>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy i bonusy na Betsafe

P 58

pyzza

Użytkownik
Jak ktoś zobaczy w zakładach bonusowych do aktywowania ten zwrot niech da cynk, bo już po 16 powinno być wg regulaminu. Niestety jak do tej pory bryndza.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
U mnie właśnie dopisali i go aktywowałem więc sprawdzajcie &#39;dostępne bonusy&#39; co jakiś czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
laner 92

laner

Użytkownik
Zaraz mnie szlag trafi.. od 10 minut probuje za te 20 zl zrobic zaklad na LE i ciagle wyskakuje cos takiego;

Odswiezalem, logowalem sie od nowa, wylaczalem przegladarke i ciagle to samo
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A dostał ktoś ten bonus 20zł, jeśli wymagany dubel mu wszedł? Wiem że według nowych zasad się nie należy, ale kiedyś zawsze dawali bez względu czy pierwszy zakład wchodził czy nie.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
kod THUNDER daje 4 zł na sloth thunder god II
A dostał ktoś ten bonus 20zł, jeśli wymagany dubel mu wszedł? Wiem że według nowych zasad się nie należy, ale kiedyś zawsze dawali bez względu czy pierwszy zakład wchodził czy nie.
Nie rób scen :]
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Zaraz mnie szlag trafi.. od 10 minut probuje za te 20 zl zrobic zaklad na LE i ciagle wyskakuje cos takiego;

Odswiezalem, logowalem sie od nowa, wylaczalem przegladarke i ciagle to samo
mialem to samo. musisz po prostu kilka razy kliknac potwierdz, az przejdzie. Nic nie odswiezaj, nie dobieraj od nowa zakladu.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
W nawiązaniu do moich poprzednich postów, ażeby nie było,że jedziemy tylko w jedną stronę -------&gt;
poza limitami, i brakiem dla mnie bonusów (poza wyjątkeim Liga Mistrzów gdzie mogłem zagrać za 20 zł) do zakładów wszystko inne gra:
tj) bonusy do kasyna (oczywiście nie korzystam)
oraz konto aktywne do zakładów sportowych i można grać itd
Tak ,że można grać (akurat w moim przypadku nie grubo , ale zawsze)
 
S 12

sick

Użytkownik
Przed Nami gorący weekend w Premier League. Dwa mecze na szczycie, a w roli głównej Arsenal podejmujący Chelsea na Emirates i Manchester United goszczący Tottenham Hotspur w &quot;Teatrze Marzeń&quot;.
Oprócz tych pasjonujących pojedynków, w najbliższy weekend mamy dla Ciebie mnóstwo innych sportowych emocji. Nie przegap akcji na najwyższym poziomie i odbierz darmowy zakład na żywo w wysokości 20PLN przy dokonywaniu kolejnej wpłaty.
Oto, jak odebrać darmowy zakład na żywo:
Dokonaj wpłaty minimum 50PLN
Przejdź do zakładki “Dostępne bonusy” (w prawym górnym rogu), wybierz darmowy zakład na żywo o wartości 20 PLN i aktywuj go.
Uwaga: Po dokonaniu wpłaty może zająć kilka minut zanim będzie dostępna opcja bonusu w sekcji ”dostępne bonusy”. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Powodzenia!
Niniejsza oferta jest ważna od piątku 28 września do niedzieli 30 września.

Regulamin :
1. Do odebrania bonusu w postaci darmowego zakładu na żywo o wartości 20PLN uprawnieni są wszyscy klienci, którzy dokonają wpłaty co najmniej 50PLN pomiędzy 28 – 30 września .
2. Niniejsza oferta jest ważna pomiędzy 28 – 30 września.
3. Twój darmowy zakład na żywo zostanie wypłacony w postaci bonusu w wysokości 20 PLN . Należy odebrać bonus w zakładce “Dostępne bonusy” w prawym górnym rogu po zalogowaniu się na konto w serwisie Betsafe. (Bonus należy odebrać po dokonaniu wpłaty na konto).
4. Darmowy zakład na żywo można odebrać wyłącznie w dniach pomiędzy 28-30 września (piątek-niedziela). Jeśli nie zgłosisz się po bonus w żadnym z wyznaczonych dni, nie będziesz miał możliwości jego odebrania w dniach późniejszych.
5. Aby wypłacić kwotę, która została uprzednio wpłacona na konto, musisz ją najpierw obrócić co najmniej jeden raz w serwisie Zakładów Sportowych przy kursie co najmniej 1,5 (co oznacza, że nie możesz wypłacić wpłaconej kwoty od razu po jej wpłaceniu na swoje konto).
6. Darmowy zakład na żywo może być wykorzystany wyłącznie w serwisie Zakładów na Żywo poprzez witrynę internetową (nie zakłady mobilne na żywo).
7. Twój darmowy zakład na żywo musi zostać obrócony co najmniej 10 razy przy kursie co najmniej 1,5 w serwisie zakładów na żywo, zanim wypłata lub transfer do innego produktu będzie mogła zostać wykonana.
8. Darmowy zakład na żywo wygasa po upływie 30 dni (nie wykorzystawszy pełnej kwoty bonusu).
9. Wszystkie wygrane ze środków bonusowych są traktowane jako depozyt bonusowy i nie mogą zostać wypłacone dopóki warunki obrotu bonusami nie zostaną spełnione.
10. Niniejsza kampania promocyjna przeznaczona jest wyłącznie dla graczy z Polski .
11. Niniejsza akcja promocyjna jest przeznaczona zarówno dla nowych jak i już zarejestrowanych graczy.
12. Jednej osobie / domostwu / użytkownikowi / adresowi IP przysługuje tylko jeden bonus.
13. W niniejszej kampanii promocyjnej obowiązują ogólne zasady i warunki serwisu.
14. Jeżeli dysponujesz inną walutą niż PLN, aby otrzymać bonus musisz wpłacić i złożyć zakład w kwocie będącej ekwiwalentem kwoty podanej w PLN. Darmowy zakład na żywo zostanie wypłacony również w kwocie będącej ekwiwalentem kwoty podanej w PLN.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Obróciłem bonus 10x na kursach dużo wyższych niż 1,50 jednak wciąż muszę postawić za 80 zł żeby wypełnić obrót. Lekki wałek ze strony Betsafe.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Jasne, inaczej się nawet nie dało zakładu puścić. Liveczat też wesoły bo kiedy spytałem o powód dodatkowego obrotu Pan za każdym razem odpowiadał, że muszę jeszcze 80 PLN obrócić ????
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
FreespinMania trwa jeszcze tylko do jutra, godziny 12.00! Zostawiłeś już swój typ? Nawet, jeśli tak, to tym razem mogłeś zrobić to dwukrotnie, ale w dwa różne dni!
Zwiększ swoje szanse na wygranie 10 darmowych spinów w naszym Kasynie Red!
Odwiedź blog i weź udział w konkursie!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
To już ostatnia kolejka II rundy Typera Betsafe! To już po niej rozdamy kolejne 250PLN! Czy dostaniesz część z tej nagrody? Na pewno nie, jeśli nie wypełnisz kuponu w 4. kolejce!
Wejdź na blog i wypełnij swój kupon!
Znajdziesz tam również klasyfikację po 3. kolejkach.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Pięć koszulek polo czeka na zwycięzców w konkursie na blogu:
Zasady konkursu są proste. Już w ten weekend startuje sezon siatkarski PlusLigi. Rozegranych zostanie w nim pięć spotkań. Koszulki otrzyma pięciu uczestników, którzy będą najbliżej trafienia ile małych punktów zostanie zdobytych w tych pięciu meczach!
Np. mój typ, to 875, średnio 175 punktów na mecz.
Na typy czekamy do rozpoczęcia pierwszego meczu, tj. soboty, 6 października, godziny 14.30.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Dawno nie było nic o codziennym konkursie Mecz Dnia. A tymczasem w dzisiejszej edycji do wygrania jest 70PLN!
Odwiedź blog i weź udział w konkursie! Masz czas do 21.15!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
FreespinMania na blogu Betsafe! Jak zwykle w poniedziałek, tak i tym razem dajemy Wam szansę na wygranie 10 z 200 darmowych spinów! W tym tygodniu wybieracie spośród tych gier:
1. Victorious
2. Gonzo’s Quest
3. Thunderfist
4. Frankenstein
5. Scarface
6. Jack Hammer 2
7. Robin Hood
UWAGA: Możesz zostawić dwa typy w dwa różne dni trwania konkursu. A trwa on do końca tygodnia!
 
Do góry Bottom