobił nic , Palacios coś pomachał rękoma ale też nic specjalnego nie zrobił aby wygrać na terenie mistrza. W USA by wygrał , nie ulega to żadnej wątpliwości. Szkoda dyskutować o tej walce.
Narożnik Włodarczyka też się nie popisywał. Te błagalne prośby o jakiekolwiek ciosy aby dać sędziom jakieś argumenty. Masakra , masakra , masakra :| tyle w temacie.
Wasilewski = Sauerland.
Smiejemy się co robią Niemcy a jak na dłoni mamy lepsze przykłady.
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Nie no co wy walka Abrahama vs Froch była dobra, może nie bardzo dobra, ale ok. W 1 rundzie Froch zadał na pewno więcej ciosów niż w całej walce Wlodarczyk i Palacios razem
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie no co wy walka Abrahama vs Froch była dobra, może nie bardzo dobra, ale ok. W 1 rundzie Froch zadał na pewno więcej ciosów niż w całej walce Wlodarczyk i Palacios razem
Nom to właśnie pisałem wyżej , że choć walka jednostronna to nie była złą walką.

Jak pisałem , takie słabej walki o mistrzostwo świata dawno nie widziałem. To już Haye - Wałujew była dużo lepszą walką. Każda walka jednostronna jest lepsza niż takie coś co wczoraj pokazali obydwaj panowie. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom