>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Korona - Pogon Sz. przełożony na 4.04.2006

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
-----


Kursy według STS : 1-1.80 X-3.20 2-3.80 1X-1.15 X2-1.74

Analiza :
Na pewno Korona to spotkanie będzie chciała wygrać ze względu na to że mają stratę do 2 miejsce zaledwie 5 pkt. więc nie mogą sobie pozwolić na porażkę z 9 drużyną Pogoń dokonała wielu transferów przybyli bowiem sami zagraniczni piłkarze a było ich aż 17 przyszedł również nowy Trener na pewno drużyna musi się zgrać to atut dla Korony która również bardzo się wzmocniła albowiem przybył do Kielc Krzysztof Gajtkowski , Mariusz Zganiacz czy Marcin Drzymont dlatego podopieczni Ryszarda Wieczorka będą chcieli to spotkanie wygrać mając w szeregach takiego zawodnika jak Grzegorz Piechna jest ten cel do zdobycia pierwsze spotkanie obu drużyn zakończył się wygraną gości 4 : 2 zobaczymy jak okaże się tym razem mój typ to 1
 
G 0

gorzo

Użytkownik
Tu bez dyskusji czysta 1 !! Kielce wg mnie rozniosą na początek Brasiliane :twisted: ???? Popatrzcie chociażby na sparigni w kraju Portowców ???? Gajtek i Piechna dadza radę, Mój typ to 3:1 dla Korony
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak dla mnie czysta 1 w tym spotkaniu. W pogoni 80% zawodników to Brazyliczycy. Żeby poukładać te klocki, nowych zawodników potrzeba czasu. Korona ma solidny skłąd, znakomitego trenera. Pod każdym wzgledem jest lepsza od Pogni.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Informujemy, że dzisiejszy mecz Kolportera Korony SSA z Pogonią Szczecin został odwołany decyzją sędziego, który uznał, iż nocny mróz spowodował, że murawa nie nadaje się do rozegrania spotkania - pomimo, że została całkowicie oczyszczona ze śniegu. Sprzedane bilety zachowują ważność na kolejne spotkanie. O terminie meczu z Pogonią Szczecin poinformujemy zaraz po jego ustaleniu przez Wydział Gier PZPN.

za http://www.korona-kielce.pl/gol.php
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom