>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KRZANEK9- Lecimy tutaj!

krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
Witam, zakładam ten temat by dzielić sie z wami swoimi przemyślanymi kuponami w oparciu i ciekawe analizy.
Jak gram i co gram?
Większość typów które bede zamieszczać bedą z piłki nożnej bo na tej dyscyplinie znam sie najbardziej ale nie wykluczam tu innych dyscyplin. Staram sie grać nie wiecej niż 3 spotkania na jednym kuponie, czasami sie zdarzy więcej ale to naprawdę rzadko. Stawka jaka operuje to 3zł, jeśli mój kapitał będzie większy niż 100zł to zmieniam sposób, wtedy gram za 4% swojego kapitału( pozwoli mi to zmniejszyć do minimum opcje bankructwa) wszytskie kursy beda z bet365
Raz w tygodniu bede podawał podsumowanie moich typow, jakie sa zyski a jakie straty.
W moim temacie obowiązuje zakaz komentowania, jesli ktoś bedzie miał cos to powiedzenia zapraszam na pw.
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#1
Cleveland-Kansas ✅
Nadwiślan Góra- Zagłebie Lubin✅
Kurs: 2.68
Stawka: 3zł
Wygrana:7.07Zysk:4.07
Analiza: Jeśli chodzi o pierwszy typ na moim kuponie pomysł podrzucil mi kolega Wojnodrake http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-28-07-2015-wtorek-123296.html
A Jeśli chodzi o drugi typ to zobaczyłem jaką kadre wystawił Piotr Stokowiec na jutrzejszy mecz sparingowy, duzo doswiadczonych zawodników którzy na codzień wystepują w ekstraklasie połaczona z paroma młodymi nazwiskami. Myśle ze Zagłebie potraktuje powaznie ten pojedynek bo wstyd by było nie przejść słabego Nadwislana, który podejrzewam ze w tym sezonie bedzie bronił sie przed spadkiem.
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#2
Young Boys- AS Monaco X2 ✅
Fenerbahce- Szachtar 1X✅
Kurs:1,60
Stawka:3zł
Wygrana: 4.22Zysk:1.22
Analiza:
Jeśli chodzi o pierwszy typ, podałem analize w dziale typy dnia na wtorek
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-28-07-2015-wtorek-123296.html
A jesli chodzi o drugi typ to przejrzałem jak ekipa gości radziła sobie w meczach przed sezonem, no i musze powiedzieć ze notowała znakomite wyniki, to najbardziej przemówiło do mnie jeśli chodzi o ten typ, dodatkowym czynnikiem jest to ze grają w Turcji, a jak wiadomo tam panuje specyficzny kllimat. Napewno gra na własnym boisku pomoze dużo gospodarzą, ja podpieram te typy remisami bo jednak jak to w kadym meczu wszytsko moze sie wydarzyc a wole brać małą łyżeczka a czesto niz raz a chochlą.
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#3
CSKA Moskwa- Sparta Praga Over 1,5 bramki ✅
Midtjylland-Apoel Nikozja 1 drużyna strzeli✅
Milsami-Skenderbeu 1 drużyna strzeli⛔
Kurs:2.11
Stawka: 3zł
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#4
Maccabi Tel Aviv- Victoria Pilzno 1 drużyna strzeli ✅
Panathinaikos- Fc Brugge X2 ⛔
Videoton Fc- BATE Borisov 2 drużyna strzeli ✅
Kurs:2.53
Stawka: 3zł
Analiza:
Jeśli chodzi o pierwszy typ to przemawia za mna świetna forma w meczach sparinowych, i zaleta gry u siebie, zeby wygrac to trzeba coś strzelic
Jesli chodzi o typ drugi to nie koniecznie sprawy piłkarskie, mysle ze kryzys jaki aktualnie ma miejsce w Grecji moze sie odbić na druzynie, stąd tez podejrzewam ze wynik moze byc inny niz ich oczekiwania.
Ostatni typ to wynik formy przed sezonowej, BATE jest zdecydowanie silniejszym zespolem i bardziej doświadczonym w europie. Mysle ze jutro tą wyższość udowodnią, a strzelenie bramki to chyba formalność
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#5
Błękitni Stargard-Termalica BB Nieciecza 1 drużyna strzeli✅
Lechia Gdańsk-Juventus Turyn Więcej niż 2,5 bramki ✅
Miami Marlins-Washington Nationals Marlins✅
Kurs:3.78
Stawka:3zł
Zysk: 9,97
Analiza:
Jeśli chodzi o pierwszy typ to podałem krótką analize w typach dnia na środe
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-29-07-2015-sroda-123385.html
jednak tam postawilem 1X, uważam ze bespiecznie bedzie jeśli na kuponie zagram ze strzelą bramke, zgodnie z zasada zeby brac małymi łyżeczkami
Drugi typ od razu mi wpadł do głowy gdy zobaczyłem ze Lechia gra z Juve, Lechia kiepsko rozpoczeła sezon i ten mecz im jest wg nie potrzebny, bedzie duza rotacja w składzie aby kazdy mogł zagrac przeciwko starej damie, Juve przyjedzie na lajcie i pogra sobie w piłeczke, jak to zazwyczaj jest z takimi meczami, są one pod publike, zeby nacieszyć kibica, a najważniejszą rzeczą by spełnic to jest grad goli i myśle ze te bramki jutro zobaczymy.
Trzeci typ ponownie zapożyczyłem od kolegi Wojnodrake, wczoraj podał prawidłowy także zaufam mu i zagram to samo. http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-29-07-2015-sroda-123385.html
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#6
HJK Helsinki- Astana 1 drużyna strzeli gola ⛔
Salzburg- Malmo 2 drużyna strzeli⛔
Kurs:2.09
Stawka:3zł
Analiza:
Kluczem by przejść do kolejnej rundy jest zwyciestwo na własnym stadionie, zeby bylo zwyciestwo muszą byc bramki, Ekipa z Helsinek od 19 meczy u siebie strzela przynajmniej jedną bramke, myśle ze jutro ja też zobaczymy
Różnica miedzy tymi ekipami nie jest taka na jaką wskazują kursy, Malmo w poprzedniej edycji el. ligi mistrzów pokazało ze potrafi ograć ekipe z Salzburga, wygrali u siebie 3:0, na wyjeżdzie przegrali 2:1, bramke strzelili także mam nadzieje ze zobaczymy ją tez jutro.
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#7
Steaua- Partizan 2 drużyna strzeli gola✅
Celtic- Qarabach 1✅
Kurs:2.18
Stawka:3zł
Zysk:5,75
Analiza:
Kurs na to ze Patrizan strzeli bramke jest dosyć duzy, bardzo dobrze sobie radzą w ostatnich meczach za to Steaua w kratke. Chcąc awansowac daej muszą ugrać jakis dobry wynik na wyjezdzie.
Cetic pewnie pokonal w dwumeczu Strajnan i kroczy do gry w grubie tegorocznych rozgrywek, powinni wygrac mecz u siebie.
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#8
Lech Poznań-Basel 2 ✅
Rapid Wiedeń- Ajax Amsterdam 2⛔ dramat grać w przewadze i nie dowieźć zwyciestwa

Kurs:6.38
Stawka: 3zł
Analiza:
Mam przeczucie ze przygoda z ligą mistrzów dla Lecha jutro sie skończy, i nawet zaleta gry na własnym boisku im nie pomoże, nie porównujmy gówna do twarogu, Ekipa Bazylei znacznie sie różni od ekipy z Sarajeva. Lech ma mocny skład ale chyba nie aż tak by przejść do kolejnej rundy. Warto spojrzec jakie druzyny pokonali goście przed rozpoczęciem eliminacji, 2 zwyciestwa w lidze do tego wygrane sparingi z PSV czy Leverkusen. Ekipa gości ma duże doświdczenie w lidze mistrzów i myśle ze jutro je udowodni.
Jeśli chodzi o drugie spotkanie na moim kuponie to według mnie faworytem do awansu jest ekipa z Amsterdamu, mimo ze w sparingach spisywali sie w kratke to nie wyobrażam sobie fazy grupowej ligi mistrzow bez Ajaxu.


Podsumowanie dnia 29.07.2015
Wkład 12zł
Wygrane:15,72 Zysk:3,72
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#9
Kajrat Ałamaty-Aberdeen 1 drużyna strzeli✅
Elfsborg-Odd Grenland 2 drużyna strzeli✅
AIK Sztokholm- Atromitos 1 drużyna strzeli ✅
Kurs:2.34
Stawka:3zł
Wygrana:6,17
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#10
SCR Altach-Guimaraes 2 drużyna strzeli✅
Ap. Limassol -GabalaAp. Limassol⛔
Kuban Krasnodar-Slovan 2 drużyna strzeli ⛔
Kurs:4.40
Stawka:3zł
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#11
PAOK Saloniki-Trnawa+1,5 bramki⛔
Liberec-Hapoel Ironi2 drużyna strzeli✅
Sturm Graz- Kazan1 drużyna strzeli✅
Kurs:2,51
Stawka:3zł
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#12
Alkmaar-BasaksehirAlkmaar ✅
Żilina-Worska Połtawa Żilina ✅
Targu Mures-St.Etienne 2 drużyna strzeli ✅
Kurs:6.01
Stawka:3zl
Wygrana:15,86
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#13
Debrecen-Rosenborg 2 drużyna strzeli✅
Kukesi-LegiaLegiaZWROT
Robotnicki-Trabzonspor 1 drużyna strzeli ✅
Kurs:3.60
Stawka:3zł
Wygrana:5.94
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#14
Bordeaux-AEK Larnaca +1,5 bramek ✅
West HAm-AstraWest Ham⛔
Hajduk-Stromsgodset 2 drużyna strzeli ⛔
Wolfsberger - Dortmund Dortmund✅
Kurs:3,50
Stawka:3zł





PODSUMOWANIE DNIA 30.07.2015
Wkład: 18zł
Wygrana:27.97 Zysk:9,97
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#15
Piast Gliwice- Górnik Zabrze 1 drużyna strzeli gola✅
Lechia Gdańsk- Pogoń Szczecin2 drużyna strzeli gola✅
Kurs:2.02
Stawka:3zł
Wygrana:5,33 Zysk:2,33
Analiza:
Kolejne małe derby w ekstraklasie w którym z pewnością nie zabraknie walki i emocji, Piast zdecydowanie lepiej sie spisuje na własnym boisku dzieki znakomitej grze u siebie w poprzednim sezonie utrzymał sie w lidze. Podejrzewam ze i podobnie bedzie w tym sezonie, myśle ze jako faworyt są w stanie zdobyc chociaz jedngo gola.
Odnośnie drugiego typu to bukmacherzy źle dobrali kursy na to spotkanie, ukazując Lechie za faworyta a Pogoń jak by była naprawde prze słabą ekipą dajac kurs na zwycięstwo gości 4,20. Związku z czym wzrósł takze kurs na strzelenie bramki przez gości, a wydaje mi sie ze to bedzie formalność bo Pogon jest w stanie wywieść z PGE Areny 3 punkty.
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#16
Lechia Gdańsk- Pogoń Szczecin Więcej niż 4,5 kartki✅
Fognini F- Bedene A. Fognini F✅
Kurs:2,79
Stawka: 3zł
Wygrana:7,36 Zysk:4,36
Analiza:
Jeśli chodzi o pierwszy typ to po pierwsze jest to bardzo wazny mecz da Lechi, przegrali 2 pierwsze kolejki w ekstraklasie, a ta ostatnia z Lechem bolala szczególnie ponieważ stracili bramke w doliczonym czasie gry. Beda chcieli odbudowac sie a zeby to zrobic dla tle tak dobrego przeciwnika potrzebna jest walka, jest w skladzie pare osob które lubia sobie pogadać z sedzią, np. Sebek Mila czy nawet Wawrzyniak i Borysiuk. A spotkanie sedziować bedzie Paweł Raczkowski który nie pyta która godzina i jak mu sie coś nie podoba wyciąga od razu karteczke.
Drugi typ zapożyczyłem od kolegi AKA Shakal z typów dnia na dzisiaj http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-31-07-2015-piatek-123444.html


PODSUMOWANIE DNIA 31.07.2015
Wkład: 6zł
Wygrane:12,69
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
SIERPIEŃ 2015
#17
Korona Kielce-Ruch Chorzów 1 drużyna strzeli gola✅
Wacker Innsbruck - LASK Linz2 drużyna strzeli gola✅
Travnik-FK Sarajevo +1,5 bramki ⛔ NIE WIELE ZABRAKŁO
Kurs:1.91
Stawka:3zł
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#18
Litex-Montana 2 drużyna strzeli gola✅
Chicago-Dallas1 drużyna strzeli gola✅
Kurs:2,50
Stawka:3zł
Wygrana: 6,60 Zysk:3,60
PODSUMOWANIE DNIA:2.08.2015
Wkład:6zł
Wygrane:6,60zl
Zysk:0,60zl
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
#19
Apoel Nikozja-Midtyland1 drużyna strzeli gola⛔ co ogórki to nie mam pytan
Molde-Dinamo Zagrzeb1 drużyna strzeli gola✅
Ajax- Rapid Wiedeń2 drużyna strzeli gola✅
Kurs:2,22
Stawka: 3zł
 
Do góry Bottom