>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konie - tylko dla Cierpliwych

L 0

lazybet

Użytkownik
Witam, chciał bym podzielić się z wami systemem który testuje i przynosi zyski.
Trudność systemu - średni
Długość systemu - do 60 spotkań max
Skuteczność - sami ocenicie.


Ok troche na temat:
Gramy laya na gonitwach kursem 1.05 na wszystkie konie w gonitwie.
Prawda jest taka że obstawiamy wszystkie konie. Z założenia przegrywamy każdą gonitwe ale gdy zdarzy się że zostaną sprzedane 2 konie po tym kursie zyskujemy spory zysk.

W ciągu dnia zdarza się coś takiego 1 - 2 razy. Jeśli nie wpadnie w pierwszy dzień, to wpada w 2.

Do tego są na tym bonusy grając progresją, i to w cale nie musi być mocna progresja bo mnożnik mamy 18 krotność stawki. Czyli 1 do 18 ( do 18 bo % prowizji nam zjada tą reszte ).

Co do bonusa. Jeśli mamy wyścig w którym 3 razy sprzeda sie lay po 1.05 nasz mnożnik rośnie do 36 razy.

Żeby to zrozumieć musićie odpalić excela i sobie policzyć. Podam mały przykład:

Stawiamy 0,05 euro po kursie 1.05 na wszystkie konie w pierwszej gonitwie.
Przegramy jesli tylko jeden lay się sprzeda. Przegrywamy 0,05 Euro ( do wygrania było 1Euro )

Teraz pytanie na ile gonitw nam zostaje z tego 1 euro ?
Prosta kalkulacja na 17 gonitw by być na +. Wiadomo jeśli trafimy to zdarzenie w 10 gonitwie zyskujemy 8 razy 0,05 euro = czyli 0,40 centów.

Gdy dodać do tego progresje zyski nam rosną. Ale progresja pobiera coraz wiecej kapitału.

Tylko pomyślcie o zdarzeniu gdzie wchodzą nam 3 konie. Nie dość że zyskujemy np przewidziany zysk. To do tego cała kwota z progresji nam się zwraca z podwójnym zyskiem.

Nie dam wam rozpiski z excela jak to wygląda, bo sami musicie to sprawdzić.

Z pewnością jest bardzo dużo klikania. Mi zajmuje obstawienie całego dnia około 80 minut. Musicie pamiętać że jeśli wejdzie zdarzenie, musimy grać od początku. To jest bardzo ważne!.

Obstawcie sobie gonitwy na całe 2 dni wydając 1 centa na wyścig na laya po kursie 1,05 ( wszystkie konie ) zobaczycie statystyki i wyciągniecie wnioski. Ten test nie bedzie was kosztował wiele. około 60 centów. Jak zdarzenie wpadnie zobaczycie zysk 0,18 centów z gonitwy. Sprawdzcie częstotliwość wygranych, zastosujcie progresje ( proponuje co 5 progów ). I pochwalcie się ;)

ps. im szybciej przed wyścigiem obstawicie kurs, tym wieksza szansa ze przy zamieszaniu koni przed metą wam wejdzie.

ps. kursy 1,25 też wpadają czesto, ale progresja na ten kurs na leya jest zbyt droga, a najdłuższy seans jaki mi sie trafił na 1,25 to 16 progów.

Czekam na opinie i wyniki.
Warto sie zastanowić nad tym.
 
L 0

lazybet

Użytkownik
Do tematu. Kożystam z programu &quot;Advanced Cymatic Trader for Betfair&quot;. Który pomaga obstawiać konie. Ale jeszcze chcialem zapytać czy istnieje jakaś metoda gdzie na cała gonitwe moge obstawić laya na wszystkie konie 1 kliknieciem po 1 kursie
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Cześć, tak się składa, że w temacie koni siedzę dość długo więc chętnie poczytam to co tutaj będziesz wrzucał. Zastanawiam się jednak czy nie lepiej puszczać lay po 1,10.
P.S. jak możesz to uzupełnij temat jakimiś screenami itd. - będzie ciekawiej ????
 
L 0

lazybet

Użytkownik
Wyniki z wczoraj z płaskiej stawki lay kurs 1.05 stawka 0,01 cent, wygrana 0,18 centów
Zagrane 41 gonitw.
Wpadło w gonitwach:
1
32
38
39
Na płaskiej stawce i tak do przodu.
Dziś zastosowałem progresje co 5 progów, zainwestowano 1,53 euro.
Wyniki podam jutro bo ide do pracy i po pracy analizuje dane.
Narazie traktuje to jako test.
Jeśli chodzi o laya na 1,10. Ciekawy jestem jaka czestotliwosc bedzie w stosunku gdy inny gracz (np ja) obstawilem na 1,05. Wydaje mi sie ze wynik moze się minimalnie różnić.
Chodzi o to by obstawić i iść sobie robić co innego :p. Mam dosyc live. Stracilem na tym wiele srodków do gry. Licze teraz na zysk długoterminowy
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Zagrałeś 41 gonitw, w każdej postawiłeś lay na każdego konia po kursie 1,05 i wyszedłeś na czysto 18 centów przy płaskiej stawce 1 centa - dobrze rozumiem?
 
L 0

lazybet

Użytkownik
nie. Zle zrozumialeś. 4 razy wygrałem 0,18 centów
Wygrana 0,72 centy
zainwestowane 0,41 centów
zysk 0,31 centów
zysk w procentach to 22%

Obliczylem ten procent z zainwestowanej kwoty.
Trzeba pamiętać ze dzien może się zakończyc na stracie całkowitej lub częściowej. Ale stosując progresje na 2 dzien odrobimy to. Z wczorajszych statystyk wynika że najdłuższa seria przegranych to chyba 37 wyscigów. Ja z tego co widze to maxymalna przerwa była 52. Ale myśle że 60 to max. Nie jestem jeszcze pewny by grać na wielkim kapitale i mieć z tego 100 zł dziennie. Ale taki jest cel docelowy.

nie zdażył się bonus ( 2 konie w wyscigu po 1 cencie , w zrozumieniu nie 0,18 centów zysku z wysciugu tylko 0,36 )

Dziś zastosowałem progresje na wszystkie wyscigi. Lece już do pracy zobaczymy jaki bedzie wynik.
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
Do tematu. Kożystam z programu &quot;Advanced Cymatic Trader for Betfair&quot;. Który pomaga obstawiać konie. Ale jeszcze chcialem zapytać czy istnieje jakaś metoda gdzie na cała gonitwe moge obstawić laya na wszystkie konie 1 kliknieciem po 1 kursie
np. geeks toy
obstawiałem kiedyś przez kilka dni po kursie 1,01 ,kilka razy wpadło, ale koszyki są tam już obstawione, a to ważne żeby być na początku kolejki
 
L 0

lazybet

Użytkownik
Do tematu dzis 42 wyścigi stosując progresje. Niestety nic mi nie wpadło kilkła gonitw ustawiłem błednie na kurs 1.01 ( program niestety sie pomylił ).

Podsumowanie 83 gonitwy ( dziś 42 )
Wygranych zero.
Stawka obecnie na jutro to 0,08 centa na wyscig na kurs 1.05
Dzień zamykam ze stratą.
Podsumowując strate -1.04 Euro :| powinno pochłonąć 1,54 ale cos nie poszło.

Jutro kolejny zestaw. Uznaje ten dzień za brak wygranych.. zobaczymy jak bedzie jutro. Trzeba obliczyc progresje by był zysk.

Co do gekstoja... miałem jak był za darmo. Fajny bo pokazywał wiecej, ale teraz kosztuje i szkoda mi kasy skoro są darmowe programy.

ps. ktos pisał o kursie 1.10, czy praktykował go dziś ?
 
Do góry Bottom