>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Koniec gier liczbowych!

maxhardcore 0

maxhardcore

Użytkownik
Na stronie www.totolotek.pl znajduję się komunikat następującej treści:
W związku z wejściem w życie z dniem 1.01.2010 roku nowej Ustawy hazardowej regulującej m.in. rynek zakładów wzajemnych informujemy, że zgodnie z artykułem 31 wspomnianej ustawy, oferta zakładów Toto-Mix na: Zakłady Losowe, TotoKeno i TotoTrójkę będzie dostępna wyłącznie do końca bieżącego 2009 roku.
Art. 31. pkt. 1. Zakazane jest zawieranie i przyjmowanie zakładów wzajemnych na wyniki gier liczbowych.

Odnośnie tego komunikatu mam kilka pytań.
1) Czy ów zakaz obejmuje wszystkie naziemne firmy bukmacherskie, które prowadzą zakłady tego typu. np Fortuna: &quot;liczby świata&quot;.
2) Czy istnieje w tej sytuacji jakaś alternatywa? Innymi słowy, czy jesteśmy &quot;skazani&quot; na grę tylko w LOTTO?
3) Czy ów firmy przewidują jakąś rękompensatę (coś w zamian) w związku z wycofaniem tak licznej oferty na zakłady liczbowe?
4) I ostatnie pytanie, półżartem, półserio, W CO JA TERAZ MAM GRAĆ?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
odnośnie Twoich pytań-pozostaje gra tylko w lotto. W żadnym punkcie bukmacherskim nie zagrasz w gy losowe, bo każde zakłady wzajemne są objęte tą samą ustawą. Coś w zamian? na pewno nie, bo to nie właściciele Zakładów bukmacherskich wycofują zakłady losowe-jest to narzucone z góry. A w co masz grać? hmmm pozostają dyscypliny sportowe, albo wyścigi konne, które polecam!
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Odnośnie tego komunikatu mam kilka pytań.
1) Czy ów zakaz obejmuje wszystkie naziemne firmy bukmacherskie, które prowadzą zakłady tego typu. np Fortuna: &quot;liczby świata&quot;.
2) Czy istnieje w tej sytuacji jakaś alternatywa? Innymi słowy, czy jesteśmy &quot;skazani&quot; na grę tylko w LOTTO?
3) Czy ów firmy przewidują jakąś rękompensatę (coś w zamian) w związku z wycofaniem tak licznej oferty na zakłady liczbowe?
4) I ostatnie pytanie, półżartem, półserio, W CO JA TERAZ MAM GRAĆ?
Ad1. Z pewnościa tak .Zakaz bedzie obejmował wszystkie firmy które mają oferte zwiazaną z zakładami losowymi
Ad2. Pozostaje tylko lotto.
Ad3. Moim zdaniem muszą rozwinąc swoją oferte bo straca klientów.
Ad4.Trzeba bedzie teraz 2x bardziej rozsądnie zarządać kapitałem przeznaczonym na bukmacherke bo zarobic bedzie niezmiernie trudno...
Myśle ,ze w niedługim czasie conajmniej jedna firma wycofa sie z rynku bo wszystkich nasz rynek &quot;nienapoi&quot; kasą.Zostanie jedna firma ,która przyciagnie wiekszosć klientów.
 
maxhardcore 0

maxhardcore

Użytkownik
Ale se tak myślę teraz, że lotto &quot;ładnie&quot; musiało lobbować te ustawe. Teraz jak wchodze na ofertę totomixu to jakoś pusto tak bez tych zakładów na liczby. Smutno mi z tego powodu bo muszę powiedzieć że miałem nową strategie na te zakłady którą chciałem sugestywnie wprowadzać w 2010 roku. Lotto to jednak monopolista jest.
dick im w pupe za to !
 
Do góry Bottom