>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Korona 1-1 Górnik Łęczna 05.11.2005

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Korona - G.Leczna

1.81 3.2 3.9 1.16 1.76 Expekt

Korona wyrasta na dobra drużynę i wszyscy musza sie z nia liczyć. W ostatniej kolejce Leigia przerwała dobra passę Korony ale wydaje mi sie ze w meczu z Łączna Korona nie będzie miała większych problemow tymbardziej ze Leczna z meczu na mecz gra coraz gorzej (ostatnio u siebie przegrała 1:3 z Zagłębiem).
A jak wy myślicie? Korona wygra ten mecz? czy Leczna wkoncu sie przełamie?

Moj typ 1
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Wedłu mnie Łeczna albo zagra w barazu albo spadnie..jest bardzo słabym zespołem...a Korona przegrała z Legia...chociaz powina wyzej..tutaj według mnie smiało mozna dac 1 Piechna strzeli z 2 brameczki na bank ????

Moj typ:1
 
D 0

dybek15

Użytkownik
PIECHA NA GOLA!!!!!
Moi zdaniem Korona jest na ten czas zespołem lepszym który powiennien ograć Górnika jeżeli Korona zagra podobny mecz do meczu z Zabrzem , Łęczna może liczyć na kilkukrotne zaczynanie ze srodka boiska
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Po nie zbyt dobtym początku sezonu, beniaminek z Kielce spisuje się coraz lepiej. Tylko raz (z Wisłą Płock) przegrali w tym sezonie na własnym stadionie, a po zatym mają na koncie trzy zwycięstwa. Do drużyny wracają już Kolendowicz, Golański i Kwiek.
Natomist Łęczna spisuje w tym sezonie bardzo słabo. Pałeczke trenerską po trenerze Kaczmarku przejoł zwolniony ostatnio z Polonii, Dariusz Kubicki. Ale czy uda mu się przywieść z Kielc chccisz punkt? Drużyna ma w zespole bardzo doświadczonych zawodników np.Kubica, Wędzyński, Kucharski, Sokołowski I. Ci zawodnicy mieli tworzyć trzon drużyny, ale zawodzą na całej linki. W deużynie nie ma następcy Szałachowskiego. Z taką grą to Łęczna nie ma co marzyć o utrzymaniu. W 6 ostatnich meczch wyjazdowych zdobyli zaledwie 4 punkty...

Mój typ: 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom