>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kosz

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Panowie naprawdę szkoda czasu na takie trolololowanie ;) Kolega ma swoje półtorej minuty a myśli, że ma 5 mnut i już jest gwiazdą.
Wiesz co kinkyy ??
Pier****** jak potłuczony. Załóż jakiś temat jak oszukać bukmachera, czy coś w tym stylu, tam się z tymi tezami udzielaj a ten dział opuść, chyba, że masz coś do zaproponowania PRZED MECZEM na czym będziemy mogli skorzystać. Bo te wypociny nie nadają się do czytania tu w dziale o koszykówce. Bez odbioru.
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
W d.... mnie pocałuj małolacie. Ja się zastanawiam dlaczego to nie jest edytowane? Bo ten &quot;ekspert&quot; ma 480 punktów za swoje wypociny na tym forum? Nigdy nikogo tutaj nie obraziłem. a zwyczaje jakie tu panują zniechęcają do wszytskiego.
Mozna jeszcze przymknąc oko na te szczeniackie teksty w stylu: &quot;daj jakieś typy, zobaczymy jaki jestes kozak&quot;, ale rzucanie tekstami w stylu &quot;pier.....&quot; i tym podobne, rzucane bezpośrednio do adwersarza to jest zdecydowanie za dużo. Jeśli grono moderatorów tego nie zauważa, to forum ma problem nie tylko z typerami z przerostem własnego ego, ale także z odróznieniem co się mieści w granicach akcptowalnych zachowań, a co jest zwykła butą i pustosłowiem.
Przez kilka lat napisałem tutaj kilkanaście postów i jak widzę dobrze, że nie traciłem czasu na tym forum, bo tu stado ekspertów i tak wie swoje, wszystko robi dobrze &quot;trzepie kasiorę&quot; aż miło. Gdy tylko otwieram przeglądarke i wchodze na forum, słysze jej brzęk... Nie wypada się odzywac i przerywac tej idylii...
 
Do góry Bottom