>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto prepaid/karta kredytowa prepaid

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Niestety teraz chyba zmienili bo trzeba okazać dowód i podać dane. (tylko do wglądu banku)
No ale nic, trudno. Najwyżej się poda.

Jak np. ktoś mi chce wpłacić jakieś środki na moją kartę to jakie dane powinien wpisać w przelewie?
Bo jako numer rachunku konto to wiadomo, trzeba wpisać ten numer rachunku technicznego.
Tytuł wpłaty można wpisać cokolwiek ale powiedzcie Drodzy Państwo co należy wpisać w rubrykę &quot;Nazwa odbiorcy&quot; w przypadku wpłaty na poczcie, w innym banku, przelewie internetowym?
W sumie te dane co się podaje przy kupnie karty to są tylko do wiadomości banku i nie są udostępniane dla osób trzecich, tak więc karta nie ma żadnych danych.
Osoba co chcę nam przelać jakieś środki powinna wpisać w rubryce &quot;Nazwa odbiorcy&quot; Nazwę banku, nasze prawdziwe dane, czy może mogą być jakieś wymyślone? (w przypadku gdybym nie chciała podawać swoich danych osobowych osobie wpłacającej - sprawy rodzinne, sprawy prywatne itp.)
Proszę, jak posiadacie taką kartę prepaid napiszcie co i jak.
Pozdrawiam
Tak dane mogą być wymyślone, nie ma to najmniejszego znaczenia przy robieniu przelewu najważniejszy jest numer konta. Nadawca nie pozna danych odbiorcy, jedynie odbiorca może zobaczyć dane nadawcy.
 
L 0

lucja

Użytkownik
Witam,
Ostatnimi czasy sporo się zmieniło w kwestii kart prepaid. Limit w WBK został zwiększony na poj. transakcje do 10 tysięcy zł, a dystrybucja jest wyłącznie internetowa na paczkomat lub pocztą. Czy ktoś testował już możliwość wypłaty od booków na taką kartę? Slyszalem informacje, jakoby karty prepaid miały w swoim numerze konkretne cyfry kontrolne, które zdradzają, iż jest to quasi-anonimowy prepaid - w takim wypadku bukmacher mógłby teoretycznie zablokować taką wypłatę, chociaż osobiście wydaje mi się to wątpliwe. W kontekscie ostatniej sytuacji z Kapicą, dobrze byłoby wiedzieć, czy jest opcja prawie anonimowej wyplaty od booka w ten sposob. Czy ktoś już sprwadzał?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Slyszalem informacje, jakoby karty prepaid miały w swoim numerze konkretne cyfry kontrolne, które zdradzają, iż jest to quasi-anonimowy prepaid - w takim wypadku bukmacher mógłby teoretycznie zablokować taką wypłatę, chociaż osobiście wydaje mi się to wątpliwe
???? nie wiem gdzie to słyszałeś ale wydaje się to być bezsensowne, pozatym po co bukmacher miał by blokować takie wpłaty ? . Jeżeli masz napisanie na stronie banku który wydaje taką kartę że jest możliwość płacenia nią w internecie to na 99% możesz wpłacać, osobiscie nie sprawdzałem.
 
Do góry Bottom