>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolejne 10 Euro w Mybet ???

zeus0 0

zeus0

Użytkownik
Dzis dostałem maila z promocją , ale po hiszpańsku . Poprzednie dwie promocje 10 -Euro w Mybet zadziałały bez zarzutu . Zna ktoś hiszpański ? Nie ma tu jakiegoś zonga ??

¡10€ de regalo para el Chelsea-Barcelona!


El partido de vuelta de semifinales de la Champions League se presenta muy emocionante. Tras el empate 0-0 en el Camp Nou, los Blaugrana de Guardiola tendrán que derrotar al todopoderoso Chelsea en tierras inglesas. ¿Quién pasará a la final del 27 de mayo en Roma?
¡No lo dudes, apuesta y gana 10€ gratis!

Ganar es muy fácil:
1. Regístrate con tu nombre de usuario myBet.
2. Entra en Mi cuenta -&gt; Código del Bono. Acepta las
condiciones del bono e introduce el código SFCL.
3. Apuesta 30€ en apuestas deportivas con cuota mínima de 1.50
antes del 10.05.09.
4. Te ingresaremos 10€ en tu cuenta myBet.
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
ja nie znam ale na tam jest napisane zaloz konto mybet potem
wejdz w moje konto potem w bonus kod wpisz kod SFCL i masz 10 euro
trzeba postawic za 30 euro po kursie 1.50 zeby moc wyplacic
Na moim koncie niestety nie zadzialalo
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
no ja dostalem maila z promocją 10 euro ok 16.04 powie mi ktos do kiedy ta promocja byla wazna bo pewno niejedna osoba w tym okresie miala okazje korzystac z 10 euro bez ryzyka...a mail mi sie wykasowal
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
no wlasnie wklepalem ten kod pojawilo sie 10 euro w bonusie na zaklday sportowe i pisze &quot;Uruchomione przy stawce 30,00 €€ aż do 11.05.2009&quot; pojecia nie mam co to znaczy
 
L 0

langer

Użytkownik
Dokładnie trzeba wcześniej za 30 euro swoje zakłady postawic po kursie conajmniej 1.5.... wówczas wskoczy nam bonus na konto.Nic za darmo nie dają:-D
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
no wlasnie wklepalem ten kod pojawilo sie 10 euro w bonusie na zaklday sportowe i pisze &quot;Uruchomione przy stawce 30,00 €€ aż do 11.05.2009&quot; pojecia nie mam co to znaczy
Supportu sie zapytaj...... ,,az do 11.05.2009....dziwne ..? ;p
 
L 0

lukaszf3

Użytkownik
A ja dostałem takie meila:

A free €20 to catapult your favourites into the final!



With three of Britain&#39;s best soccer teams remaining in the Champions League semi-finals against one threatening FC Barcelona, the tension is acute between Manchester United, Arsenal and the many Chelsea fans hoping they will win their first Champions League trophy. England&#39;s pride could be deeply hurt, if none of them are to beat the Spaniards in the last rounds.

myBet understands your fear and is therefore offering you now a €20 free bet on top of your initial deposit bonus to help you catapult your favourite team into the final!

How to get your €20 free bet:
1. Deposit the amount you like to your account and receive your first deposit bonus.
2. Once the bonus conditions are fulfilled get your special free bet.
a) Enter the bonus code &#39; SEMIFINALS&#39; under &#39; My Account&#39; &gt; &#39; Bonus Code&#39;
b) Your €20 free bet is automatically credited to your account, once you have
wagered €20 on any sports game you like.


Skorzystalem i za 20 E kuponik postawiony bez zadnych depozytow ????
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
Lukasz jakim cudem postawiles kupon ja to samo dostalem mmailem i mi pisze po
wklepaniu kodu

,,Activation after playing 20.00 € before 13.05.2009 &quot; ale do konta mi nic nie dodalo
 
L 0

lukaszf3

Użytkownik
normalnie wybralem mecze i postawilem...
sproboj wybrac mecze i postaw stawke 20E bo to freebet i zobaczysz czy nie idzie
 
L 0

lukaszf3

Użytkownik
ja tak samo nigdy tam nie wplacalem kasy... ale wlasnie zrobilem wyplate na konto 50 E zobaczymy co z tego bedzie ????
 
Do góry Bottom