>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo - 66. Tour de Pologne

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Rusza już 66. TdP. W zeszłym roku zwyciężył Jens Voigt z teamu CSC. W tegorocznym wyścigu sporą szansę na zwycięstwo ma nasz rodak, Sylwester Szmyd z Liquigasu. W sumie w 66. TdP pojedzie aż 208. kolarzy.


O żółtą koszulkę powalczy Sylwester Szmyd.

WARSZAWA I etap - 108 km
02.08.2009 niedziela
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
2 firmy tylko kursiki (bet365 - wystawia oferte, betsafe ja kopiuje ale dobre i to ???? ) maja ale cos sie znajdzie ????
Alessandro Ballan - Daniel Fernandez Tour de Pologne 1 1,55 ✅✅
Alessandro wygral wczorajszy etap bardzo pewnie. Jest kolarzem, ktory specjalizuje sie w trudnych wyscigach klasycznych. Na czwartkowym etapie zainicjowal akcje, widac ze jest mocny. Daniel to przecietniak. Jedyny jego wartosciowy wynik w tym roku (bez tdp) to dojechanie do mety z najlepszymi na 3 etapie tour de suisse....
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
No i koniec TDP 2009, wyjatkowo nudny wyscig sie zrobil.... brak czasowki i etapu konczacego sie pod gore spowodowaly tak male roznice, ktore prowokuja kolarzy do pilnowania sie:| Odnosnie najlepszych Polakow to trasa za latwa. Wszyscy ciesza sie, ze wygral mistrz swiata ale wygral tylko dziekli temu, ze trasa byla tak latwa a nie on tak silny. Najlepsze byly komentarze ekspertow podniecajacych sie tym, ze Polacy sa robolami ???? w zagranicznych grupach. Coz pozostaje? chyba tylko liczenie na to, ze w Polsce zrodzi sie cudowne dziecko dwoch pedalow ????
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
weź ale to było umówione jak jechał wtedy ten nasz polak rutkiewicz czy jak mu tam. Żal sam mógł sobie pojechać do mety to poczekał na resztę..ja myślę że ballan przyjechał do polski tylko dla tego żeby mu dali wygrać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom