>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Krótkookresowa analiza formy w hokeju

M 64

miszczpawel

Użytkownik
Szczegolnie HC Slavia Prague - HC Kladno, druzyna gosci w ostatnich meczach radzi sobie bardzo dobrze, pokonala nawet wysoko plasujaca sie w czeskiej Extralidze, Komete Brno i to dosc wysokim wynikiem bo az 5:1.
 
M 64

miszczpawel

Użytkownik
HC 05 Banska Bystrica - MHC Mountfield Martin 1 @ 1.5 ✅
HC Pardubice - HC Slavia Prag 2 @ 2.7 ✅
HC Orli Znojmo - EC Red Bull Salzburg 2 @ 2.25 ⛔ (4:4)
Mountfield HK - HC Karlovy Vary 1 @ 1.6 ⛔ (1:2)
MKS Cracovia Krakow - TMH Polonia Bytom 1 @ 1.15 ✅
 
M 64

miszczpawel

Użytkownik
SKA St. Petersburg - HC Slovan Bratislava 1 @ 1.3 ✅
Jyp-Akatemia - K-Vantaa 2 @ 2.3 ⛔ (3:2)
Iserlohn Roosters - Eisbären Berlin 2 @ 2.0 ⛔ (4:4)
Herning Blue Fox - Aalborg Pirates 1 @ 1.6 ✅
Odense Bulldogs - Esbjerg Energy 2 @ 2.5 ✅
Kölner Haie - Schwenninger Wild Wings 1 @ 1.3 ⛔ (0:3)
HC Ambri Piotta - SC Bern 1 @ 2.2 ⛔ (3:3)
Przy okazji chcialem sie zapytac czy ktos korzysta z tych typow? Metoda gry jest bardzo prosta wiec wystarczy przejrzenie betexplorer.com z odpowiednimi filtrami, moze nie ma sensu zebym tutaj wrzucal typy jesli nikt nie korzysta tylko wszyscy sami szukaja, a przyznam ze czasem nie mam czasu nawet tych typow poszukac a co dopiero przedstawic je tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@miszczpawel&gt;&gt;&gt; jako autor tej metody pozwolę sobie na taką uwagę , że podana przez Ciebie strona betexplorer ( a o tym pisałem w tym wątku już w ubiegłym sezonie ) niezbyt a raczej wręcz wcale nie nadaje się do korzystania z niej przy doborze typów wg algorytmu tu stosowanego w &quot;Krótkookresowej analizie formy&quot;...

A dzieje to się za sprawą tego, że na gruncie tej metody uwzględniamy przecież 4 poprzednie spotkania - bez względu na to czy były one rozegrane tylko na lidze , czy też np. w innych rozgrywkach - zaś betexplorer podaje wyłącznie wyniki ligowe , co w wielu przypadkach może być mylące dla wychwycenia tego warunku minimum 3z4 LOSS/WIN v minimum 3z4 WIN/LOSS.

Zatem pewniejsze jest tu analizowanie poprzednich 4 spotkań obu aktualnych rywali na stronie http://www.livesports.pl/hokej/ bo podaje ona ostatnie wyniki z uwzględnieniem udziału drużyn także np. w turniejach międzynarodowych.
 
M 64

miszczpawel

Użytkownik
@edi8&gt;&gt;&gt; dziekuje za trafna uwage, szczerze powiedziawszy nie zauwazylem tego, livesports.pl uzywalem glownie do sledzenia wynikow na zywo ale nie do analiz przedmeczowych, mam nadzieje ze przez ten ostatni tydzien typy ktore zamiescilem zgadzaly sie z systemem, a na dzis pare spotkan
HCK - Kookoo 2 @ 2.05 ⛔ (2:2)
K-Vantaa - JYP-Akatemia 1 @ 1.85 ✅
Esbjerg Energy - Odense Bulldogs 1 @ 1.8 ⛔ (1:2)
EHC Kloten Flyers - HC Ambri Piotta 2 @ 3.7 ⛔ (3:1)
Braehead Clan - Edinburgh Capitals 1 @ 1.3 ✅
Adirondack Phantoms - Albany Devils 1 @ 2.25 ✅
Buffalo Sabres - Anaheim Ducks 2 @ 1.8 ✅
 
M 64

miszczpawel

Użytkownik
Mountfield HK - HC Kladno 1 @ 1.75 ✅
HCB Südtirol - HC TWK Innsbruck die Haie 1 @ 1.2 ✅
Chicago Blackhawks - Calgary Flames 1 @ 1.6 ⛔ (2:2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adept 1

adept

Użytkownik
hello there,
mam takie szybkie pytanie, troche nie w temacie, ale dotyczy hokeja - a nie chce zakładać osobnego tematu by nie zaśmiecać forum.
Do autora tematu, Ediego lub każdego kto troche sie interesuje hokejem :
jaka jest, bądz była najdłuższa seria remisów w hokeju (NHL zwłaszcza)?
lub czy jest storna podobna do &quot;bukamcherzy . com&quot; z tym , żeby dotyczyła hokeja, by było można zerknąć na cały sezon/sezony hokeju i rozkład Win/draw/lose ... czy poza Vitisport jest coś godnego uwagi ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W dziale FB o nazwie Linki Bukmacherskie założyłem kiedyś wątek także i o hokeju:
http://forum.bukmacherskie.com/f46/zbior-linkow-do-hokeja-51990.html

a tam znajdziesz &quot;kilka&quot; przydatnych linków.

Dział FB Hokej także zawiera bazę linków:
http://forum.bukmacherskie.com/f13/baza-linkow-hokejowych-27837.html

Co do rekordu remisów w NHL , to po wpisaniu do wyszukiwarki:
&quot;Longest NHL consecutive streak playing a game in overtime&quot;
odszukałem info ( nie wiem czy jest nadal aktualne ) że w sezonie regularnym ten rekord to 4 mecze a w fazie playoff 5 meczów.


.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom