>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Konkursy i bonusy na Betsafe

Status
Zamknięty.
byq86 9

byq86

Użytkownik
te wasze promocje sa skierowane do gimnazjum? dajecie je w godzinach gdy dorosły czlowiek jest w pracy...
skoro jestes wielce pracujacy to powinno cie byc stac na jakikolwiek zaklad z wlasnej kieszeni, a jakiekolwiek dodatkowe pieniadze z takich jak ten quizow to ma byc zabawa a nie walka o ogien, cenie sobie ich zabawy chociaz mnie stac na gre za wlasne pieniadze i nawet nie ukrywam ze wole innych bukmacherow, ale oferta betsafe i ich bonusy zawsze na mnie tez wycsina pare groszy;)
 
K 0

kutafon

Użytkownik
skoro jestes wielce pracujacy to powinno cie byc stac na jakikolwiek zaklad z wlasnej kieszeni, a jakiekolwiek dodatkowe pieniadze z takich jak ten quizow to ma byc zabawa a nie walka o ogien, cenie sobie ich zabawy chociaz mnie stac na gre za wlasne pieniadze i nawet nie ukrywam ze wole innych bukmacherow, ale oferta betsafe i ich bonusy zawsze na mnie tez wycsina pare groszy;)
sam sobie odpowiedziales na pytanie:grin:

cenie sobie ich zabawy chociaz mnie stac na gre za wlasne pieniadze
 
K 0

kutafon

Użytkownik
Niestety, pierwsze mecze na mś zaczynają się o godzinie 17. To już niestety nie nasza wina, że mecze zaczynają się wtedy, gdy &quot;dorosły człowiek jest w pracy&quot;.

Mamy nadzieję, że mimo wszystko każdy z naszych użytkowników znajdzie 5 minut, by wypełnić kupon. Jeśli nie, bardzo nam przykro.

Pozdrawiam!
konkurs gdzie jest pilka mogl by sie odbywac np o 18:cool:
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Quick Tip numer 10 już otwarty! Wygraj część z puli wynoszącej 200 PLN!
UWAGA! Lekka zmiana zasad - wpłaciłeś depozyt do Betsafe, ale nie grałeś ostatnio u nas? Nic nie szkodzi! Tym razem udział w konkursie mogą wziąć wszyscy, którzy wpłacili depozyt do Betsafe!
Nie ważne kiedy...
Jesteś taką osobą? To zapraszam do wypełnienia kuponu!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
TYPER BETSAFE
Ostatnia doba na zostawienie swojego typa w konkursie Typer Betsafe. Już w przyszłym tygodniu poznamy pierwszych zwycięzców. Kim będą?
Nawet jeśli to nie Ty, to pamiętaj aby zostawić swój typ - zdobędziesz punkty do klasyfikacji generalnej, w której do wygrania między innymi zestaw do gry w pokera.
Jeśli nie zostawiłeś jeszcze swojego typu, ZRÓB TO TERAZ!
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Quick Tip numer 10 już otwarty! Wygraj część z puli wynoszącej 200 PLN!
UWAGA! Lekka zmiana zasad - wpłaciłeś depozyt do Betsafe, ale nie grałeś ostatnio u nas? Nic nie szkodzi! Tym razem udział w konkursie mogą wziąć wszyscy, którzy wpłacili depozyt do Betsafe!
Nie ważne kiedy...
Jesteś taką osobą? To zapraszam do wypełnienia kuponu!
Dlaczego po wysłaniu kuponu z quick typa nie dostałem go na maila tak jak pisało ??
martwi mnie to bo najprawdopodobniej będę miał 11 prawidłowych na 12 więc spora szansa na wygraną w razie czego mam screna ???? proszę o odp.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Dlaczego po wysłaniu kuponu z quick typa nie dostałem go na maila tak jak pisało ??
martwi mnie to bo najprawdopodobniej będę miał 11 prawidłowych na 12 więc spora szansa na wygraną w razie czego mam screna ???? proszę o odp.
Jest to błąd na stronie. NIkt nie dostAJE ale spoko, zapisują się QT ????
 
V 256

vernix

Użytkownik
Nie dostałeś, tak jak i ja nie dostałem i zapewne reszta też. Coś się im &quot;rypło&quot; i od kilku dni! nie mogą się z tym uporać. Było to wałkowane na blogu.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Jest problem z potwierdzeniami na maila, ale to w niczym nie przeszkadza - typy zapisują się i brak potwierdzenia w niczym nie przeszkadza.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
W weekend również nie próżnujemy:
20 złotych do wygrania w Meczu Dnia. Włącz się do gry,
a do tego 200PLN w puli 11 kuponu Quick Tip. i uwaga - przedłużyliśmy zmianę zasad - nie musiałeś grać ostatnio w Betsafe. Wystarczy, że kiedykolwiek dokonałeś u nas depozytu i już masz szansę wygrać! Wypełnij kupon!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
TYPER BETSAFE
Za nami pierwsza runda Typera Betsafe. Już jutro przedstawię pierwszych zwycięzców, a na razie zapraszam do udziału w pierwszej kolejce drugiej rundy. Znów wszyscy mają równe szanse na zwycięstwo w grze o pulę nagród wynoszącą 240pln!
Weź udział w Typerze Betsafe!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom