>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy i bonusy na Betsafe

Status
Zamknięty.
S 3

shimek

Użytkownik
Mam pytanie. Po dwóch dniach tej promocji(grze na dwoch automatach) wygralem 0,97 euro. I w tym momencie moje pytanie: jak mam to obrócić? Bo przelać na sport nie mogę ;/
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Quick Tip na MŚ w siatkówce - w puli 500 złotych!
Jeśli tylko masz konto w Betsafe, dokonałeś pierwszego depozytu i zagrałeś we wrześniu jakiś zakład, to możesz wziąć udział w Quick Tipie MŚ! I tak każdego dnia, w którym rozgrywane są mecze.
Szczegóły
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Dają darmowy zakład do 25zł na MŚ w siatkówce. Tylko dal odbiorców maila, ale jak ja dostałem i podejrzewam, że większość z tych co ma tam konto też dostała.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Promocje na poniedziałek:
Quick Tip - w puli nagród 200PLN! Pamiętajcie jednak, że jest to konkurs dla osób, które dokonały depozytu do Betsafe, a w miesiącu wrześniu zagrały przynajmniej jeden zakład! Kupon znajdziesz tutaj
Mecz Dnia - 20 PLN w konkursie dla wszystkich. Dziś jest to spotkanie Serbia - Polska. Graj tutaj
Mini konkurs, w którym do wygrania na szybko 20 PLN - pojawi się w okolicach południa.
Zapraszam!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
TYPER BETSAFE
Można już zostawiać typy w trzeciej kolejce Typera Betsafe. Wejdź tutaj i dołącz do zabawy!
W pierwszej kolejce mieliśmy 188 uczestników, w drugiej liczba ta wzrosła do 219 uczestników! To świetny rezultat! Czy w tym tygodniu uda się dobić do 250? Pamiętaj, że nawet dołączając teraz masz szanse nie tylko na część nagrody z puli wynoszącej 240PLN, ale także dołączasz do klasyfikacji generalnej, w której zbierasz punkty przez CAŁY sezon.
W tej klasyfikacji jedną z nagród jest zestaw do pokera od Betsafe (walizka i żetony)!
Jeszcze raz zapraszam do typowania!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
a można gdzieś już zobaczyć generalkę po 2 kolejce?
W przygotowaniu ???? . Nie jest łatwo podliczyć głosy ponad 200 uczestników ???? . Gdy tylko będzie na blogu poinformuję o tym na forum. Jeśli nie dam rady podliczyć dziś, to będzie jutro.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom