>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto probne u bukmachera?

K 0

kibek

Użytkownik
Witam
chciałbym zacząć pogrywać ale narazie muszę się nauczyć. Czy jest jakis buk w ktorym mozna sobie zlozyc konto demo (ale stałe np. na 2miechy) zeby sobie obstawiac i zobaczyc jak mi to idzie. Czekam na odp.
pozdraiwam kibek
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Re: pytanie, demo
Witam
chciałbym zacząć pogrywać ale narazie muszę się nauczyć. Czy jest jakis buk w ktorym mozna sobir zlozyc konto demo (ale stałe np. na 2miechy) zeby sobie obstawiac i zobaczyc jak mi to idzie. Czekam na odp.

pozdraiwam kibek
Kartka dlugopis i samemu sobie wszytko zrobic stronki oferuja tylko krotki kurs jak puszczac kupony itp a nie fikcyjne konta np na 2 miesiaca z kwota wirtulana np 100zł
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
ale pamietaj grajac za kase inaczej bedziesz typowal niz grajac fikcyjnoie lepiej odrazy na glebaka wode w expekci mozna stawiac po 50gr nie jest to jakas duza kwota ????
 
K 0

kibek

Użytkownik
nom hcyba tak zrobie. Wybiore sobie jakiegos buka płatnego e-goldem z niskim minimum i na szerokie wody się puszcze. (z zakłądami po 25c)

dzieki za podpowiedz. pozdr
 
K 0

kibek

Użytkownik
nom ale expekt pewnie ma minimum z kosmosu a ja narazie chce sobie poćwiczyc. Przy płatnościach online (e-gold) wszystko dzieje sie automatycznie i powinno naliczac do 3minut (chyba że dodają recznie kase do kont.)

pozdrawiam
 
Do góry Bottom