>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kontra - pomoc

ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Cześć. Chciałem się poradzić co do dzisiejszej sytuacji. Miałem pograne za łączną kwotę około 6000zł kilkanaście zakładów AKO. Łącznie do wygrania 27000zł. Wszystkie zakłady zamyka awans Chorwacji (1.5 kurs). Czy warto zagrać kontrę i jak do tego statystycznie najlepiej podejść. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam :)
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Na awans Japonii jest ok. 2.81 więc kontra teoretycznie ma sens.
Różnie się kontruje - jedni robią to by zabezpieczyć samą stawkę, inni - by mieć pewną taką samą wygraną niezależnie od ostatniego rozstrzygnięcia, jeszcze inni - by powiększyć ewentualną wygraną, gdyż nabrali przeczucia, że jednak wypadnie drugie zdarzenie.

Te cztery warianty wyglądałyby mniej więcej tak (to przeliczenie nie uwzględnia gry u legalnych bukmacherów):

1. Zabezpieczenie samej stawki
Stawiasz 3330 zł na awans Japonii i jeśli wygra Japonia, wygrywasz ~9350 zł, czyli w razie niepowodzenia z pierwotnymi kuponami odzyskujesz całościowy wkład;
2. Pewna wygrana niezależnie od rozstrzygnięcia
Stawiasz 9600 zł na awans Japonii i niezależnie od wyniki zdarzenia na twoje konto wraca ~27.000 zł czyli jesteś do przodu o 11,5 tys. złotych;
3. Podwyższenie wygranej w przypadku niepowodzenia pierwotnych kuponów
Stawiasz np. 12000 zł na awans Japonii. Jak wygra Chorwacja - masz 26.000 zł (zysk 8000 zł). Jak wygra Japonia - masz 33,7 tys. zł (zysk ponad 15000 zł).

Daj znać co postanowiłeś i wklej tutaj kupon :)

PS. Jeśli grasz u polskich buków, to te stawki ze względu na podatek pobierany z chwilą zawarcia kuponu (12%) będą nieco inne. I dodatkowo trzeba pilnować, by na pojedynczym kuponie wysokość wygranej nie przekroczyła 2280 zł (czyli trzeba zawrzeć kilka takich samych), ponieważ w razie przekroczenia 2280 zł na jednym kuponie dotujemy skarb państwa dodatkowym podatkiem 10% od wygranej, ale o tym na pewno wiesz :)

Edit:
W przypadku gry u polskich buków jedno z rozwiązań jest takie:

1. Zabezpieczenie samej stawki
Stawiasz 4000 zł na awans Japonii i jeśli wygra Japonia, wygrywasz ~9900 zł, czyli w razie niepowodzenia z pierwotnymi kuponami odzyskujesz całościowy wkład;
2. Pewna wygrana niezależnie od rozstrzygnięcia
Stawiasz 11000 zł na awans Japonii i niezależnie od wyniki zdarzenia na twoje konto wraca ~27.000 zł czyli jesteś do przodu o 11,5 tys. złotych;
3. Podwyższenie wygranej w przypadku niepowodzenia pierwotnych kuponów
Stawiasz np. 13500 zł na awans Japonii. Jak wygra Chorwacja - masz 26.000 zł (zysk ponad 6000 zł). Jak wygra Japonia - masz 33,4 tys. zł. (zysk ponad 13000 zł).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1391
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Bardzo dziękuje za pomoc i odpowiedź, w miarę zrozumiałem o co chodzi. Zdecydowałem się jednak nieodpowiedzialnie „pójść na żywioł” i kontry nie stawiałem. Prawie na zawał zszedłem ale się udało. Dziękuje jeszcze raz:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1698
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Bardzo dziękuje za pomoc i odpowiedź, w miarę zrozumiałem o co chodzi. Zdecydowałem się jednak nieodpowiedzialnie „pójść na żywioł” i kontry nie stawiałem. Prawie na zawał zszedłem ale się udało. Dziękuje jeszcze raz:)
Tym bardziej duże gratulacje! Przyjemnie jest wygrać 20k na czysto 🙂👏
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
Do góry Bottom