>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Konto u bukmachera na ojca

G 0

grethort

Użytkownik
Czy kiedy zaloze konto u bukmachera na ojca (ze wzgledu na moja niepelnoletnosc), zweryfikuje dane, to czy bede mogl skladac depozyt i wyplacac ewentualne wygrane na moje konto bankowe? Czy raczej bukmacher bedzie robil problemy?
 
donvitogrubas 2

donvitogrubas

Użytkownik
Ze względu na Twoją niepełnoletniość polecam Ci porzucić ten pomysł. Po skończeniu 18 lat będziesz miał jeszcze dużo czasu na bukmacherke.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ze względu na Twoją niepełnoletniość polecam Ci porzucić ten pomysł. Po skończeniu 18 lat będziesz miał jeszcze dużo czasu na bukmacherke.
Ale jemu nie chce się te brakujące mu 10 lat czekać ????
 
G 0

grethort

Użytkownik
dokladnie - w maju I Komunia i chcialem sobie uzbierac na jakis prezent dla siebie, a jesli moga byc problemy to wole poczekac. wroce za 9.5 lat ????
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Jeździcie po młodym, a sami stawialiście nie mając 18stki..

Co to autora tematu to, dane z konta bukmachera muszą się zgadzać z danymi konta bankowego, w przeciwnym razie kasa nie dojdzie.
 
donvitogrubas 2

donvitogrubas

Użytkownik
Jeździcie po młodym, a sami stawialiście nie mając 18stki..
Przepraszam bardzo. Sam zacząłem typować i obstawiać w wieku 18 lat okazjonalnie z mizernym skutkiem, a na poważnie dość niedawno. Wcześniej, tj. przed osiągnięciem pełnoletności towarzyszyłem czasem tacie, kiedy chodził do stacjonarnego bukmachera. Nie obstawiałem jednak nic w tamtym czasie. Tak więc proszę Cie o przemyślenie 2 razy tego, co masz napisać, zanim wsadzisz każdego do jednego wora. Myślenie nie boli.
Dodam jeszcze, że pal licho jak ktoś zaczyna obstawiać w wieku 16 czy 17 lat. Nie mam nic do tego, to już jakiś sensowniejszy wiek, tak czy siak zależy to od indywidualnego rozwoju. Ale w wieku 10/12/14 lat może to być szkodliwe, a z pewnością jest niewskazane.
Być może zakłady sportowe postrzegane są jako łagodniejszy hazard, mimo to należy pamiętać, że to jednak jest hazard. Czy hazard jest odpowiedni dla dzieci w wieku 10/12/14? To już inna bajka i nie będę tego rozwijał, nie tutaj miejsce na takie dyskusje.
Podsumowując moja wypowiedź, co do Agenta to proszę o przemyślenie swoich wypowiedzi, zanim kogoś być może urażą. Autorowi tematu polecam natomiast zająć się szkołą. Na zakłady przyjdzie czas. A jak wiadomo w tym wieku pojęcie wartości pieniądza jest nijakie, gdyż dopiero w wieku około 12 lat zaczyna u dzieci kształtowac sie abstrakcyjne myslenie.
Jeszcze taka dygresja... Dlaczego szanowny autorze tematu nie zaproponujesz tacie, żeby poszedł i postawił Ci ten kupon? Albo, żeby pozwolił Ci założyc konto na jego dane i żeby przelał Ci jakieś tam pieniążki? Zakładam, że pisząc tutaj już pytałeś, jednak odpowiedź była negatywna.
Pozdrawiam serdecznie!
 
G 0

grethort

Użytkownik
Do pelnoletnosci brakuje mi rok, to po pierwsze. Moja wczesniejsza wypowiedz byla ironiczna i odnosila sie do postu uzytkownika edi8. Po drugie - tata nie udostepni mi swojego konta bankowego, za to dowod tak, jesli nie bedzie z tego pozniej zadnych problemow. Skoro mowicie, ze moga byc problemy z wyplata to wole wstrzymac sie ten rok i najwyzej grac &#39;na sucho&#39; lub puscic cos czasami u znajomego, do czasu, az bede mogl otworzyc wlasne konto. Granie u stacjonarnego buka nie wchodzi w gre, poniewaz ani ja, ani ojciec nie mamy ochoty na prawie codzienne wizyty u bukmachera.
Poza tym chyba nie myslales, ze bylbym w stanie wziac dowod i posluzyc sie danymi osobowymi taty bez jego wczesniejszej zgody, tylko po to, zeby moc sobie zalozyc konto u buka.
 
donvitogrubas 2

donvitogrubas

Użytkownik
No to prosta sprawa, poproś tate, żeby założył konto u bukmachera i dogadaj sie z nim, nie zeby dał Ci dane do swojego konta, tylko, żeby Ci przelał tam określona kwotę. Proste i czytelne dla każdego, a i problemów nie bedzie. To najprostsze rozwiązanie.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dokładnie.Jeżeli ojciec wyrazi zgodę to tak zrób.W razie weryfikacji będziesz musiał oczywiście wysłać jego dokumenty za jego zgodą.
Poinformuj lepiej starszego,że może być taka sytuacja.
 
Do góry Bottom