>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

kosz

assassin84 119

assassin84

Użytkownik
drodzy urzytkownicy tu nie chodzi o to ze widze ja wygraną ny
ja kochalem boston czasy Perka ich rywalizacja z Orlando jak ich Rondo demolował kochałem tamten team
wy odnosicie sie do Bostonu jak by były to tamte czasy. KG gra dalej od obreczy nie ma wyjścia JOneal to jak mówiłem łatka weteran Bass jeźeli obniźy swoje loty minimalnie to juź bedzie ***** uwazacie ze sprostają trudom tego spotkania. to oni albo dadzą wygraną albo poraźke to ich gre trzeb przewidzieć i fani Allena i Rondo oni nie zrobią tu wielkiej róznicy a o NY sie nie rozpisuje bo w tym meczu wazniejszy jest Boston bo oni są głowny powodem dla mnie do gry na Ny moja analiza jest dla ludzi w temacie gra Ny wystarczy spokojnie na swobodny win.popełniacie bląd jakich wiele robiliscie zapominając o przeszłosci bo mam wraźenie jak byscie dziś zaczynali. Chłopaki ja was Kocham i dlatego prosze aby nie tracić sosu bo jeźeli robicie sobie zabawe z tego to zmięncie hobby na zbieranie nakrętek.
Ny 1.55 i takze swobodnie Chicago 1.65
OMG jak to się ciężko czyta, tyle błędów w interpunkcji i składni to już dawno nie widziałem w internecie. Brawo ????
 
Do góry Bottom