>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2020 - Vuelta a España 2020 (20.10-8.11.2020)

psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Vuelta a España 2020
20.10-8.11.2020
Captura-de-pantalla-2019-02-06-17.26.05 (1).png




Etapy

Etap 1:
20 października 2020: Irun > Arrate. Eibar 173 km
Etap 2: 21 października 2020: Pamplona > Lekunberri 151,6 km
Etap 3: 22 października 2020: Lodosa > La Laguna Negra – Vinuesa 166,1 km
Etap 4: 23 października 2020: Garray. Numancia > Ejea de los Caballeros 191,7 km
Etap 5: 24 października 2020: Huesca > Sabiñánigo 184,4 km
Etap 6: 25 października 2020: Biescas > Col du Tourmalet 136,6 km
Pierwszy dzień przerwy: 26 października 2020: Vitoria
Etap 7:
27 października 2020: Vitoria-Gasteiz > Villanueva de Valdegovia 159,7 km
Etap 8: 28 października 2020: Logroño > Alto de Moncalvillo 164 km
Etap 9: 29 października 2020: B.M. Cid Campeador. Castrillo del Val > Aguilar de Campoo 157,7 km
Etap 10: 30 października 2020: Castro Urdiales > Suances 185 km
Etap 11: 31 października 2020: Villaviciosa > Alto de La Farrapona. Lagos de Somiedo 170 km
Etap 12: 1 listopada 2020: La Pola Llaviana/Pola de Laviana > Alto de l’Angliru 109,4 km
Drugi dzień przerwy: 2 listopada 2020: A Coruña
Etap 13:
3 listopada 2020: Muros > Mirador de Ézaro. Dumbría jazda indywidualna na czas 33,7 km
Etap 14: 4 listopada 2020: Lugo > Ourense 204,7 km
Etap 15: 5 listopada 2020: Mos > Puebla de Sanabria 230,8 km
Etap 16: 6 listopada 2020: Salamanca > Ciudad Rodrigo 162 km
Etap 17: 7 listopada 2020: Sequeros > Alto de La Covatilla 178,2 km
Etap 18: 8 listopada 2020: Hipódromo de la Zarzuela > Madrid 124,2 km


Składy drużyn

Przydatne linki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Bardzo podoba mi się tegoroczna Vuelta -- wygląda na to że będzie to najciekawszy Tour i to zdecydowanie , wiem że zdania na ten temat co rok są różne i każdy ma swoje, dla wielu ona co rok jest najciekawsza :)
Myślałem że Roglic pozjada tutaj rywali i ta chęć zemsty za TDF będzie aż parować ale aura sprawiła że wygląda to ciekawie choć i tak stawiam na Slowenca, tak pół żartem co jakby Movistar zagrał na 3 fortepiany ;)
Jutro myślę dużo się dowiemy bo etap ma swój potencjał
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Myślałem że dzisiaj będzie jednak więcej walki a czołówka pojechała trochę na remis. Trochę nie rozumiem tego czekania na jutrzejszy etap bo dziś ewidentnie celem było przeżycie bez strat. Podobnie jak od początku nie widzę możliwości przegranej Roglica ale zobaczymy, dla większych emocji chciałbym się mylić ale jedynie Carapaz może coś namieszać.

Najważniejsze to bardzo zaciekawili mnie dziś komentatorzy ... Czy Wy również uważacie tak jak oni że 2 minuty straty na 6km przed metą na takim etapie jest nie do odrobienia -- powtarzali to do znudzenie czym jeszcze bardziej mnie irytowali bo mam zgoła odmienne zdanie .
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Najważniejsze to bardzo zaciekawili mnie dziś komentatorzy ... Czy Wy również uważacie tak jak oni że 2 minuty straty na 6km przed metą na takim etapie jest nie do odrobienia -- powtarzali to do znudzenie czym jeszcze bardziej mnie irytowali bo mam zgoła odmienne zdanie .
Na takim etapie jak wczoraj to spokojnie do odrobienia przy ataku kogoś z czołówki. Natomiast uwzględniając, że dzień później jest Angliru to można uznać, że mieli rację. Nikt rozsądny by nie atakował z liderów mając na uwadze dzisiejszy dzień. W tym kontekście się to broni wg mnie.

Sama Vuelta bardzo ciekawa, co etap się dużo dzieje, bardzo duża intensywność wyścigu.

Dziś Angliru jak wspominałem, więc będzie co oglądać.

12. etap
Profil
Wg mnie najtrudniejszy podjazd z tych występujących na wielkich wyścigach.

Esteban Chaves - Matteo Cattaneo 1,80 Fortuna 62-21
Kurs wystawiony na podstawie wyników wczorajszego etapu, bez zagłębiania się w szczegóły.
Chaves jest pechowy. Tracił już na dwóch etapach po problemach technicznych z rowerem. Wczoraj odpadł przez wymianę roweru z czołówki z tego co pamiętam już na przedostatnim podjeździe i tam stracił z pół minuty jak podawał realizator. Potem jednak na metę wjechał razem z Cattaneo. Forma jednak jest o niebo lepsza niż w ostatnich latach i w końcu może uda mu się wrócić na ten wysoki poziom. Dla mnie to jest góral w tym wyścigu na TOP10 i dzisiaj powinien nad kilkoma kolarzami nadrobić sekund.
Cattaneo to solidny kolarz w góry. Tylko tyle i aż tyle. Jak dla mnie dziś to jest dwie półki niżej niż Chaves na taki podjazd. Kolumbijczyk jedzie dobrze (nie świetnie ale dobrze i solidnie) tylko traci przez problemy z rowerem. Dla mnie Cattaneo może być wyżej tylko w sytuacji, kiedy pójdzie w odjazd i peleton ich wypuści daleko do przodu. Ale też nie jestem przekonany, czy by nie odpadł i w końcu by go liderzy wyprzedzili.
Ogólnie jednak Chavesa oceniam o wiele wyżej niż Włocha.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +255
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Piękny etap a już ostatnie 6 km to pełen kalejdoskop zmian .
Strasznie żałuję nie zdarzylem podać ale też samemu zagrać jedynego typu który rzucił mi się wczoraj w nocy w oczy -- szukałem czegoś przeciwko Soler po tym dwójkowym ataku na 11 etapie i była naprawdę fajna opcja i to z doga jeśli dobrze pamiętam na Grossschartnera ale cóż przepadło i nie ma co gdybać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
Do góry Bottom