>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kradzież pieniędzy z konta betsafe

TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
widze, że kolege też okradł bet safe, ja opisałem swój przypadek, wysłałem twarde dowody moderatorowi, ale uznalem ze i tak nie ma sensu ich publikowac, bo inni uzytkownicy nie rozumieja faktów, dla nich bet safe jest uczciwe, tutaj kolejna sytuacja na ich zlodziejstwo, ale tak oczywiscie grjacie tam, przestrzegam wszystkich nowych graczy nie zakladajcie tam kont, oni okradaja
wysłałeś zaledwie screen z historii konta kiedy i za jakie stawki zagrałeś (bez wglądu na co) czego to niby jest dowód?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Przeczytaj najpierw kolego co to są argumenty i dowody. Coś ty tu wrzucił? Stawki zakładów, widać, że złożyłeś jakieś zakłady. Nie wiadomo co grałeś i po jakich kursach. Nie wiemy czy grałeś ewidentne pomyłki buka, czy grałeś siurki, nic z tego co wrzuciłeś nie wynika. Kompletnie. To znaczy wynika to, że nie widać w ogóle, że buk cię oszukał.
Czekamy na te twoje twarde dowody oszustwa bukmachera, a nie screeny, że zawierałeś zakłady. Jak to ma świadczyć o oszustwie? Gdzie ty tu widzisz argumenty po swojej stronie i dowody? LOL.
Nie masz absolutnie żadnego argumentu i dowodu. Jak małe dziecko.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
pytanie do ekpertów, dlaczego buk nie chce udostepnić histori zakładów skoro nie ma nic na sumieniu, ja chce ją tutaj wszystkim pokazać, bo nie mam nic na sumieniu proste
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
tak, zapewne, ale jestem pewien, że prędzej zobaczymy ucho od śledzia.
Dla mnie jesteś mazgaj i kłamczuch. Jesteś na największym forum bukmacherskim w Polsce. Przejrzyj temat betsafe i poczytaj opinie. Takich jak ty jest promil procenta wśród wszystkich opinii. Wytłumacz tylko jaki interes ma bukmacher by ci zabrać te grosze? Ma sobie strzelić w stopę i tracić klientów? Oszustom i krętaczom blokuje się konto lub historię zakładów. Na pewno buk się nie połakomił na twój obrócony bonus ????
dlaczego buk nie chce udostepnić histori zakładów skoro nie ma nic na sumieniu
bo złamałeś pewnie niejeden punkt regulaminu i oszukiwałeś
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
jesteś żenujący Ahmedinho, może ty jesteś oszustem i krętaczem, odpowiedz na proste pytanei dlaczeog buk nie chce udostępnić historii zakładów, przestan oszadzać i insynuować i dawać z dupy wyssane swoje wyroki, twój argument o pomyłkach bukmachera jest debilny, wygrałem 560 grałem pomyłki i zrobiło się 420 zl , hahaha
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
ty jesteś załosny człowieku, weż sie lecz, ty wiesz ze bukmacher jest cudowny, a ja oszust, i ty innej opcji nie przyjmujesz, co za problem dla bukmachera udostepnic historie zakładów, no wyperswaduj mi to jak jestes taki madry
 
S 0

sickpicks

Użytkownik
daymon23996 u ciebie o co chodziło ? kase ci zajumali czy zabrali bonus ?
Mnie jeszcze kasy nie zwrócili teraz wyszedł jakis problem ze zmiana adresu email.
Napisali abym podał takie info:
&quot;Uprzejmie proszę o nadesłanie maila na nasz adres ([email protected])
z nowego adresu email ([email protected]), w celu jego potwierdzenia.

W treści maila prosimy zamieścić prośbę o zmianie adresu oraz następujące dane:
imię i nazwisko.
adres zamieszkania.
data urodzenia.
stary adres email&quot;
Wysłałem dane z nowego adresu email, wraz z numerem zagadnienia i dostałem taka odpowiedź:
&quot;Nieprawidlowy email
Ostatnia aktualizacja zagadnienia została przeprowadzona z adresu e-mail, który nie jest skojarzony z zagadnieniem. Ze
względu na bezpieczeństwo informacji nie można zaktualizować zagadnienia z wykorzystaniem tego adresu e-mail.&quot;
Wysłałem dziś z nowego adresu te dane bez numeru zagadnienia i zobaczymy jaki efekt.
Co do przygarniania kasy przez buka to także mi przyszło to na myśl, zwłaszcza po pierwszym kontakcie gdzie babka wyjechała z tekstem że nic nie można zrobić tylko zgłosic sprawe na policje- dobre sobie :/ Mam nadzieje że przyszła ustawa hazardowa bedzie jakos po &quot;ludzku&quot; regulowac te sprawy bo na dzien dzisiejszy buki mogłyby przytulić kase polskich graczy a z odzyskaniem tej kaski byłoby bardzo pod góre.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
napisales &quot;Wytłumacz tylko jaki interes ma bukmacher by ci zabrać te grosze?&quot; , to ty miwytlumacz jaki ja mam interes grajac malymi stawkami i jeszcze notując strate robić jakieś oszustwo? jaki miałbym w tym interes, dostałem bonus zagralem i obracałem, proste!!!!!!
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
o, zaczynają się wyzwiska. Już ci pisałem, oszustom i krętaczom blokuje się historię lub konto. A ty jeszcze jesteś mazgaj. Pokaż nam tutaj co ci odpisał support na tę sytuację?
Albo co napisali na czacie. Na 100% jesteś jakieś multi lub inny krętacz, a teraz płaczesz ????
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
ja dostałem bonus grałem, zleciłem wypłate czekałem 3 dni , zero odezwu, dzwonilem do nich pare razy, i w koncu dostalem wiadomosc ,ze zabieraja mi bonus bo zlamalem regulamin, zadzwonilem do nich i powiedzieli ze powodem jest, ze dokonywalem nieprawidlowego obrotu bonusem
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
ty sie lecz czlowieku, dostajesz argumenty , a ty caly czas swoje chore teksty, konkretnie sie na jakiej podstawie tak sadzisz, przedstaw na to dowody, juz napisalem na chat i kazano mi czekac na odpowiedz e-mailowa w sprawie tej histori zakladow, nawet jesli je dostane to ty i tak nie zmienisz zdania, bo jestes totalnym czlowiekiem bez zasad i obiektywnego podejscia do sprawy
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
powiedzieli ze powodem jest, ze dokonywalem nieprawidlowego obrotu bonusem
no więc sam widzisz, że złamałeś regulamin bonusu więc o co ci chodzi?
grałeś zdarzenia zabronione przy obrocie bonusem i pyszczysz teraz.
Tak bywa jak się nie czyta regulaminu bonusu tylko leci na kasę.

ty sie lecz czlowieku, dostajesz argumenty , a ty caly czas swoje chore teksty, konkretnie sie na jakiej podstawie tak sadzisz, przedstaw na to dowody, juz napisalem na chat i kazano mi czekac na odpowiedz e-mailowa w sprawie tej histori zakladow, nawet jesli je dostane to ty i tak nie zmienisz zdania, bo jestes totalnym czlowiekiem bez zasad i obiektywnego podejscia do sprawy
z tego co widzę to raczej ty wymagasz leczenia, nie przedstawiłeś żadnych argumentów i dowodów, żadnych.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
zdarzenia zabronione / czy ty czlowieku używasz mózgu? tak pieknie grałem, ze wygralem z 560 zl 420 zl, no jak dostane to historie zakładów to ci kopara opadnie, no ja ten bonus obracałem pare dni, gdybym zrobil z tego bonusu z 10 tys to twoj argument miałby racje bytu
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
zdarzenia zabronione / czy ty czlowieku używasz mózgu?
ty takiego organu nie posiadasz w ogóle... więc tłumaczę łopatologicznie:
są w regulaminie opisane zdarzenia których zabrania się przy obrocie bonusem, co nie znaczy, że nie da się ich zagrać. Da się i są to zakłady rozliczane. Ale potem, przy próbie wypłaty wychodzą takie kwiatki, że stawiałeś zabronione zdarzenia, np. under/over.
Kapujesz? Masz pecha.

insynuowanie, po zobaczeniu tej histori transakcji gdzie moje wygrane byly niskie i smieszne, że grałem jakieś pomyłki bukmacherskie jest żenujące
bynajmniej, w ten sposób możesz przegrać środki do innego buka co zapewne robiłeś
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
wiem o czym mówisz, i twój argument miałby racje bytu, gdybym tak grał, ale granie under/over pare dni po takich malych stawkach to troche nie pasuje do sytuacji, zwróc uwage, jakie byly moje stawki i wygrane, nie bylo wygranych po 19 zl np za kurs 1,9 grajac na parzyste/nieparzyste, czekamy za historia zakładów, jesli ją otrzymam i pokaże ci tą historie, to czekam na to że pokazesz honor i przyznsz się że osądzasz fałszywie, natomaist argument koncowy ze przelalem srodki do innego buka jest chory, gdybym tak bylo to czy bym uzyskal z 560 420 zl grajac pare dni, teraz sie skompromitowales
 
Do góry Bottom