>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komunikator AQQ

other 60

other

Użytkownik
Dobra, co tam, odkopuję ???? Chciałem zapytać was o zdanie na temat AQQ. Jakie są jego największe zalety, a jakie ma wady? Jest lepszy czy gorszy od GG? Ile osób korzysta z tej aplikacji?
Ps. Jeżeli niepotrzebnie odkopałem, to można z powrotem zakopać...lecz nie chciałem zakładać nowego topica, skoro już taki jest.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ściągaj najnowsza wersje GG z oficjalnej strony i nie barw się w AQQ bo i po co?/ GG 10 działa prawidłowo, są częste aktualizacje, więc poco kombinować z inną aplikacją, no chyba że masz jakiś problem z działaniem programu.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Dobra, co tam, odkopuję ???? Chciałem zapytać was o zdanie na temat AQQ. Jakie są jego największe zalety, a jakie ma wady? Jest lepszy czy gorszy od GG? Ile osób korzysta z tej aplikacji?

Ps. Jeżeli niepotrzebnie odkopałem, to można z powrotem zakopać...lecz nie chciałem zakładać nowego topica, skoro już taki jest.
Lepszy od GG ????

Co prawda miałem gg od początku kiedy mam neta, ale zmieniłem na AQQ i nie żałuje.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Czy ja nie wiem czy lepszy ;) dla mnie GG całkowicie zaspokaja moje potrzeby jeśli chodzi o komunikacje pisemną, dużo zależy od przyzwyczajenia
 
A 23

adam2173

Użytkownik
AQQ nie ma tylu reklam co GG i w moim odczuciu działa szybciej. Kiedyś kiedy używałem GG, to często mi się zawieszało, a teraz nie mam w ogóle takich problemów.
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Przy zmianie komunikatora podkreślam komunikatora a nie kombajn z ilością 12243554 dodatków niech każdy zastanowi się jakie protokoły dla niego są najważniejsze,czy lubi oglądać reklamy, czy wymagania sprzętowe mają dla niego jakiekolwiek znaczenie itp. itp. Wtedy można podjąć decyzję na co się przesiadamy ;p Ja po latach używania GG wersja 7.7 z usuniętymi reklamami w momencie zablokowania przez przez GG rozmów z osobami o numerach powyżej 16000000 postanowiłem, że nie będę dalej brnął w ten monopol i przerzuciłem się na WTW ;p dla mnie WTF byłaby zdecydowanie lepszą nazwą, ale i tak jestem mega zadowolony.
Podsumowując polecam WTW dla ludzi, którym nie strasznie jest kliknięcie kilka razy więcej myszką przy konfigurowaniu tego programu, ale za to chcą mieć komunikator lekki,bez zbędnych bajerków, schludny, szybki i można by jeszcze wymieniać i wymieniać ..;p
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
co jak co ale AQQ jest bardzo przyjemy pod względem użytkowania. GG na pewno bije na łeb, bo gg się zatrzymało w kamieniołomach. To co, że 10 ładnie wygląda jak przy użytkowaniu jest więcej wkurwiania niż normalnego korzystania. Używam AQQ już dosyć długo i polecam, a gg odradzam.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja również jakiś czas temu przerzuciłem się na aqq i muszę przyznać że był to bardzo dobry ruch. Działa szybko, nie ma z nim żadnych problemów systemowych itp. Tak jak koledzy wyżej pisali mało reklam i ogólnie wszystko jest przejrzyście, schludnie i wygodnie.
Zapomniałbym jeszcze o wizualnej stronie która jak dla mnie jest o wiele lepsza od gg dzięki dużej ilości &quot;fajnych&quot; skórek ;)
Polecam każdemu kto jest już znudzony monotonią gg :cool:
 
Do góry Bottom