>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Krakowskie szkoły średnie

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
W tym roku kończę gimnazjum i jestem ciekawy jaki próg punktów jest do liceów w Krakowie. Jakbyś ktoś znał byłbym wdzięczny za informacje. ????
Myślę, że na forum jest troche osób które są z Krakowa i sa w moim wieku. Do jakich szkół się wybieracie? Po jutrze wyniki z egzaminów, pochwalcie się punktami. ;)
 
sanchezoo 0

sanchezoo

Użytkownik
no ja tez w tym roku koncze gimnazjum, ale nie jestem z tamtych okolic wiec Ci nie pomoge a wynikow tez sie nie moge doczekac
 
ted 11,5K

ted

Forum VIP
Ja juz jestem dawno po i miałem 84pkt, co do szkol w Krakowie to zalezy, popytaj starszych kolegow, przejrzyj fora interesujacych cie szkol i tam tez popytaj. A po za tym głównie, w wiekszosci szkol niema ustalonego progu. To zalezy od tego jacy uczniowie z iloma punktami sie zglosza, biora oczywiscie tych z najwieksza iloscia ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Racja podania trzeba było już składać, ale do 20 może jeszcze wychowawca zmieniać. ;) Ja będe miał coś około 140-150pkt.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Podanie możesz sobie złożyć, ale co z tego, jeśli musisz dostarczyć jeszcze świadectwo... Nie wiem jak tam jest w innych miastach, ale ja podanie składałem tylko do jednej szkoły i zrobiłem to w dniu zakończenia roku ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
W małopolsce podania musisz złożyć do 12 czerwca. Do 20 może zmieniać Twoje szkoły wyłącznie wychowawca. Jesteśmy objęci elektorniczną rekrutacją. :p Później do tej szkoły która nas przyjęłą musimy pójść w celu potwierdzenia, że to właśnie do niej chcemy uczęszczać.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
W małopolsce podania musisz złożyć do 12 czerwca. Do 20 może zmieniać Twoje szkoły wyłącznie wychowawca. Jesteśmy objęci elektorniczną rekrutacją. Później do tej szkoły która nas przyjęłą musimy pójść w celu potwierdzenia, że to właśnie do niej chcemy uczęszczać.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja 71 test:
Humanistyczny: 34
Matemtyczny: 37
Oceny: 71
Jeszcze jakieś osiągnięcia sportowe, za turnieje ogólnopolskie.
Łącznie 149
 
Do góry Bottom