>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Krakowskim targiem

K 3

kubamk12

Użytkownik
PODSUMOWANIE TYPOW
28 typów:
Trafionych: 27 (w tym 3 zamknięte przed końcem meczów)
Nietrafione: 1
Postawiłem:12934,34 zł
Wygrałem:15075,76 zl
Zysk: 2141,42 zł
Yield: + 16,56%​
 
K 3

kubamk12

Użytkownik
TYP 35
Na wieczór jeszcze zaszaleje
Celta-Atletico over 1,5 gola ✅
@ 1,45
stawka: 900 zł ew: 1305 zł

eh 1:0 już jest a powinno byc 2:0,tylko celta z 2 m do pustej bramki nie trafiła. Oby jeszcze jakas bramka padła​
 
K 3

kubamk12

Użytkownik
TYP 49
To chyba się stanie już tradycją,że wieczorkiem zamiast przykładowo wypić piwo,czy iść pobiegać to obstawię piłkarski mecz. Czy tradycją się stanie też zysk z takich meczy... zobaczymy
Preston-MU 2 ✅
@ 1,44
stawka: 1000 ew: 1444 zł ----&gt; 1300 zł
Poszła trochę masówka na MU,zwykle takich meczów nie stawiam bo często są wpadki...ale jakoś dziś wyczuwam że uda im się wygrać. A troszkę pieniędzy na waciki się przyda. Powodzenia
edit. Zamknąłem tuż po strzeleniu 2 gola przez MU. Jednak co za dużo emocji to niezdrowo. Kusiło mnie żeby zamknąć zakład już po strzeleniu kontaktowego gola,ale wyczekałem i się opłacało.
Ważne że 300 zł wpadło. Bez odbioru!
 
K 3

kubamk12

Użytkownik
TYP 50
Dziś biednie,przez studia (eh a zamiast iść na egzamin mogłem zarabiać grubą kasę). Na wieczór typowo,tradycyjnie: za 1000 zł pójdzie mecz piłkarski. Dziś idzie masówka na Bayern...znów się zastanawiam i znów idę za głosem ludu. Pewnie kiedyś okaże się to zgubne. Tak na szybkości: Bayern bez: Lahma,Alonso,Javiego i Thiago-więc trochę mniejsze pole manewru w środku pola. Szachtar tylko bez: Vitalia Vitsenetsa.
Obawiam się tutaj tych szalonych brazylijczyków + Srny w Szachatrze ale jednak to LM,graja przeciwko monachijczykom,którzy zepną się na ten mecz i pokażą swóją najlepszą piłkę,żeby w rewanżu się już nie bać.
Reasumując moje wypociny:
Szachtar-Bayern 2 ⛔
@ 1,4
stawka 1000 zł ew: 1400 zł​
 
K 3

kubamk12

Użytkownik
TYP 51
Matosevic-Isner 2 ⛔
@ 1,22
stawka: 1000 ew: 1222,22 zł
Ja będę sobie słodko spał,a Isner niech mi zarabia pieniądze
edit: robie sobie kilka dni przerwy,póki jestem jeszcze na +,wroce z chłodna głowa​
 
K 3

kubamk12

Użytkownik
TYP 53
Lyon-Evian 1 ✅✅✅
@ 1,25
stawka: 400 zł ew. 500 zł

Wicelider podejmuje u siebie drużynę 3 od końca. Lyon na pewno będzie chciał wygrac,bo do PSG traci tylko 3 pkt,a nad 3 zespołem maja przewage 6 pkt (zostały 4 kolejki do końca więc trochę pkt do zdobycia jeszcze jest).
Ostatnio Lyon jest w dobrej formie,strzela sporo bramek. Evian natomiast przeplata remisy z przegranymi (4 mecze: 2 remisy,2 porażki),z pewnościa beda jednak tutaj walczyc o zdobycie chociaż punktu,bo traca 1 pkt do pozycji gwarantujacej pozostanie w L1.
Co do braków kadrowych, to Lyon będzie musiał radzić sobie bez Bisevac&#39;a (D, 13/0) który nie gra już od ponad 2 miesiecy, Gourcuff&#39;a (M, 16/3) i zawieszonego Rose&#39;a (D 13/0). Evian zagra bez Hansena (B,15) Abdallaha (D,28/0) a także bez Barbosa (M, 29/4).
Podsumowujac, oba zespoły beda zmobilizowane aby wygrać, jednak to Lyon ma lepszy skład,dodatkowo sa ,,na gazie&quot; widać,że maja pomysł na grę i stawiam że to oni zgarna dzis 3 pkt​
 
Do góry Bottom