>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy i bonusy na Betsafe

S 2

sid07

Użytkownik
W temacie Kalendarze adwentowe Cebulaczek napisał:
Betsafe Christmas

WYBRANE PROMOCJE:

6 grudnia - 10 spinów Devil Delight
9 grudnia - voucher CHRISTMAS 5 zł na zakłady
11 grudnia - darmowa zdrapka ZODIAC
14 grudnia - 3 spiny THRILL SPIN
19 grudnia - 3 spiny Fortune Teller
23 grudnia - darmowa zdrapka ZODIAC
24 grudnia - 3 spiny do wyboru kilka gier
czy to jest aktualne i jeśli tak, to na jakiej grze są spiny?
 
B 202

-bp-

Użytkownik
no własnie po co ludzi piszą ze niby ma być 10 spinów ciekawe skąd to wiedział -.-
Ja to podałem a Cebulaczek i pare innych osob z innych stron to pokopiowało ... a skąd to wiedziałem ? ze strony betsafe i ich kalendarza adwentowego ... pozmieniali widocznie ten kalendarz
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
nie wiem skąd bp to wziął ale troche namieszał:] sprawdzcie sobie ten temat i co było w dniach o których jest napisane a potem wyciągnijcie wnioski:]
 
B 202

-bp-

Użytkownik
nie wiem skąd bp to wziął ale troche namieszał:] sprawdzcie sobie ten temat i co było w dniach o których jest napisane a potem wyciągnijcie wnioski:]
30 listopada podałem kalendarz z Betsafe z tymi wybranymi promocjami przeglądałem na ich stronie w ten dzien i wypisałem tak jak podali , wiec jak już ktos namieszał to Betsafe :grin:
30 listopada widocznie popełnili błąd i wrzucili cały kalendarz z możliwoscią przegladania co kiedy bedzie , teraz jest tylko te okienko do otwarcia , który dzien miesiaca.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
30 listopada podałem kalendarz z Betsafe z tymi wybranymi promocjami przeglądałem na ich stronie w ten dzien i wypisałem tak jak podali , wiec jak już ktos namieszał to Betsafe :grin:
30 listopada widocznie popełnili błąd i wrzucili cały kalendarz z możliwoscią przegladania co kiedy bedzie , teraz jest tylko te okienko do otwarcia , który dzien miesiaca.
widzę że nie wyciągnąłeś wniosków:] nawet jeśli tak było to promocje które podałeś dziwnym trafem pokrywają się z tymi z zeszłorocznego kalendarza:razz:
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Dzisiaj miedzy 16 a 18 CET Betsafe wystawia kursy bez marzy na LM...to tez wazne a nie czy daja voucher za 5 zl czy nie daja ehh.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Quick Tip z pula nagród wynoszącą 150 złotych. Konkurs Mecz Dnia, w którym do wygrania 20 lub 40 złotych oraz kolejna edycja Typera Betsafe z pulą nagród 240 złotych - to wszystko czeka na Ciebie w Betsafe.
Szczegóły na blogu
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Dziś Meczem Dnia spotkanie Polska - Bośnia i Hercegowina. Czy biało-czerwoni ligowcy są w stanie wygrać? Ty możesz za to wygrać 20 złotych.
Zwycięzcy III rundy Typera Betsafe już są znani! 4 osoby podzieliły między siebie 240 złotych!
Chcesz się włączyć do gry o 240 złotych w IV rundzie? Jeśli tak, to masz na to okazję!
Wszelkie szczegóły znajdziesz na blogu Betsafe! Zapraszamy!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Dziś w Meczu Dnia do wygrania jest 60 złotych! Podwójna kumulacja z weekendu może trafić do Ciebie właśnie dziś!
Spotkaniem konkursowym jest hit Premier League, Arsenal Londyn - Manchester United. Znajdziesz go na blogu Betsafe!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Typer Betsafe
2. kolejka IV rundy już dostępna do typowania. Typuj wyniki wybranych spotkań i walcz o 240 złotych co miesiąc!
Dodatkowo, na koniec sezonu na zwycięzcę klasyfikacji generalnej czeka nagroda niespodzianka! Wciąż możesz zgarnąć ją właśnie Ty!
Typuj wyniki 2. kolejki na blogu Betsafe!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Wygraj 40 złotych w dzisiejszym Meczu Dnia! Sevilla i Borussia Dortmund z Polakami w składzie grają o awans do 1/16 finału Ligi Europy. Komu ten mecz przyniesie szczęście?
Zostaw swój typ na blogu Betsafe!
 
Do góry Bottom