>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto w mBanku, depozyt w Bet365

I 0

ic3

Użytkownik
Witam,
chcę złożyć po raz pierwszy depozyt w Bet365, mam konto w mBanku i nie bardzo wiem, który sposób wpłaty pieniędzy w takim wypadku jest najlepszy, spośród wszystkich możliwych u tego bukmachera. Bardzo prosiłbym o jakąś poradę.
Bah obsługuje przelewy24, w taki właśnie sposób wpłacałem tam pieniądze, jednak w Bet365 nie ma takiej opcji.
Chodzi mi o jakiś bezpłatny oraz szybki sposób składania depozytu z jak najniższą, minimalną sumą wpłaty (w przelewach24 jest to tylko 10zł).
Pozdrawiam
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W Bet365 da się zrobić jedynie przelew z mBanku przez Skrill, minimalna wpłata 50zł, robiąc depozyt bezpośrednio ze Skrill minimalna wpłata to 25zł więc najlepiej załóż sobie konto w Skrill i wpłacaj na nie pieniądze z konta w mBanku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 0

gandziolog

Użytkownik
nie będe zakładał nowego tematu, więc podepnę się tutaj

wie ktoś po jakim czasie od założenia konta w mbanku przysyłają kartę debetową, którą się zamówiło już podczas zakładania konta? mój znajomy złożył wniosek o założenie konta w czwartek, kurier z umową przyjechał w piątek i teraz tylko jeszcze czekać za kartą, tylko właśnie nie wiemy ile bedzie musiał za nią czekać. Wie ktoś ? ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
nie będe zakładał nowego tematu, więc podepnę się tutaj

wie ktoś po jakim czasie od założenia konta w mbanku przysyłają kartę debetową, którą się zamówiło już podczas zakładania konta? mój znajomy złożył wniosek o założenie konta w czwartek, kurier z umową przyjechał w piątek i teraz tylko jeszcze czekać za kartą, tylko właśnie nie wiemy ile bedzie musiał za nią czekać. Wie ktoś ? ????
Ja czekałem 3 tygodnie na list z kartą. Trzeba trochę poczekać ponieważ kartę muszą wyrobić.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
nie będe zakładał nowego tematu, więc podepnę się tutaj

wie ktoś po jakim czasie od założenia konta w mbanku przysyłają kartę debetową, którą się zamówiło już podczas zakładania konta? mój znajomy złożył wniosek o założenie konta w czwartek, kurier z umową przyjechał w piątek i teraz tylko jeszcze czekać za kartą, tylko właśnie nie wiemy ile bedzie musiał za nią czekać. Wie ktoś ? ????
Ja czekałem dokładnie 5 dni roboczych.
 
Do góry Bottom