>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Konto bankowe dla studenta

w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Witam. Jakie konto polecicie dla studenta? Zależy mi na jak najmniejszych kosztach + jak najtańsza w utrzymaniu karta.
Z tego co wyczytałem to fajną ofertę ma Alior Sync (Alior Bank) i raczej jest mi najbliższej tam założyć konto.
Chciałem jednak was posłuchać, jakie konto polecicie?
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Ja mam w ING i tam tylko płacisz, chyba 7zł miesięcznie, jak nie masz wpłaty około 400 zł( musisz dokładnie sprawdzić). Ze wszystkim bankomatów wypłata pieniędzy jest bezpłatna, więc jak masz co miesiąc wpłatę na konto, to wychodzi Ci wszystko za darmo. Ten bank co polecasz, też ma sporo ludzi i nie słyszałem, żeby ktoś narzekał.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pekao
Eurokonto Intro dokładnie
Konto dla osób do 26 roku życia lub jeszcze uczących się/studiujących.
Nigdy nie miałem z nimi problemów. Jakoś strasznie nie zdzierają na opłatach. W moim przypadku główne koszty to sms-y autoryzacyjne do przelewów. Wolę jak do mnie przychodzi kod do przelewu niż jak mam się bawić z kartą kodów jednorazowych.
 
robson11 3,3K

robson11

Użytkownik
Ja od siebie poleciłbym BZWBK. Co prawda miesięczna opłata za kartę 5 zł i to jest jedyna wada, jednak poza tym same zalety. Przejrzystość, miła obsługa, za utrzymanie konta &lt;30 nie płaci się nic no i mają opcję natychmiastowych przelewów, jako obecnie jeden z nielicznych banków.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Kiedyś miałem podobny problem i mi polecono inteligo i bank. Wybrałem inteligo i nie żałuję. Od kilku miesięcy nic nie place, bo jeśli średnie saldo masz chyba 100zł to nic się nie płaci. Jak nie to opłata 5zł. I jeśli ktoś chce powiadomienia sms to też 5zł, ale ją wybrałem droga mailowa.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Ja polecam Fortis Bank i odpowiednik &quot;konta dla studentów&quot; czyli konto z pakietem S.
O zł za opłaty, 0 zł za wypłaty z własnych bankomatów, 50 groszy za przelew krajowy przez internet, 0 zł za wydanie i użytkowanie karty, bezpłatny internetowy system planet.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Ja od siebie poleciłbym BZWBK. Co prawda miesięczna opłata za kartę 5 zł i to jest jedyna wada, jednak poza tym same zalety. Przejrzystość, miła obsługa, za utrzymanie konta &lt;30 nie płaci się nic no i mają opcję natychmiastowych przelewów, jako obecnie jeden z nielicznych banków.
Opłata jest jak bierzesz kartę jakąś z udziwnieniami. Ja mam zwykłą Visy i wystarczy że raz w miesiącu zapłacę w dowolnej kwocie i nic nie potrącą (trzeba płacić wcześniej niż pod koniec miesiąca, bo wtedy lubią rozliczać już na nowy miesiąc i zabierają piątaka). Oprócz tego żadnych opłat innych nie ma, wystarczy znać z grubsza taryfę opłat, jakich transakcji unikać (czyli ogólnie wszystko przez internet załatwiać trzeba). Tutaj też kod przychodzi (darmo) i tak jak pisał Ramzesa to wygodniejsze niż szyfrowanie z kodów jednorazowych ???? Przelewy bardzo szybkie.

Ogólnie więc polecam BZ WBK konto &lt;30. Do ukończenia 26 lat bez opłat.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Nikt tu nie wspomniał p Mbanku, a to chyba najtańsza opcja na rynku, ja opłat nie mam żadnych ale są chyba dwa warunki. Zeby mieć darmową kartę to trzeba robic nią 100 zl obrotu miesięcznie, do tego żeby mieć wszystkie bankomaty darmowe to trzeba dopłacać 5 zł na miesiąc, nie mniej jednak mają oni sporo darmowych bankomatów , znalezienie ich nie powinno sprawić problemow, dlatego wykupywanie tego dodatku uważam za zbędne
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Mam mbank, wszystko za free, jedyne za co im zapłaciłem to za zmianę PINu karty, a co do samej karty to chyba było coś o stówie obrotu, ale nigdy go nie spełniałem a pomimo to ani raz nie pobrali opłaty.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
potwierdzam, mbank (ekonto) mam od 18 roku życia i ciągle przy nim trwam i nie narzekam. Co prawda myślałem, że gdy nie wypłaci się 100zł pobierane jest 2 zł, ale widocznie musieli zmienić w trakcie i nie doczytałem.
Kin333, napiszesz coś więcej o tej nowej promocji/konkursie? Nowa wizualizacja jest z tym związana?
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Również polecam mBank.
Dodatkowo posiadają bardzo przyjemną opcję mTransfer - przydająca się przy przelewach np. na Allegro czy do bukmacherów (szybko, bezproblemowo).
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Ja tam polecam Alior Sync, żadnych opłat nawet gdy na konto nie ma żadnych wpłat, darmowa karta, nawet gdy nie robisz nią żadnych zakupów za jakąś kwotę w miesiącu, we wszystkich bankomatach w Polsce wypłata pieniędzy bez prowizji.
 
Do góry Bottom