>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2018 - Vuelta a Espana (25.08-16.09)

Status
Zamknięty.
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
To nie dojedzie według mnie. Ale nie wiem jaki Woods czy ktokolwiek inny miałby interes robić z Michałem, 4 km średnia 12,5% to nie miejsce na jakiekolwiek kalkulacje czy układy a wygrałby najmocniejszy po prostu i według mnie to nie byłby i tak Michał. Dla mnie ten etap był od początku nie do typowania, bo tu się mogą dziać jeszcze cuda na ściance do mety, ugrać się wiele nie da czysto atakując ale stracić minuty owszem.
I ostatni raz odpowiem, bo nie wiem o co Ci (XXXL) chodzi, że nawiązujesz, czy nie chcielibyśmy, żeby taki układ był dłużej. O ile w weekend sobie oglądam trochę więcej i czasami coś tam za drobne na live na zwycięstwo puszczę, to w tygodniu po prostu nie mam czasu na live (podobnie jak pewnie wielu użytkowników forum jestem w tym czasie w pracy), więc gram pre. Nie wiem po co próbujesz za wszelką cenę udowodnić, że tylko live da się zarobić, każdy gra jak chce i przede wszystkim jak może, a grając pre też da się zarobić - wierz lub nie. Jak ktoś pracuje/uczy się i nie może oglądać to gra sobie pre, jak ktoś ma czas i sobie może pozwolić to gra live.
A przede wszystkim ten temat jest do podawania typów (i analiz), a nie chwalenia się po czasie. Zawsze możesz podawać typy czy tu czy w typach na żywo, ale Ty wolisz od czasu do czasu się pochwalić po czasie, że coś zagrałeś i skomentować typy innych, oczywiście po fakcie.
Edit:
jest mocniejszy moim zdaniem od DeLa (tylko raz dostał nakaz holowania go na tym wyścigu)
Na którym etapie? Bo jeśli chodzi Ci o 9ty etap to tam Michał go nie holował, po prostu był słabszy i odpadł pierw z grupy liderów a później został za grupą Hiszpana.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
1.6 - 2.22 znalazłem ????
ale Woods zdecydowanie bardziej podatny tutaj na team order, więc mogłoby być nawet niżej
Jesli nie będą mieli jakichś 2 minut przewagi przed końcem zdecydowanie - Kwiato jedzie jednak dla DeLaCruza ale jeśli jest okazja dla siebie , jest mocniejszy moim zdaniem od DeLa (tylko raz dostał nakaz holowania go na tym wyścigu) a Woodsa zapewne w przypadku braku szans na wygraną etapu wykorzystaja jako stacja dla Urana
ps: Ale to tylko moja opinia
Roche niestety umiera i już nie jestem go taki pewny , że jest dobrym typem
Muminiasty niestety nie pamiętam etapu - pamiętam głos komentatora mówiącego o tym - oglądam zbyt wiele ostatnio więc nie jestem w stanie podac Ci o którym etapie mówie
Dla mnie tez to nie dojedzie (choć bardzo chciałbym) - i masz priva ????
AAA i o układ chodziło mi w peletonie !!! ????
Quintana-Lopez 1 po rekonesansie Flechy lekko ???? (dojada obok siebie - ale tym razem pierwszy raz Nairo będzie walczył o bonifikaty , więc nie powinien odpuszczać końcówki) - i chyba wypada Nairo na wygrana także powoli ...nie widze tu nikogo innego
Nie rozumiem pracy Bahrainu - dla kogo to ma być dla Izaguire ? przecież żadne z braci dziś nie powinien tego wytrzymać
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Dla szejka, który włączył TV w tym momencie ;)
????
Ten etap to taka perełka, takie nawarstwienie dziwnych decyzji, że głowa mała ;) Pierwszy Cofidis trzymający do spółki z Movistarem (Valverde podobno nie chciał koszulki, bo Movistar musiałby pracować :cwl ???? ucieczkę na smyczy, później Bahrain, następny Majka, który wystartował jakby tam na samym dole jakiś bonus był do ugrania, a w konsekwencji pewnie dorzucił cegiełkę do zabicia Buchmana, a później duet Kolumbijczyków, któremu chyba tlen odcięło i zamiast pogonić astmatyka zaczął się czarować :facepalm: Nairo jednak może to przegrać, głównie to sam ze sobą... Dzisiaj nie dojechała ucieczka, kilku kolarzy złapało bagaż kilku dodatkowych minut to jutro znowu pół peletonu do odjazdu? ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
15. etap
Profil etapu

Tony Gallopin - David de la Cruz 1,80 Etoto ✅ 12-27
W Unibecie i Fortunie po 1,50 na Tonego. W tym wyścigu jedzie bardzo dobrze, wysokie lokaty. Na podjazdach trzyma się długo w czołówce i mało traci. Etap wygrał ale też ma szansę złapać fajny wynik w generalce, bo stać go na TOP10. Sky na tym wyścigu rozbity całkowicie. Nie jadą już Baarle i Sivakov. Spora część wyścigu mnie ominęła, ale tam tylko Kwiatkowski coś jedzie - tak wynika z moich obserwacji. Liderowanie de la Cruza jest mocno papierowe i w zderzeniu z rzeczywistością nie wytrzymało. To jest dobry kolarz na etapy, tygodniówki ale nie na wielki tour. Tym bardziej, że forma nie jest tak wysoka, jak mu się zdarzało mieć. Do tego mocą Sky jest praca ekipy, a w tym wyścigu nie ma czegoś takiego w górach. Nie ma kto pracować na lidera i trzeba jechać samemu. I tu się pojawia problem.
 
Z 41

zicu

Użytkownik
15 etap
Rafal Majka - V @ 12.00 STS ⛔ nie dzis
jesli dzisiaj dojedzie ucieczka do mety a na to sie zanosi bo mitchelton ma koszulke lidera i sami na pewno nie beda gonic uciekinierow z movistarem juz sie raz nie dogadali dzisiaj powinno byc to samo jesli oczywiscie nikt grozny w odjazd sie nie zabierze. Wczoraj Majka swoje zrobil zameczyl buchmana to dzisiaj moze skupic sie na swoich celach i o wygraniu etapu , gdyby znalazl sie w ucieczce i ona by dojechala do mety to sadze ze Majka powinien to spokojnie wygrac ostatni podjazd jest ponad 10 km a co najwazniejsze sa tez inne podjazdy ktore jeszcze bardziej podmecza ucieczke i zaden juz rodriguez nie powinien zwyciestwa etapowego mu wyrwac
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
17. etap
Profil etapu

Enric Mas - Steven Kruiswijk 2,25 Etoto/ 2,20 Unibet ⛔ 14-22
Nie rozumiem takiego faworyzowania Masa. Świetnie tu się prezentuje, dziś znakomita czasówka i jest 5. w generalce. Drugi jego wielki tour w karierze, pierwszy jechany na generalkę i bardzo mnie ciekawi, jak sobie poradzi z ostatnim tygodniem. Ostatnie dwa etapy w górach to, podobnie jak jutro, końcówka bardzo wymagająca. Na mecie traci pojedyncze sekundy najlepszych, w tym Kruiswijka. Ten dziś jeszcze lepiej niż Mas pojechał na czas i w generalce jest 3. Trzyma bardzo wysoką formę od Tour de France. Ostatnie dni to bardzo czujna jazda. Do tego jest dynamiczny, bardziej mi pasuje do urwania sekundy, dwóch do Masa, jak to miało miejsce w ostatnich dniach. Unibet płaci 5,50 na zwycięstwo etapowe Kruiswijka, 6 na Masa, a kursy są w parze odwrócone. Dziwna sprawa ale nawet pomijając kursy, to Holendra widzę jutro wyżej tak czy inaczej.
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Henao - Bizkarra 2 @1.98 STS sam fakt ze w pinnie aktualnie 1.847 jest wystarczajacym powodem do gry.
Ale wystarczy wejść na twittera baskijskiej grupy, żeby poznać dodatkowe motywacje ich kolarzy przed etapem na ich terenie
https://twitter.com/MikelBizkarra
jak to przełożyć na % szans? Ciężko wyliczyć, w każdym razie prawdopodobieństwo, że w uciecze zobaczymy Bizkarre jest znaaacznie większe od tego, że będzie tam Henao. A nawet jeśli obaj tam się nie znajdą, Mikel na pewno nie odpuści tego etapu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Vueltę oglądam z doskoku i bardzo nieregularnie ale mam taką ogólną obserwację, którą Vuelta mi potwierdziła i jestem ciekawy Waszego zdania.
Po tym jak Sky ogłosiło, że de la Cruz miał być liderem, a Kwiatkowski miał mieć oddaną wolną rękę (media przetłumaczyły, że jedzie po generalke:facepalm ???? byłem ciekawy, jak to będzie wyglądać.Tak jechał na siebie, że Sky pozwoliło bez walki oddać koszulkę lidera, w ważnych momentach musiał wspomagać de la Cruza, chociażby dzisiaj mocno pracował na niego. Jeszcze gdyby to coś dawało, ale Hiszpan nie jest dobry na takie góry.
To tytułem wstępu, a teraz clou: Też macie wrażenie, że Kwiatkowski powinien odejść ze Sky, żeby coś ugrać dla siebie? Wystarczy popatrzeć na Alaphillipa, Avermaeta, Wellensa i innych, którzy mają wolną rękę prawie zawsze i sporo potrafią wygrywać. Kwiatkowski wygrał co prawda Tirreno ale jestem pewny, że gdyby nie defekt Thomasa to nikt by mu nie dał. Potem głupio było atakować kolegę z zespołu ???? Chłop moim zdaniem marnuje się tam.
Jakie jest Wasze zdanie?
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Vuelta za nami, ja osobiście za dużo się nie naoglądałem, ale jedną rzecz widzą wszyscy 5 z rzędu zwycięstwo Brytyjczyka w GT, a jeszcze nie tak dawno najlepszym ich góralem był David Millar ???? Co to przejście z kolarstwa torowego na szosę potrafi zrobić z kolarzem... No i warto przypomnieć, że Yates jest również astmatykiem, skoro wszyscy zawsze wypominają to Froome&#39;owi.
Ogólnie widać też, że Nairo chyba już bokiem wychodzi to jeżdżenie rok w rok dwóch GT na generalkę. Wydaje się, że organizm potrzebuje jakiejś zmiany, muszą się pogłowić nad tym w Movistarze. A będąc przy tej drużynie, to już przed TDF pisałem, że ta ich jazda na 3 liderów (przynajmniej na papierze) nie ma prawa wypalić, tak się SKY nie da objechać niestety.
Świetny Mas, już rok temu było widać, że ma to coś, a teraz to potwierdził. Szybki wystrzał jednego z talentów z akademii Contadora i chyba nie bez powodu dużo osób widzi w nim następce el Pistolero, oby się dalej tak rozwijał młodziak. Szkoda, że QuickStep to drużyna o takim profilu i pewnie po następnym sezonie o Enrica będzie walczyć SKY z innymi Movistarami.
Lopez 3, na drugim z rzędu GT jechanym na generalkę, nie oglądałem więc nie skomentuję jazdy, ale jeśli to wyglądało jak na Giro to MAL się okaże taką stuningowaną wersją Zubeldii ;)
Też macie wrażenie, że Kwiatkowski powinien odejść ze Sky, żeby coś ugrać dla siebie?
Temat Kwiatkowskiego jest mimo wszystko dość specyficzny ;) Wszyscy chcą, żeby seryjnie kosił monumenty, klasyki i tygodniówki, do których wydaje się, że ma najlepsze predyspozycje, ale skoro sam Michał się uparł, że on chce koniecznie powalczyć o wygraną w TDF... Dla swoich ambicji trudno mi wyobrazić sobie lepszy zespół jeśli chodzi o rozwój typowo pod kątem TDF, ale czy będzie w stanie te lekcje przekuć na sukcesy to inna sprawa. Natomiast jeśli miałby spełniać ambicje kibiców to oczywiście ewakuacja ze SKY w trybie natychmiastowym zalecana, przynajmniej tak się wydaje ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom