>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Konkursy i bonusy na Betsafe

Status
Zamknięty.
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
jak wykonać obrót.. jeśli zagrałem za te 10PLN i wygrałem 100... to ile już obrotu wykonałem?? pomoże ktoś mi to rozkminic
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
czyli musze zagrac za 200 zł łacznie zeby wykonac obrot tak?? jak teraz zagram za 100 i potem znow za 100 to obrot wykonany???
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
możesz zagrać 20x 1,5 możesz zagrać za 200 możesz grać za 40, nawet za złotówke, byle stawka wyniosła 200 i kurs 1,5 rzecz jasna!!!!!!!!!!!!!!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolejne posty będą usuwane... WSZYSTKO JEST POWIEDZIANE!
Jeśli ktoś ma problemy z czytaniem ze zrozumiem to inna sprawa.
Nie będzie spamu w temacie.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
wpiszcie 2 raz kod ja dostałem 10 i 5 zł
Ktos usunal moj wczesniejszy post w ktorym odradzalem ponowne wpisanie kodu.

Z calym szacunkiem do sztabu moderatorow, ale radzilbym wam/ (Tobie ??) uzywac mozgownicy i usuwac bezwartosciowe/zle informacje .

Odpowiedz supportu:

Wielokrotne korzystanie z vouchera jest niezgodne z regulaminem. Wszelkie tego typu działanie będą skutkowały odebraniem kwoty bonusu oraz wygranych środków.
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Ktos usunal moj wczesniejszy post w ktorym odradzalem ponowne wpisanie kodu.

Z calym szacunkiem do sztabu moderatorow, ale radzilbym wam/ (Tobie ??) uzywac mozgownicy i usuwac bezwartosciowe/zle informacje .

Odpowiedz supportu:

Wielokrotne korzystanie z vouchera jest niezgodne z regulaminem. Wszelkie tego typu działanie będą skutkowały odebraniem kwoty bonusu oraz wygranych środków.
Arbiter_Erhan a potem sie dziwić czemu skandynawia dostaje 7 €(Ok. 30 zł) ,a my 10 zł? nie ośmieszajcie się ludzie eh... wpłaćcie sobie pieniądze i grajcie a nie żerujcie na bonusach lamusy :/ Turlaj widać gdzie masz mózg i po co na forum wchodzisz.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Zostań kierowcą Betsafe na Gumball 3000 - najbardziej odjazdowych wyścigach na ziemi!
Kolejna okazja na zarobienie paru euro. Wystarczy nagrać filmik!

&quot;Wygraj 300 EUR w 30 sekund w ten weekend! Wszystko to dzięki temu, że konkurs Betsafe Driver wrzuca wyższy bieg!

Jeśli wygrasz naszą akcję Betsafe Driver możesz wziąć udział w wyścigu Gumball 3000 z Londynu do Nowego Jorku prowadząc nasze Porsche Panamera.

Aby podwyższyć nieco atmosferę, pomyśleliśmy o mini rywalizacji, która startuje dzisiaj. Będziemy rozdawać w sumie 2000 EUR nagradzając w ten weekend najlepsze nagrania wideo. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na naszych blogach.

Aby wziąć udział w akcji Betsafe Driver i naszej mini rywalizacji:
1. Wejdź na stronę http://gumball.betsafe.com
2. Użyj dokładnie tego samego adresu e-mailowego z jakiego korzystasz na swoim koncie gracz w Betsafe wypełniając formularz.
3. Nagraj klip video, który pokazuje jak byś wyglądał w naszym Porsche w trakcie Gumball 3000.
4. Najlepszych 5 nagrań video wygrywa po 300 EUR! Dodatkowo również 10 losowo wybranych klientów dostanie po 50 EUR.

Jeśli szukasz inspiracji sprawdź inne zgłoszenia. Kryteria według których będą oceniane nagrania, to kreatywność, humor, innowacja i potencjał kierowcy.&quot;

Szczegóły
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Pierwszą nagrodą jest uwaga – miejsce kierowcy w wyścigu 3000 w tym roku. Sama opłata wstępna za udział wynosi £30,000, ale samo przeżycie jest bezcenne!
To też można wygrać? Dajecie auto i jest się uczestnikiem Gumball?
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Darmowe spiny od Betsafe na Devil&#39;s Delight
&quot;Dajemy ci 3 darmowych spinów w naszym Kasynie!

Twoje konto gracza zostało zasilone 3 darmowymi spinami w grze Devil’s Delight. Skorzystaj z tej okazji i wypróbuj jedną z naszych najpopularniejszych gier.

Prawda że fajnie? Nie musisz dokonywać depozytu, po prostu zaloguj się do swojego konta gracza i udaj się do gry Devil’s Delight. Wszystkie wygrane zatrzymujesz dla siebie.

Powodzenia!&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom