>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Konkurs na Logo Koszulki Forum - Ankieta

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Poniżej przedstawiam wszystkie nadesłane prace w konkursie na logo koszulki forum

Każdy użytkownik może wybrać maksymalnie 2 prace. Zaznaczenie większej liczby, spowoduje anulowanie wszystkich głosów danego użytkownika i brak możliwości ponownego wzięcia udziału w głosowaniu.

W konkursie mogą brać udział tylko osoby zarejestrowane przed 05.02.2015.
Ankieta trwa 15 dni.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Na samym początku podkreślam - nie jestem grafikiem i są to tylko moje uwagi :!:
Jest kilka ciekawych projektów. Niemniej można by je jakoś ze sobą połączyć, coś zmienić, ponieważ moim zdaniem każdemu czegoś brakuje.
Np. projekt numer 3. Zamiast &quot;Skorzęcin&quot; dałbym &quot;Jedziem Tam&quot; i ewentualnie z tyłu na plecach można wrzucić X-lecie Forum.Bukmacherskie.com - Skorzęcin 2015, choć niekoniecznie. No i oczywiście trzeba dorzucić na przodzie koszulki com. Zabarwiłbym też f i b na czerwono jak jest na projekcie nr 13.
Fajny jest również motyw z projektu nr 20, ale też można go jakoś doszlifować. Dorzucić Jedziem Tam (to musi być ???? ) i Forum.Bukmacherskie.Com oczywiście. Może ktoś ma jakieś pomysły jeszcze.
Ponadto fajne są motywy z Sową czy Bykiem, ale nie wiem czy to pasuje do nas tak w 100%. Nie wiedzieć czemu również stylowy imo jest projekt szósty, choć tutaj również trzeba by imo wybrać jakieś cytaty ze zlotów np. Rudy Murzyn etc. ????
Co Wy na to :?:
E: projekt 26 można z którymś zmiksować, też jest niezły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Zdecydowanie projekt nr. 6 jest number one. Wiele cytatów, które wzbudziły salwy śmiechu, politowanie, czy też współczucie forumka w jednym miejscu to strzał w dychę.
Oprócz tego mój głos poszedł na &quot;czternastkę&quot;. Dobra kolorystyka, a przede wszystkim to, że i w bukmacherce wypadałoby trafiać w sam środek tarczy. ????

Nie byłem na zlocie i wiem, że pod wpływem tego, co tam się dzieje pewnie optowałbym za motywem z tym związanym, czyli Skorzęcin i te sprawy, aczkolwiek na ten moment widzą mi się dwie propozycje wyżej przeze mnie wymienione. ;)
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Gdybym miał czas i swój optymalny sprzęt, także bym coś wyskrobał.
Koszulka nr.6 jest oryginalna, jednakże jest przesadzona, niezbyt przejrzysta tak naprawdę, w tego typu koszulkach najważniejsze to prostota i przejrzystość. Koszulka nr 13. Prosta, przejrzysta, rzuca się w oczy niżej napisu FB można zamieścić napis &quot; Jedziem Tam&quot; Tył koszulki góra nick.. a na samym dole koszulki (coś jak ma Bayern Monachium) napis Skorzęcin 2015
Ewentualnie także, fajna i prosta nr 3. Byle by nie było dużo bajerów na koszulce bo wtedy ona wygląda jak normalne koszulki w życiu codziennym.
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Pany, tez chcialbym taka koszulke, narazie nie glosowalem bo nie moge powiekszyc co jest na koszulce nr.6 a widze ze ja wybieracie, bedzie wieksze zdjecie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mi się najbardziej podoba 1 i 3 z wiadomych powodów ???? . Trochę trudno było coś wymyślić, bo regulamin nie był określony dokładnie i jakie jest przeznaczenie tych koszulek.
Jeżeli to ma być koszulka zlotowa to ewidentnie walcie te Skorzęcin czy tam te Wasze Jedziem Tam!
W 6 są napisy zdecydowanie za małe i tylko sam właściciel koszulki wie co jest na nich napisane. Ktoś inny może mieć problem z ich rozszyfrowaniem. Koszulki z dużym napisem czy tam logo są dobre nawet do codziennego użytku + naturalna reklama forum.
To tylko moje osobiste opinie, pozdrawiam i niech wygra lepszy!
????
12. - Buk zabrać!
14. - Ustrzel frajera
16. - Unia Europejska
18. - Loveparade 2015
20. - Zły dotyk boli całe życie
 
simons 646

simons

Forum VIP
1, 11, 12, 17 spoko sa. Ciekawe tylko jak sie beda prezentowały w realu.
Z roku na rok coraz wiecej propozycji sie pojawia ????
 
pidzama 1

pidzama

Użytkownik
Mi spodobał się wzór koszulki nr.9 , przejrzyście zrobiona oraz chwytliwe, humorystyczne hasło. &quot;Keep Calm&quot;.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Z całym szacunkiem do wykonawców żadna z powyższych koszulek mi się nie podoba do takiego stopnia abym ją kupił :-(
Obiektywnym okiem zagłosowałem na nr 6 bo jest najlepsza z wszystkich które biorą udział w ankiecie.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
łee jak to wszystkie nadesłane prace jak nie ma mojej ? ???? a czułem się pewniakiem do wygranej :p

poza tym to mi wszystko jedno :p
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Wiele osob, chcialo koszulke stricte pod zlot.

Cicho liczylem, ze po pracy w piatek uda mi sie wyslac projekt (u mnie dopiero piatek sie konczy), a forumek przeciagnie ankiete do niedzieli.
Coz , mam nadzieje, ze komus sie spodoba.

 
Otrzymane punkty reputacji: +28
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wiele osob, chcialo koszulke stricte pod zlot.


Cicho liczylem, ze po pracy w piatek uda mi sie wyslac projekt (u mnie dopiero piatek sie konczy), a forumek przeciagnie ankiete do niedzieli.

Coz , mam nadzieje, ze komus sie spodoba.


Ta mi się najbardziej podoba :!:
 
Do góry Bottom