>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Konkurs Ligi Mistrzow w Betsafe

staszi 0

staszi

Użytkownik
To sie nazywa prawdziwy konkurs, a nie te &quot;popluczyny&quot; Betwaya itp....;)

Typuj następujące:

1. Dokładny wynik strzelonych bramek w meczach 8 drużyn będących gospodarzem spotkania, przeciwko 8 drużynom przyjezdnym w meczach Ligi Mistrzów.
Jeśli 8 drużyn będacych gospodarzem spotkania strzeli 15 bramek, a drużyny przyjezdne strzelą 8 goli, wtedy prawidłowy wynik typowania, będzie 15-8.
2. Która z drużyn strzeli najszybciej bramkę (zgodnie z zegarem meczu) w meczach Ligi Mistrzów tego tygodnia.
To pytanie będzie rozstrzygające w przypadku wystąpienia większej ilości zwycięzców typujących ilość strzelonych goli.
Przepisy
1. Konkurs dostępny jest wyłącznie dla aktywnych klientów Betsafe.com, czyli klientów, którzy dokonali przynajmniej jednego depozytu i zagrali przynajmniej jeden zakład w naszym serwisie.
2. Tylko 1 zgłoszenia na konto gracza/domostwo/adres IP.


Prześlij nam mailem swoje przewidywania

1. Prześlij nam e-mail pisząc na adres [email protected] ze swoimi przewidywaniami.
2. Mail musi zawierać odpowiedzi na obydwa pytania konkursowe.
3. W mailu musisz zawrzeć swoją nazwę użytkownika/lub swój numer ID gracza.
4. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 10 Marca, do 20.45 (CET).
Nagrody
1. 300 euro
2. 200 euro
3. 100 euro
Wylosujemy również 10 ”szczęśliwych przegranych”, którzy otrzymają za swój udział w konkursie nagrody pienieżne w wysokości równowartości 25 euro dodanych do ich kont gracza.
Wypłata nagród nastąpi maksymalnie w 48 godzin po zakończeniu ostatniego meczu w Lidze Mistrzów.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Ja także się zabawiłem;] Zawsze w przypadku niepowodzenia można zgarnąć te 25 euro. Mam pytanie, jak wygląda później sprawa obrotu bo nie znalazłem żadnego info? Są to nagrody od razu do wypłacenia?
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Czułem, że zaraz pojawi się jakiś gość co odpisze w podobnym stylu, tylko szkoda że nie pomogłeś mi i nie odpowiedziałeś na pytanie.
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Czułem, że zaraz pojawi się jakiś gość co odpisze w podobnym stylu, tylko szkoda że nie pomogłeś mi i nie odpowiedziałeś na pytanie.
Ale pytanie troche na wyrost bylo, nie sadzisz ? Jesli juz wygrasz, to chyba nie bedzie wielkim problemem kontakt przez live chat na przyklad i odpowiedz uzyskasz za moment, troszke inicjatywy wlasnej wykaz najpierw...
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Przepraszam że zadałem pytanie na forum a nie odezwałem się do betsafe. Życzę wszystkim zdobycia nagród! ✅
 
H 0

hazardzista_80

Użytkownik
ehh niestety sie spoznilem, mam nadzieje ze takie konkursy beda czesciej, wygrac glowna nagrode pewnie bedzie ciezko, bo to pewnie ze wszystkich krajow ludzie moga brac udzial ale zawsze szansa jest. Staszi a co do prawdziewgo konkursu czy popluczyn jak to nazwales kwestia chyba gustu, ja w tamtych konkursach tez biore udzial i polecam
 
W 0

warrez

Użytkownik
Skad wiesz ze wlazl jak jutro kolejna seria meczy. A po za tym drugie pytanie jest dodatkowym.
Wątpie teraz, by ktoś strzelił przed 7 minutą, oczywiście to jeszcze nie jest pewniak. Ale sądze, żę to wejdzie...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Wątpie teraz, by ktoś strzelił przed 7 minutą, oczywiście to jeszcze nie jest pewniak. Ale sądze, żę to wejdzie...
najpierw trzeba trafic wynik, albo chociaz bardzo blisko wyniku a pozniej martwic sie o to czy ktos strzeli wczesniej bramke od Bayernu czy nie.
 
Do góry Bottom