>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy i bonusy na Betsafe

unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Powiedzmy zagram AKO z 2 meczy Primera i jakies 2 mecze z Pucharu Anglii, wejdą mecze z Hispzanii, a nie wejdzie coś z Pucharu FA, to też otrzymam zwrot?
Przed chwilą dostałem odpowiedź na czacie że obojętnie co nie wejdzie na tym kuponie to będzie zwrot.
Łukasz: A załóżmy że spotkania ligi hiszpańskiej wejdą a któreś wydarzenie z tych pozostałych nie, to czy wówczas również można liczyc na zwrot ?
Klaudia: tak
Klaudia: W przypadku zakładu łączonego wystarczy jak jedno zdarzenie nie wejdzie
Klaudia: wtedy cały zakład jest przegrany
Klaudia: A zwrot jest w przypadku przegranego zakładu
Łukasz: Czyli obojętnie które zdarzenie nie wejdzie będzie zwrot jeśli zawrzemy zakład zgodnie z regulaminem ?
Klaudia: tak
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Ostatnia kolejka VI rundy Typera Betsafe. Po niej przyznamy 250PLN. Wypełniłeś już swój kupon?
Odwiedź blog i weź udział w konkursie!
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Aż dziw, że nikt tego jeszcze nie dodał.
&quot;W ramach finału Super Bowl XLVII rozgrywanego w najbliższą niedzielę, mamy dla Ciebie zwrot przegranego zakładu aż do 250PLN. To nasza największa oferta dotycząca zwrotu zakładów w historii, a to wszystko na jedno z najpopularniejszych wydarzeń sportowych na świecie.
Złóż zakład na zwycięzcę meczu lub graj w handicapie. Jeśli Twoja drużyna przegra różnicą większą niż 18 punktów, zwrócimy Ci zakład Super Bowl XLVII aż do 250PLN.
Złóż swój zakład już dziś i baw się dobrze podczas oglądania Super Bowl XLVII
Złóż zakład teraz
Zasady i warunki
Aby zakwalifikować się do niniejszej promocji, stawka kuponu musi wynosić minimum 20PLN.
Wyłącznie pierwszy zakład złożony między 1-3 lutego 2013 jest ważny w niniejszej kampanii promocyjnej. Jeśli złożysz zakład na mecze Super Bowl przed 1 lutego, kupon nie będzie wliczony do kampanii. Nie mniej jednak, będziesz miał możliwość złożenia drugiego kuponu, który spełni warunki kwalifikacyjne.
Nie musisz się rejestrować do niniejszej promocji. Składając zakład za minimum 20PLN na finał Superbowl w rynkach, które dotyczą niniejszej promocji, automatycznie zostaniesz zakwalifikowany do promocji.
Zakłady pre-match oraz składane poprzez urządzenia mobilne są ważne w niniejszej kampanii.
Jeśli Twój zakład Superbowl na zwycięzcę meczu lub handicap okaże się zakładem przegranym oraz drużyna na którą postawiłeś zostanie pokonana o więcej niż 18 punktów, otrzymasz od Nas zwrot zakładu aż do 250PLN.
Wszystkie zwroty zostaną przyznane automatycznie na konta zakwalifikowanych klientów w serwisie Betsafe 4 lutego do godz. 23:59.
Wszystkie zwroty zostaną wypłacone w formie bonusu i muszą zostać obrócone minimum 3 razy w Zakładach Sportowych przy kursie 1,5 lub wyższym zanim zwroty będą mogły zostać wypłacone na konto lub transferowane do innego produktu.
Niniejsza promocja jest przeznaczona dla wszystkich klientów z Polski.
Niniejsza promocja jest przeznaczona zarówno dla nowych jak i już istniejących klientów.
W niniejszej promocji obowiązują Ogólne zasady i warunki serwisu.&quot;

Promocja kwotowo wypas, ale haczyk jest z różnicą &quot;więcej niż 18 punktów&quot;. Ale na tym sporcie kompletnie się nie znam, i nie wiem jak często statystycznie drużyny przegrywają różnicą mniej niż 18 punktów...
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Promocja kwotowo wypas, ale haczyk jest z różnicą &quot;więcej niż 18 punktów&quot;. Ale na tym sporcie kompletnie się nie znam, i nie wiem jak często statystycznie drużyny przegrywają różnicą mniej niż 18 punktów...
Jak sprawdziłem to ostatnio taki wynik w Super Bowl miał miejsce w 2003 roku, wcześniej w 2001 i w 1995 więc niezbyt często. Wysoka kwota zwrotu, ale według mnie szanse na jego otrzymanie są niewielkie.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Biorac pod uwage, ze kursy na handi +/-18,5 chodzi po kursach 6,75 i 15,97 to uwazam, ze promocja niewarta jakiegokolwiek zaiteresowania.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Pierwsza kolejka siódmej rundy Typera Betsafe! Walkę o 250PLN zaczynamy od początku! Weźmiesz w niej udział?
Odwiedź blog i weź udział w konkursie! Zupełnie za darmo!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Kto ma ochotę wygrać 10 darmowych spinów? Szanse na to ma aż 20 osób. Wystarczy zostawić jeden komentarz.
Odiwedź blog i zostaw swój typ!
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Gdybym dostał, to pewnie bym skorzystał... Jest szanse, że jak się upomnę to dostanę, czy nie?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie ma szans. Jak nie dostałeś automatycznie bonusa, to już nie dostaniesz. Support niewiele tam może zdziałać. Ale nie przejmuj się, ja też nic nie dostałem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Zakład bez ryzyka 40 PLN

Poczuj dodatkowe emocje śledząc spotkania w Premier League z zakładem bez ryzyka. Typuj pojedynki na najwyższym piłkarskim poziomie w ten weekend całkowicie bez ryzyka!
Odebranie Zakładu Bez Ryzyka jest proste
Złóż zakład łączony (minimum 2 mecze) na spotkania Premier League za co najmniej 40PLN.
Nie masz konta w Betsafe?

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz i zgarnij 200PLN BONUSU od Hardcorowego Koksa!!

Twój zakład bez ryzyka musi składać się z co najmniej dwóch spotkań (1X2, over/under itp.) angielskiej Premier League, które będą rozgrywane między 23 - 25 lutego.
Jeśli wygrasz swój zakład łączony, zachowasz oczywiście całą swoją wygraną.
Jeśli przegrasz swój zakład, zasilimy Twoje konto darmowym bonusem w wysokości 40PLN do wtorku 26 lutego godz. 16.00. Musisz zgłosić się po bonus w sposób opisany poniżej.
Przejdź do sekcji Przejdź do sekcji “Moje konto” w prawym górnym rogu, wybierz „Dostępne bonusy” i odbierz bonus (wykonaj powyższe działania po godz. 16.00 we wtorek 26 lutego).
Zobacz także:
Konkurs 1: Andrzej Gołota - Przemysław Saleta - do wygrania 100PLN od Betsafe.com!
Quick Tip Betsafe.com - Ranking Forum.bukmacherskie - co tydzień w puli 200PLN dla najlepszych typerów od Betsafe!
REJESTRACJA Betsafe &lt;&lt; Hardcorowy K oksu pompuje tylko u nas 100% do 200PL N! Exclusive Bonus (tylko do 2 8 .02.2013)
 
Do góry Bottom