>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Krzysztof Włodarczyk (44-2-1, 32 KO) - Francisco Palacios (20-0, 13 KO) 02.04.2011

Status
Zamknięty.
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Postawa Diablo wynikała z tego , iż sadził że rywal jest lepszy , i jest w stanie go wypunktować albo nawet zafundować KO !
Wszyscy możemy się domyślać , dlaczego Tema Diablo tak bardzo zależało na organizacji gali w Polsce, istniała możliwość że wszędzie indziej WBC miało by nowego mistrza.
Z samej walki można wywnioskować że Palacios wyprowadził więcej ciosów , co za tym idzie ,( możliwe) wiecej celniejszych ciosów.
Jego styl na wstecznym , idealnie sprawdził się z rywalem dość statycznym.
Nie od dziś wiadomo że najlepsi bokserzy walczą na wstecznym.
Widok zmartwionej żony Włodarczyka był chyba najlepszy z całej gali ???? Pewniej myślałem że mąż przegrywał i ominą ich miliony $$$ (Super &quot;6&quot;)
Dość duże liczba hejterów sądzi iż poszedł wałek na zawodniku z Portoryko , osobiście wolałbym żeby padł remis ( bo co tu oceniać ? )
Jestem ciekaw czy ta kontuzja kolana , była winowajcą postawy Diablo , czy Łapin jest aż tak słaby , albo czy rzecz w samym mistrz.
Jestem też ciekaw czy z oglądalnością ( czy była lepsza od KSW )
 
H 0

hagen1315

Użytkownik
Jeden nie chciał, drugi nie umiał i tak całe 12 rund ... Słaba, nudna walka... Za tydzień nikt o niej nie będzie pamiętał...
celny komentarz... pierwsze zdanie oddaje obraz całej walki

Mi ta walka przypominała Taniec z gwiazdami Krzyśkowi zostały jakieś nawyki z tego programu:zoltakartka: &quot;ładnie&quot; prowadził swoją partnerkę, która starała się tylko dobrze wyglądać (średnio jej to wychodziło)

1/10 3/10 3/10 0/10

takich walk o MŚ nie chciałbym już oglądać????????????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Podsumowując to ta &quot;walka&quot; była w 50% dancingiem, w 25% poprawianiem sobie spodni i w 25% przybijaniem sobie &quot;piątek&quot;, takie pseudo walki to można puszczać 5 latkom na dobranockę...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
25% przybijaniem sobie &quot;piątek&quot;
Też mnie to irytowało ???? .
Co chwile ten cały Palacios chciał z nim zbijać piątkę. A to pod koniec rundy, a to na początek, a to jak jakiś klincz czy jakieś uderzenie. Co chwile piąteczka ???? .
Niezłe to było nie ma co ???? . A walka ogółem mega nudna.
Chyba specjalnie chcieli taką długą, bo coś ostatnio te wszystkie walki były krótkie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ta walka była tak żenujące , że moje podsumowanie też powinno być żenujące :|
dawno tak słabego pojedynku nie widziałem , nigdzie :!: a warto by tu dodać, że to była walka o mistrzostwo świata. Włodarczyk nie zrobił nic , Palacios coś pomachał rękoma ale też nic specjalnego nie zrobił aby wygrać na terenie mistrza. W USA by wygrał , nie ulega to żadnej wątpliwości. Szkoda dyskutować o tej walce.
Narożnik Włodarczyka też się nie popisywał. Te błagalne prośby o jakiekolwiek ciosy aby dać sędziom jakieś argumenty. Masakra , masakra , masakra :| tyle w temacie.
Wasilewski = Sauerland.
Smiejemy się co robią Niemcy a jak na dłoni mamy lepsze przykłady.
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Nie no co wy walka Abrahama vs Froch była dobra, może nie bardzo dobra, ale ok. W 1 rundzie Froch zadał na pewno więcej ciosów niż w całej walce Wlodarczyk i Palacios razem
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie no co wy walka Abrahama vs Froch była dobra, może nie bardzo dobra, ale ok. W 1 rundzie Froch zadał na pewno więcej ciosów niż w całej walce Wlodarczyk i Palacios razem
Nom to właśnie pisałem wyżej , że choć walka jednostronna to nie była złą walką.

Jak pisałem , takie słabej walki o mistrzostwo świata dawno nie widziałem. To już Haye - Wałujew była dużo lepszą walką. Każda walka jednostronna jest lepsza niż takie coś co wczoraj pokazali obydwaj panowie. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom