>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

koszykówka a kwarty?

R 0

robertpe

Użytkownik
Macie jakiś system by obstawiać KWARTY w koszykówce?
Mianowicie jest mniej lub więcej punków - i jak obstawić tu prawidłowo
Jeśli posiadamy dwie drużyny i np pierwsza kwarta ma 14/15 (łącznie 29)
- jak obstawić drugą kwartę (15/18 - jak to obliczyć ? )
lub trzecią/czwartą ?
- albo cały mecz?
 
G 0

grander85

Użytkownik
Witam. Próbowałem ostatnio grać właśnie na ilość pkt w kwarcie i to co przez ten czas widziałem to dramat.. Nie idzie tego przewidzieć w żaden sposób. Często bywa że w pierwszej jest np 35 pkt po czym w drugiej jest ponad 50 albo na odwrót.. Trzeba by było znać się na drużynach wiedzieć którzy zawodnicy najlepiej grają i jakie zmiany są w trakcie meczu. Z doświadczenia krótkiego wiem tyle że najczęściej wtapiałem na 1 i 3 kwarcie. W 4 jak jest wyrównany mecz to często overki wchodziły ale nie zawsze. Może ktoś ma na to jakiś patent ale Ja tak to widzę.
 
R 0

robertpe

Użytkownik
Witam. Próbowałem ostatnio grać właśnie na ilość pkt w kwarcie i to co przez ten czas widziałem to dramat.. Nie idzie tego przewidzieć w żaden sposób. Często bywa że w pierwszej jest np 35 pkt po czym w drugiej jest ponad 50 albo na odwrót.. Trzeba by było znać się na drużynach wiedzieć którzy zawodnicy najlepiej grają i jakie zmiany są w trakcie meczu. Z doświadczenia krótkiego wiem tyle że najczęściej wtapiałem na 1 i 3 kwarcie. W 4 jak jest wyrównany mecz to często overki wchodziły ale nie zawsze. Może ktoś ma na to jakiś patent ale Ja tak to widzę.
A jakiś inny system grania np na ilość punków na cały mecz ?
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Gralem kiedys over/under w meczu ale to zwykla loteria. Moze jakby zaglebiac sie w sklady, zmeczenie zawodnikow itp to cos by z tego bylo. A patrzac na samo h2h to byla loteria.
 
dejman2 182

dejman2

Użytkownik
Ja kiedyś próbowałem, jak oglądałem mecz to nawet czasami coś wchodziło ale w ogólnym rozrachunku byłem na minus 
 
Do góry Bottom