>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Konkurs na Logo Koszulki Forum - Ankieta

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Poniżej przedstawiam wszystkie nadesłane prace w konkursie na logo koszulki forum

Każdy użytkownik może wybrać maksymalnie 2 prace. Zaznaczenie większej liczby, spowoduje anulowanie wszystkich głosów danego użytkownika i brak możliwości ponownego wzięcia udziału w głosowaniu.

W konkursie mogą brać udział tylko osoby zarejestrowane przed 05.02.2015.
Ankieta trwa 15 dni.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Na samym początku podkreślam - nie jestem grafikiem i są to tylko moje uwagi :!:
Jest kilka ciekawych projektów. Niemniej można by je jakoś ze sobą połączyć, coś zmienić, ponieważ moim zdaniem każdemu czegoś brakuje.
Np. projekt numer 3. Zamiast &quot;Skorzęcin&quot; dałbym &quot;Jedziem Tam&quot; i ewentualnie z tyłu na plecach można wrzucić X-lecie Forum.Bukmacherskie.com - Skorzęcin 2015, choć niekoniecznie. No i oczywiście trzeba dorzucić na przodzie koszulki com. Zabarwiłbym też f i b na czerwono jak jest na projekcie nr 13.
Fajny jest również motyw z projektu nr 20, ale też można go jakoś doszlifować. Dorzucić Jedziem Tam (to musi być ???? ) i Forum.Bukmacherskie.Com oczywiście. Może ktoś ma jakieś pomysły jeszcze.
Ponadto fajne są motywy z Sową czy Bykiem, ale nie wiem czy to pasuje do nas tak w 100%. Nie wiedzieć czemu również stylowy imo jest projekt szósty, choć tutaj również trzeba by imo wybrać jakieś cytaty ze zlotów np. Rudy Murzyn etc. ????
Co Wy na to :?:
E: projekt 26 można z którymś zmiksować, też jest niezły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Zdecydowanie projekt nr. 6 jest number one. Wiele cytatów, które wzbudziły salwy śmiechu, politowanie, czy też współczucie forumka w jednym miejscu to strzał w dychę.
Oprócz tego mój głos poszedł na &quot;czternastkę&quot;. Dobra kolorystyka, a przede wszystkim to, że i w bukmacherce wypadałoby trafiać w sam środek tarczy. ????

Nie byłem na zlocie i wiem, że pod wpływem tego, co tam się dzieje pewnie optowałbym za motywem z tym związanym, czyli Skorzęcin i te sprawy, aczkolwiek na ten moment widzą mi się dwie propozycje wyżej przeze mnie wymienione. ;)
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Gdybym miał czas i swój optymalny sprzęt, także bym coś wyskrobał.
Koszulka nr.6 jest oryginalna, jednakże jest przesadzona, niezbyt przejrzysta tak naprawdę, w tego typu koszulkach najważniejsze to prostota i przejrzystość. Koszulka nr 13. Prosta, przejrzysta, rzuca się w oczy niżej napisu FB można zamieścić napis &quot; Jedziem Tam&quot; Tył koszulki góra nick.. a na samym dole koszulki (coś jak ma Bayern Monachium) napis Skorzęcin 2015
Ewentualnie także, fajna i prosta nr 3. Byle by nie było dużo bajerów na koszulce bo wtedy ona wygląda jak normalne koszulki w życiu codziennym.
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Pany, tez chcialbym taka koszulke, narazie nie glosowalem bo nie moge powiekszyc co jest na koszulce nr.6 a widze ze ja wybieracie, bedzie wieksze zdjecie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mi się najbardziej podoba 1 i 3 z wiadomych powodów ???? . Trochę trudno było coś wymyślić, bo regulamin nie był określony dokładnie i jakie jest przeznaczenie tych koszulek.
Jeżeli to ma być koszulka zlotowa to ewidentnie walcie te Skorzęcin czy tam te Wasze Jedziem Tam!
W 6 są napisy zdecydowanie za małe i tylko sam właściciel koszulki wie co jest na nich napisane. Ktoś inny może mieć problem z ich rozszyfrowaniem. Koszulki z dużym napisem czy tam logo są dobre nawet do codziennego użytku + naturalna reklama forum.
To tylko moje osobiste opinie, pozdrawiam i niech wygra lepszy!
????
12. - Buk zabrać!
14. - Ustrzel frajera
16. - Unia Europejska
18. - Loveparade 2015
20. - Zły dotyk boli całe życie
 
simons 646

simons

Forum VIP
1, 11, 12, 17 spoko sa. Ciekawe tylko jak sie beda prezentowały w realu.
Z roku na rok coraz wiecej propozycji sie pojawia ????
 
pidzama 1

pidzama

Użytkownik
Mi spodobał się wzór koszulki nr.9 , przejrzyście zrobiona oraz chwytliwe, humorystyczne hasło. &quot;Keep Calm&quot;.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Z całym szacunkiem do wykonawców żadna z powyższych koszulek mi się nie podoba do takiego stopnia abym ją kupił :-(
Obiektywnym okiem zagłosowałem na nr 6 bo jest najlepsza z wszystkich które biorą udział w ankiecie.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
łee jak to wszystkie nadesłane prace jak nie ma mojej ? ???? a czułem się pewniakiem do wygranej :p

poza tym to mi wszystko jedno :p
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Wiele osob, chcialo koszulke stricte pod zlot.

Cicho liczylem, ze po pracy w piatek uda mi sie wyslac projekt (u mnie dopiero piatek sie konczy), a forumek przeciagnie ankiete do niedzieli.
Coz , mam nadzieje, ze komus sie spodoba.

 
Otrzymane punkty reputacji: +28
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wiele osob, chcialo koszulke stricte pod zlot.


Cicho liczylem, ze po pracy w piatek uda mi sie wyslac projekt (u mnie dopiero piatek sie konczy), a forumek przeciagnie ankiete do niedzieli.

Coz , mam nadzieje, ze komus sie spodoba.


Ta mi się najbardziej podoba :!:
 
Do góry Bottom