>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KOSZYKOWKA - obstawianie po pierwszej kwarcie

atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Gdzie masz napisane jaki byl wynik przy postawieniu Twojego typu? 57 min odrazu oznacza ze gra jest wlasnie sie skonczyla? 3 x 10 + 15 przerwa + 10 = 55min... Takze wedlug czasu zawarcia Twojego kuponu mam wywnioskowac Jaki byl wynik przy zawarciu Twojego zakladu na over 148.5 gdzie linia zmienia sie co 24 sek? ????
P.S. na Oddsportal nawet nie ma zanotowane meczu Edwardsville zeby sprawdzic jaka byla poczatkowa linia.
Krotko mowiac, nie ma sie co klocic o zaklad za 20zl. Gratulacje wygranej ????
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
D
Gdzie masz napisane jaki byl wynik przy postawieniu Twojego typu? 57 min odrazu oznacza ze gra jest wlasnie sie skonczyla? 3 x 10 + 15 przerwa + 10 = 55min... Takze wedlug czasu zawarcia Twojego kuponu mam wywnioskowac Jaki byl wynik przy zawarciu Twojego zakladu na over 148.5 gdzie linia zmienia sie co 24 sek? ????
Dlatego ci pisze że zanim wysuniesz wnioski sprawdź czas w którym laseczki zaczeły przerwe między połowami. A do tego czasu nie oskarżaj mnie nie mając podstaw. Jak widze musisz sobie poprawidź wiedze o algorytmach bo ta szfankuje. Ten typ wszedł 3min przed końcem 4 kwarty. Więc twierdzisz że w meczu nie było czasów ani fauli i dlatego trwał 60min? SUPER!!!
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
D
Dlatego ci pisze że zanim wysuniesz wnioski sprawdź czas w którym laseczki zaczeły przerwe między połowami. A do tego czasu nie oskarżaj mnie nie mając podstaw. Jak widze musisz sobie poprawidź wiedze o algorytmach bo ta szfankuje.
Nie potrzeba mi sprawdzac kuponu za 20 zlotych.Po drugie, Ja wnioskowalem ze zagrales over 148.5 po 1.83, zakladajac ze w pre tez byla linia 148.5. Jesli juz to wina po obu stronach bo nie dajesz calej historyjki odnosnie kiedy zagrales typ, a wysuwasz teorie i latwym obstawianiu kobiecej koszykowki z angielskiej ligi gdzie nawet oddsportal nie dysponuje wynikami i kursami.
Bez odbioru ????
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Nie potrzeba mi sprawdzac kuponu za 20 zlotych.Po drugie, Ja wnioskowalem ze zagrales over 148.5 po 1.83, zakladajac ze w pre tez byla linia 148.5. Jesli juz to wina po obu stronach bo nie dajesz calej historyjki odnosnie kiedy zagrales typ, a wysuwasz teorie i latwym obstawianiu kobiecej koszykowki z angielskiej ligi gdzie nawet oddsportal nie dysponuje wynikami i kursami.
Bez odbioru ????
Powiedz mi ile czasu zajmujesz się bukmacherką? Chyba nie długo.
Jak ja nie lubie takich jeł..ów którzy wysówają oskarżenia a sami gó..o potrafią znaleźć żeby to udowodnić. Masz tu skany jeł..ie
Na pierwszym jest godzina w nashville w STANACH a nie w anglii, u mnie teraz jest 16:00 czyli różnica 6 godzin. Na drugim godzina rozpoczęcia spotkania 11:00 czyli spotkanie rozpoczeło się wczoraj o 17:00 mojego czasu. A ja stawiałem ten typ o 17:41 zaraz po gwizdku na przerwe między połowani. Oczekuje przeprosin od ciebie. I naucz się że trzeba mieć dowody jak kogoś oskarżasz o kłamstwo.
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Nie potrzeba mi sprawdzac kuponu za 20 zlotych.Po drugie, Ja wnioskowalem ze zagrales over 148.5 po 1.83, zakladajac ze w pre tez byla linia 148.5. Jesli juz to wina po obu stronach bo nie dajesz calej historyjki odnosnie kiedy zagrales typ, a wysuwasz teorie i latwym obstawianiu kobiecej koszykowki z angielskiej ligi gdzie nawet oddsportal nie dysponuje wynikami i kursami.
Bez odbioru ????
Widać że ci ojciec zapomniał jajec dorobić jak cie płodził bo nawet nie stać cię na napisanie przepraszam. Widać że uważasz się za mega super typera, powiem ci jedno nie ważne czy ktoś jest żebrakiem czy milionerem zawsze powinien warzyć słowa. Tyle odemnie cwaniaczku.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Napisalem bez odbioru ???? Nie bede sie klocil z gosciem co nie ogarnia jak buki dzialaja. Zagrales over 148.5? Brawo, Wygrales? Gratulacje.
Pozdro
Odświerzam temat. Od pewnego czasu gram powyżej lub poniżej X pkt w 3-cie, 4-tej kwarcie lub w meczu licząc od drugiej połowy. Jeśli widzę że drużyny w pierwszej połowie zdobyły powiedzmy 80pkt a typ buka to 148.5 w meczu, to stawiam powyżej 148.5. Kursy to średnio 1.83 więc muszę wygrać 5/9 po kursie 1.83 żeby wyjść na mały plus, ale jak narazie ten system przyniósł mi dość sporą wygraną w krótkim czasie. Mam pytanie do znawców kosza którzy grają na punkty w kwarcie oraz meczu. Czy moglibyście dać mi jakieś wskazówki z waszego doświadczenia? Oczywiście podziele się własnymi spostrzeżeniami ????
Pier d olisz o algorytmach a nie masz pojecia o czym gadasz chlopie. Co tylko wywnioskowales to to ze linia byla 148.5 w Ht i zagrales na over. Ja Ci tlumacze jaka byla lina w Pre, bo moge to wywnioskowac znajac wynik do HT, a koncowa linia. Jesli HT rzucili 80, linia na live 148, wiec w PRE POWINNO BYC 136.5 ( i jako ze nie moge tego sprawdzic bo nawet oddsportal kursow w pre nie ma na to spotkanie, to logika pozostaje, i wyniki/linie 130-136 w kobiecej koszykowce to norma. Co Ty zrobiles to fakt ze linia w pre 136.5 a w meczu rzucili 160 cos ponad.. a wiec roznica 24+ pkt od link poczatkowej. Ty zagrales over 148.5 w Ht kiedy wywnioskowales ze linia 136.5 byla zle wystawiona.
To tak samo jak w meczu Nuggets dzisiaj. Linia w pre 211 w 5Dimes, rzucili 133 do polowy....po zakonczeniu polowy linia na live byla 238.5 (105 pkt na druga polowe) Rzucili 248 pkt....to az 37 pkt od linii...Gdybybs mial pojecie o statystyce to bralbys najwieksza linie jaka oferowal Unibet w pre czyli over 225.5 po 3.65 z pocalowaniem reki, i jeszcze bys mial 23 pkt zapasu.
Takie cos to powinienes wrzucac co najwyzej do tematu Typow na Zywo a nie tutaj. Juz ostatnio tlumaczylem Kamil4300 bo tez mial taki durny pomysl ze kti wygrywa 1q w NBA ten przegrywa caly mecz. Jego teoria sie opierala tylko na paru spotkaniach gdzie gral i wygral. Jak mu pokazalem obecne mecze to statystyka sie wyrownala, wiec skoncz wywodzic tematy o algorytmach, i jakis smiesznych teoriach opartych na 5-10 meczach, nie zaleznie czy trafionych czy nie trafionych. Jak bedziesz mial staty 500-1000 meczow, to mozemy pogadac chlopie bo narazie nie mamy o czym gadac.
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Napisalem bez odbioru ???? Nie bede sie klocil z gosciem co nie ogarnia jak buki dzialaja. Zagrales over 148.5? Brawo, Wygrales? Gratulacje.
Pozdro

Pier d olisz o algorytmach a nie masz pojecia o czym gadasz chlopie. Co tylko wywnioskowales to to ze linia byla 148.5 w Ht i zagrales na over. Takie cos to powinienes wrzucac co najwyzej do tematu Typow na Zywo a nie tutaj. Juz ostatnio tlumaczylem Kamil4300 bo tez mial taki durny pomysl ze kti wygrywa 1q w NBA ten przegrywa caly mecz. Jego teoria sie opierala tylko na paru spotkaniach gdzie gral i wygral. Jak mu pokazalem obecne mecze to statystyka sie wyrownala, wiec skoncz wywodzic tematy o algorytmach, i jakis smiesznych teoriach opartych na 5-10 meczach, nie zaleznie czy trafionych czy nie trafionych. Jak bedziesz mial staty 500-1000 meczow, to mozemy pogadac chlopie bo narazie nie mamy o czym gadac.
Masz racje jestem nikim i się nie znam a pan wielki typer się do mnie odezwał i powinieniem ci podziękować że mi napisałeś więc ci dziękuje och wszechmocny typerze co postawił 10000 typów wie wszystko o bukach i jest milionerem. Nie mam racji a skany które dodałem to fałszerstwo. Przebacz mi och wszechmocny.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Przed chwilą skończył się mecz CSKA - Bamberg.Linia wyjściowa 165,5 pkt.(1.85).Spadek w 3 kwarcie do linii 141,5.Koniec meczu 153 pkt.Nie był to klasyk tego sposobu,ale obserwacja gry wystarczyła,żeby się wbić w over.
P.S W tym sposobie unika się rozgrywek z kwartami 12 min.,czyli m.in. NBA i Chiny.Nadaje się głównie Europa - ligi krajowe i euro.
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Przed chwilą skończył się mecz CSKA - Bamberg.Linia wyjściowa 165,5 pkt.(1.85).Spadek w 3 kwarcie do linii 141,5.Koniec meczu 153 pkt.Nie był to klasyk tego sposobu,ale obserwacja gry wystarczyła,żeby się wbić w over.
P.S W tym sposobie unika się rozgrywek z kwartami 12 min.,czyli m.in. NBA i Chiny.Nadaje się głównie Europa - ligi krajowe i euro.
Zaraz mądrala przyjdzie i będzie ci się wymądrzał bo przecież postawił 10000 kuponów, wie jak działa bukmacher ale nie potrafi pojąć tego że może być zaniżona linia w połowie meczu.
Pani
Napisalem bez odbioru ???? Nie bede sie klocil z gosciem co nie ogarnia jak buki dzialaja. Zagrales over 148.5? Brawo, Wygrales? Gratulacje.
Pozdro

Pier d olisz o algorytmach a nie masz pojecia o czym gadasz chlopie. Co tylko wywnioskowales to to ze linia byla 148.5 w Ht i zagrales na over. Ja Ci tlumacze jaka byla lina w Pre, bo moge to wywnioskowac znajac wynik do HT, a koncowa linia. Jesli HT rzucili 80, linia na live 148, wiec w PRE POWINNO BYC 136.5 ( i jako ze nie moge tego sprawdzic bo nawet oddsportal kursow w pre nie ma na to spotkanie, to logika pozostaje, i wyniki/linie 130-136 w kobiecej koszykowce to norma. Co Ty zrobiles to fakt ze linia w pre 136.5 a w meczu rzucili 160 cos ponad.. a wiec roznica 24+ pkt od link poczatkowej. Ty zagrales over 148.5 w Ht kiedy wywnioskowales ze linia 136.5 byla zle wystawiona.
To tak samo jak w meczu Nuggets dzisiaj. Linia w pre 211 w 5Dimes, rzucili 133 do polowy....po zakonczeniu polowy linia na live byla 238.5 (105 pkt na druga polowe) Rzucili 248 pkt....to az 37 pkt od linii...Gdybybs mial pojecie o statystyce to bralbys najwieksza linie jaka oferowal Unibet w pre czyli over 225.5 po 3.65 z pocalowaniem reki, i jeszcze bys mial 23 pkt zapasu.
Takie cos to powinienes wrzucac co najwyzej do tematu Typow na Zywo a nie tutaj. Juz ostatnio tlumaczylem Kamil4300 bo tez mial taki durny pomysl ze kti wygrywa 1q w NBA ten przegrywa caly mecz. Jego teoria sie opierala tylko na paru spotkaniach gdzie gral i wygral. Jak mu pokazalem obecne mecze to statystyka sie wyrownala, wiec skoncz wywodzic tematy o algorytmach, i jakis smiesznych teoriach opartych na 5-10 meczach, nie zaleznie czy trafionych czy nie trafionych. Jak bedziesz mial staty 500-1000 meczow, to mozemy pogadac chlopie bo narazie nie mamy o czym gadac.
Panie mądry a co powiesz na to, linia jest za nisko czy nie? Bo według tego co piszesz to powinno być na poziomie 173.5
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Zaraz mądrala przyjdzie i będzie ci się wymądrzał bo przecież postawił 10000 kuponów, wie jak działa bukmacher ale nie potrafi pojąć tego że może być zaniżona linia w połowie meczu.
Pani
Panie mądry a co powiesz na to, linia jest za nisko czy nie?
Panie Madry, ja skonczylem z Toba rozmowe. Nie bede Ci doradzal w wyborze meczy ????
https://forum.bukmacherskie.com/threads/over-under-atp_open.142339/page-6
Zapraszam tu: Zrob 24/6 i 80%, w tym pare tzwanych &quot;Right in the spot&quot;. Pojdz dalej i zrob nawet 68.18 przy skutecznosci 30/44, Tego jednego zwrotu nawet nie wliczam.
Jesli zrobisz takie staty lub podobne to daj mi znac. Mozesz nawet robic to dawajac swoje &quot;zanizane linie bukmacherskie na live&quot;. Dopiero wtedy mozemy rozmawiac ????
P.S. Pisze jak czlowiek, to Ty zaczynasz tutaj grac nie wiadomo kogo i obrazasz od &quot;Pan madry&quot;. Ja swoja racje i punkt moge udowodnic, wysylajac Ci link do mojego tematu w ostatecznosci bo zwykle tego nie robie, no ale czasami trzeba bo jak widac do Ciebie nie dochodzi.
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Panie Madry, ja skonczylem z Toba rozmowe. Nie bede Ci doradzal w wyborze meczy ????
https://forum.bukmacherskie.com/threads/over-under-atp_open.142339/page-6
Zapraszam tu: Zrob 24/6 i 80%, w tym pare tzwanych &quot;Right in the spot&quot;. Pojdz dalej i zrob nawet 68.18 przy skutecznosci 30/44, Tego jednego zwrotu nawet nie wliczam.
Jesli zrobisz takie staty lub podobne to daj mi znac. Mozesz nawet robic to dawajac swoje &quot;zanizane linie bukmacherskie na live&quot;. Dopiero wtedy mozemy rozmawiac ????
Ok przyjmuje wyzwanie. I jeśli chcesz w tym temacie napisać coś to pisz jak człowiek a nie jak ktoś kto wie wszystko lepiej.
Panie Madry, ja skonczylem z Toba rozmowe. Nie bede Ci doradzal w wyborze meczy ????
https://forum.bukmacherskie.com/threads/over-under-atp_open.142339/page-6
Zapraszam tu: Zrob 24/6 i 80%, w tym pare tzwanych &quot;Right in the spot&quot;. Pojdz dalej i zrob nawet 68.18 przy skutecznosci 30/44, Tego jednego zwrotu nawet nie wliczam.
Jesli zrobisz takie staty lub podobne to daj mi znac. Mozesz nawet robic to dawajac swoje &quot;zanizane linie bukmacherskie na live&quot;. Dopiero wtedy mozemy rozmawiac ????
P.S. Pisze jak czlowiek, to Ty zaczynasz tutaj grac nie wiadomo kogo i obrazasz od &quot;Pan madry&quot;.
Mam 23/3 trafionych od początku stawiania.
Pokazać ci skany?
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Przed chwilą:Rosa Radom - Anwil : linia wyjściowa 157,spadek po połowie do 132,5.Postawiony over.Wynik:144pkt.Klasyka sposobu.Dobrze, gdy w spotkaniu uczestniczy mistrz z kiepską pierwszą połową.W tym tygodniu dwa takie mecze:CSKA i teraz Anwil.Zamiast się spierać,obserwujcie panel meczów live koszykówki(oprócz NBA i Chin oraz kobiet).
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Gralem tym sposobem tylko na undery. Mam caly zeszyt rozpisek. Postawionych napewno kilkaset meczy. Nie jest tak pieknie jak Ci sie wydaje. Np. Linia wyjsciowa 150, do przerwy 173. Wchodze w under a tu 180 ht. Mecze dobrze analizowane. I to wcale nie tak rzadko sie zdaza. Sam sie przekonasz.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Powtorze jeszcze raz. Linia wyjsciowa nie ma sie nijak do wyniku koncowego.
Jesli wystawie linie 186 w meczu Cavs vs Spurs, gdzie srednia Cavs u siebie to 217, to co pograsz do HT? W HT linia bedzie 217.5, a wiec 31 pkt od lini i co ostro w under? Granie za wieksze stawki i wykiwanie bukmachera jest tylko wtedy jesli wiesz ze linia jest zla od samego poczatku. Kazdy ma swoje sposoby, dla mnie linie oscyluje Excel, i jesli jest duze odchylenie, to wiem ze warto grac under/over. To samo tyczy sie handicapow.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Mam pytanie do znawcow koszykowki i siedza w tym. Jaka jest bezpieczna roznica punktowa pod koniec Q3 - poczatek Q4 by miec pewnosc ze dana druzyna nie odda prowadzenia? Czy to sie zmienia? Mozna to jakos wyliczyc ze statystyk? Kursy wtedy sa jeszcze w miare przyzwoite..
Wczoraj obstwilem &quot;na pale&quot; mecz w ktorym roznica byla ok 10 punktow, kurs ok 1,32..
No i dwa meczyki weszly ????
Mysle ze jak na kosza to nie oplacalna opcja bo te 10pkt to tak naprawde 4 rzuty a to moze byc zniwelowane w przeciagu 2min?
 
B 39

bunik

Użytkownik
Wczoraj Cavs prowadzili 21 pkt, w przerwie i na początku trzeciej kwarty było to 18 pkt, a przegrali... taką samą liczbą punktów (!). W koszykówce nie ma pewnych przewag, nie trafisz 3-4 razy i możesz ulotnić naprawde sporą przewagę nawet w minutę.
 
dami92 0

dami92

Użytkownik
Nie polecam grania takim sposobem, dużo wiem na temat koszykówki i powiem tyle, warto śledzić występy zawodników ponieważ bardzo często są ogromne spadki kursów jeżeli wypada dwóch czy trzech ważnych graczy
 
Do góry Bottom