>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kosz

easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ehhh... Olo przyzwyczaj sie taki narod. Niektorym tutaj jak to mawial Siara &#39; sufit na leb sie spadl&#39; i sa dalej w orgazmie po przedwczorajszym spotkaniu Bargnaniego, majac Toronto za contendera.. Minimalnym faworytem tego spotkania bylo Toronto tylko dlatego, ze byli w pelnym skladzie i grali na wlasnym parkiecie tylko i wylacznie dlatego. Olo wylapal fajny kurs, bo jak tu o nim tak nie pisac skoro graja dwie rowne druzyny i podal go w temacie, tyle. Ale racja lepiej hejtowac calymi dniami niz pogratulowac typu ....
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Zgadza się, przyznałem się do błędu na poprzedniej stronie - jednak nie ma się czym napalać jak dla mnie i takie podsumowanie z jego strony jest nieco śmieszne, zważywszy na to, jak zagrało Toronto, a zagrało po prostu mega słabo, w niczym nie przypominając zespołu, który grał jak równy z równym z Indianą, ograł Knicksów i Cleveland bardzo wysoko.
Słabszy dzień i tyle.
 
dudee7 0

dudee7

Użytkownik
... zważywszy na to, jak zagrało Toronto, a zagrało po prostu mega słabo, w niczym nie przypominając zespołu, który grał jak równy z równym z Indianą, ograł Knicksów i Cleveland bardzo wysoko.

Słabszy dzień i tyle.
A kiedy Toronto gralo dobrze?
Jak dla mnie nic nie graja, ciezko sie ich oglada. Trafily na siebie 2 slabe ekipy i dzisiaj lepsze bylo NJN. A stawianie na Toronto za 1,3 to bylo porazka.
Czasem mam wrazenie ze ludzie tutaj &quot;stawiaja po kursach&quot; ;]
 
J 13

jrq-

Użytkownik
A kiedy Toronto gralo dobrze?
Jak dla mnie nic nie graja, ciezko sie ich oglada. Trafily na siebie 2 slabe ekipy i dzisiaj lepsze bylo NJN. A stawianie na Toronto za 1,3 to bylo porazka.
Czasem mam wrazenie ze ludzie tutaj &quot;stawiaja po kursach&quot; ;]
W 3 ostatnich meczach kiedy ich widziałem grali bardzo dobrze, z Indianą u siebie, z Knicks wyjazd i Cavs dom.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
przestań pieprzyć... chodziło tylko o to,że dla Ola Deron i pokemon to były główne argumenty do zwycięstwa Nets.Nic innego nie napisał,tylko przytoczył dwa infa po angielsku.Chodziło m.in mi o to że żadna z tego analiza.Nikt nie pisał że ma toronto za centendera.Kilku użytkowników w tym i ja wyraziło swoje zdanie,w tym wypadku inne od Ola.Chyba mamy prawo do tego no nie?W tym momencie ty hejtujesz bo jakbyś miał jaja to napisałbyś swoje ale przed meczem a nie po jak &#39;&#39;ziom&#39;&#39; trafił taki dużżżyy kurs.Olo graty za ustrzelenie,ale po cichu myślałem że przemilczysz sprawe i nic nie napiszesz po meczu ale Ty musiałeś swoje...
Czlowieku zamilicz jak masz pisac takie glupoty... NIe pisze nigdzie &quot;a nie mowilem, ze grac Nets ? &quot;tylko odnosze sie do braku pokory u niektorych userow....
Nets z deronem i tym pajacem w składzie w tym sezonie nie da sie nabrac na takie pierdoły.
Troche szacunku, bo takiego pajaca Toronto obecnie w skladzie nie ma ... ma krecic 30/30 zebys uznal go &#39;nie pajacem&#39;?
 
Do góry Bottom