>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krawat

sawas 27

sawas

Użytkownik
Yy, nie umiem dobrać sobie krawata do koszuli :kwasny4565: Mam kilka wzorów, ale chciałbym sobie kupić coś nowego. Pierwszy ma pasować normalnie, do białej koszuli, a drugi do jakiejś kolorowej, pomarańczowej/zielonej/fioletowej? Nie wiem, czekam na wasze propozycje ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
a mi się zajebiście podoba czarna koszula i do tego czarny krawat (tak właśnie się ubieram) . kolor the same ale efekt bardzo fajny ... koleżankom się podoba :razz:

Sawas do białej koszuli mi najbardziej odpowiadałby czerwony . Elegancko i z klasą ;)
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
ogolnie to jest zasada ze jedno ma byc gladkie a drugie wzorzyste, czyli koszula w paski to krawat jednokolorowy, albo koszula gladka to krawat w paski
calkowicie niedopuszczalne jest laczenie paskow i groszkow, paski + paski to jeszcze ujdzie ale trzeba miec naprawde niezly gust bo latwo spiep5zyc sprawe
ja osobiscie tez nie umiem dobierac krawatow i najczesciej kupuje zestaw, upatrze sobie jakis na wystawie albo w sklepie sposrod juz przygotowanych i go biore, poza tym to biore siostre na zakupy, ona chyba z pol zycia spedzila w galeriach to ma oblatane nawet koszule i krawaty... czasem siostry sie przydaja ;)
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
do koszuli w kratke tylko krawat w paski najelpiej skosne to koszul kolorowych najlepiej krawat zebty zawieral jakies kolory koszuli paseczki czy cos
nie ma mowy o zadnych kaczorach donaldach itp to tandetne i wiejskie
 
massive 0

massive

Użytkownik
Sawas do białej koszuli mi najbardziej odpowiadałby czerwony . Elegancko i z klasą ;)

to tak troche jak Samoobrona:-D
Ja przeważnie zakładam zielony krawat, bo tak mi sie podoba. Najlepiej kupować koszule i krawat razem wtedy sobie sam dobierzesz.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
To i ja się dołączę do dyskusji.
Można rzecz, że do białej koszuli pasuje większość krawatów. Może on być zarówno w kolorze stalowym (w białe, poprzeczne paski np.), czerwonym, jak i błękitnym (niebieskim). Tutaj raczej decyduje gust kupującego.
Do czarnej koszuli pasuje na pewno krawat w kolorze czerwonym, złotym (żółtym), różowy (jak ktoś wspomniał) też pewnie będzie wyglądał elegancko, a zarazem luźno.
Do kolorowych koszul (zielona, pomarańczowa, fioletowa, etc) bardzo pasują również kolorowe krawaty w podobnych, ciepłych, egzotycznych kolorach. Raczej ciężko do takiej koszuli założyć krawat czarny czy czerwony.
Najłatwiejsze jest łączenie koszuli gładkiej oraz krawata we wzorki np . paski .Tutaj podstawą jest dopasowanie kolorystyczne .Kolor koszuli powinien harmonizować przynajmniej z jednym z kolorów w krawacie . Można również dobierać deseń krawatu do koloru marynarki ,gdzie koszula stanowi tylko tło przy czym trzeba zwracać uwagę na brak korelacji miedzy niektórymi kolorami.Najtrudniej jednak jest łączyć koszule we wzorki oraz krawat we wzorki .Jeżeli prążki koszuli są wyraźne ,krawat powinien mieć delikatny deseń harmonizujący z kolorystyką koszuli bądź marynarki i odwrotnie .W tych połączeniach jeden powinien dominować .Najlepiej widać to na naszych przykładach oraz bardzo pomocna jest pomoc sprzedawców i dokonywanie wielu prób kolorystycznych.
Nie mniej, wszystko zależy od gustu ubierającego się. Jednym spodoba się takie połączenie, jednym zaś inne. ;)
 
Do góry Bottom