>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkurs na Logo Koszulki - Wygraj 200 PLN!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zaprojektuj koszulkę Forum.Bukmacherskie.com i wygraj 200PLN!
Przeprowadzamy konkurs na zaprojektowanie nowej koszulki (logo) Forum.Bukmacherskie.cim
Swoje propozycje proszę wklejać w tym temacie, najlepsze projekty zostaną umieszczone w ankiecie i userzy będą mogli sami zdecydować, które projekty są najlepsze. Autor zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę pieniężna w wysokości 200zł. (nie wykluczamy kilku zwycięzców)
Nagrodzone projekty zostaną wykorzystane marketingowo i autorzy wyrażają na to zgodę automatycznie włączając się do konkursu.
Wytyczne dotyczące projektu:
- nadruk w 1,2,3 kolorowy,
- rozmiar max a3.
- Nie wchodzimy na rękawy, szwy ani bok koszulki - nadruk z przodu.
- Dostępne kolory koszulek: biała, czarna, szary melanż, niebieska, granatowa, czerwona, ciemnozielona, żółta.
- Proponowany rodzaj grafiki wektorowa (.eps , .pdf) , jednak może być też grafika rastrowa w rozdzielczości 600dpi.
- Dla znających temat, nadruki będą robione sitodrukiem.

Prace wysyłamy do 20 stycznia (włącznie)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
i3olo 12

i3olo

Użytkownik
amatorsko, wielki szacunek dla grafików połowy nazw nie idzie zrozumieć (inscapelinux) mam zapis w pdf pod sito ale jest wielki, te ramki są pełne
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
&quot;Projekty&quot; robię pierwszy raz w życiu więc proszę o wyrozumiałość ????

1)


2) Przód:



Tył:



3) Przód:



Tył



4) Przód


Tył:

 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 191

mr96

Użytkownik


Powrót do jakichkolwiek form grafiki od dłuższego czasu i od razu pierwsze koszulki. Hosting trochę zmniejszył chyba ich rozmiar... Profesjonalistą nie jestem i nigdy nie byłem co doskonale widać. Może jutro jeszcze jakąś dorobię.
PS. Robione w Photoshopie,600 dpi. Jakby co mam też pliki eps i psd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Chwila zabawy w Photoshopie ???? Na dysku mam zapisane w formatach: *.psd *.pdf

--------------------------------
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Wrzucam swoją propozycję. Z racji, że nie jestem na forum od samego początku wybaczcie, jeśli pomyliłem rok założenia (2005) ale taki wnioskuję po datach postów i temacie zlotu. Nikogo nie chciałem kopiować (pewne motywy pojawiły się wyżej) :razz: Pomysł miałem w głowie od początku, tylko brak czasu opóźnił realizację :]
P.S. Grafikiem też nie jestem:cool:
 
Do góry Bottom