>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolarstwo 2015 - Vuelta a Espana (22.08-13.09)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Valverde - Dumoulin [email protected] Pinnacle
Typ u buków pół na pół, movistar bez sprinterów z mniejszej grupy na pewno będzie próbował atakować Alejandro i powinien być w pierwszej dziesiątce finiszu z peletonu a z Dumoulin to nie wiadomo jak będzie.
Valverde po wczorajszym upadku ma stwierdzone stłuczenie barku. No i jest cały poobijany. Także nie sądzę że dzisiaj będzie próbował finiszować z pomniejszonej grupy.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Zgadzam się z Dawidem. Po pierwsze nie wierzę w to, że dzisiaj pójdzie na tyle mocne tempo, aby rzeczywiście jakaś pomniejszona grupka dojechała do mety a po drugie tym bardziej nie wierzę żeby była na tyle nieliczna, aby Valverde szukał tutaj swojej szansy. Etap na remis, nikt się nie będzie wychylał. Dumoulin jest liderem wyścigu i z tego tytułu będzie jechał blisko czuba. Według mnie przyjedzie dzisiaj wyżej od Pitiego.
Nicholas Roche - Esteban Chaves @ 1.70 WilliamHill
Roche za każdym razem przyjeżdża wysoko, jedzie bardzo aktywny wyścig i sądzę, że dzisiaj będzie podobnie. Z Chavesa chyba już trochę powietrze uszło, koszulkę stracił pewnie bezpowrotnie i nie wydaje mi się żeby dzisiaj się jakoś chciał pchać na ostatnich metrach. Value zdecydowanie po stronie Irlandczyka.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Mikel Nieve - Diego Rosa 1 @ 1.40 Expekt ✅ 7 - 10
Byl juz kurs 1,44 w Pinku i taki pobieralem. Co nie zmienia faktu, ze 1.40 to dalej dobra opcja. Dziwi mnie zestawienie tej pary. Chyba tylko to, ze na 9 etapie przyjechali razem, z tym ze Rosa 1 pozycje wyzej. Jednak jutro mamy prawdopodobnie najwazniejszy etap oprocz ITT w tym wyscigu. Tutaj mozna Vuelte zarowno wygrac, jak i przegrac.
Premie gorskie:
Collada de Beixalis (kat. 1; 6,5 km; 8,7 km; 8,13%)
Coll d’Ordino (kat. 1; 32,3 km; 9,8 km; 6,89%)
Puerto de la Rabassa (kat. 1; 72 km; 13,8 km; 6,6%)
Coll de la Gallina (kat. H; 98,7 km; 12 km; 8,49%)
Alto de la Comella (kat. 2; 119,6 km; 4 km; 9,5%)
Cortals de Encamp (kat. 1; 138 km; meta; 8,7 km; 9,1%)
Jak widać mamy do czynienia z jedna premia 2 kategorii, czterema 1 no i jedna HC. Mikel Nieve to trzeci karabin Sky, mimo ze jest do pomocy Krzychowi Froomowi, to jednak tez moze jechac w duzej mierze na swoj rachunek i ma calkiem realna szanse na TOP10. Wszakze do pomocy liderowi zostana jeszcze Kiryienka, Thomas czy Henao. Hiszpan ma w swoim dorobku juz miejsca w TOP10 zarowno Giro jak i Vuelty. To jeden z lepszych kolarzy w gorach, a gdyby nie musial pracowac na liderow, to moze moglby powalczyc o cos wiecej? Diego Rosa to jeden z pomocnikow Fabio Aru. Tylko tak naprawde jest gdzies w hierarchii Astany za Landa, Lulu Sanchezem, moze nawet Cataldo. Sadze, ze jako jeden z pierwszych bedzie pomagal swojemu liderowi, a pozniej bedzie jechac swoim tempem. Jest to dobry kolarz na niewielke gory, gdzie jest jeden sredniej ciezkosci podjazd. Zupelnie inaczej wyglada sprawa jak bedzie taki etap jak jutro. Ciezko mi sobie wyobrazic, zeby byl przed Mikelem Nieve, bo to troche inna polka jesli chodzi o jazde w gorach. Calkiem realna jest strata nawet 10-15 minut jutro. Jesli zabierze nawet sie w ucieczke, to nie przewiduje mu wiekszych szans. Jutro swoja prace wykonaja liderzy i to oni rozdziela miedzy siebie podium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Fabio Aru - Purito Rodriguez 1,727 Sportingbet ✅
O etapie w skrócie napisał już zabek. 6 podjazdów, co jeden to lepszy. Nie wierzę w to, że Purito przetrwa do ostatniej góry. Aru powinien walczyć do samego końca, nawet może o etapowe zwycięstwo jak dobrze się ułoży etap. Tak daleko z czołówką moim zdaniem lider Katiuszy nie dojedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Tom Dumoulin liderem po 11.etapie? NIE @1,60 Marathonbet✅

Nie wiem czego nażarł się Holender,bo jak na razie na podjazdach robi co chce.Jak potrzeba to sam kasuje ataki,jak trzeba to odczepia na podjeździe Froomsa i Kintanę.Istne sci-fi.Dziś taki etap,że w poprzednim sezonie byśmy się zastanawiali czy straci 10 minut czy więcej.Tutaj ma około 1:30 zapasu nad Kintaną i resztą &quot;wielkich&quot;.Zaryzykuję,że dziś strzeli.Że w końcu Giant się opanuje i każą mu trochę odpuścić.Bo jak nie to chyba nocny nalot służb antydopingowych mają jak w banku.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Fabio Aru - Purito Rodriguez 1,727 Sportingbet
O etapie w skrócie napisał już zabek. 6 podjazdów, co jeden to lepszy. Nie wierzę w to, że Purito przetrwa do ostatniej góry. Aru powinien walczyć do samego końca, nawet może o etapowe zwycięstwo jak dobrze się ułoży etap. Tak daleko z czołówką moim zdaniem lider Katiuszy nie dojedzie.
Warto dodać, że Rodriguez:
-pomagał organizatorom w ułożeniu trasy etapu
-to są jego strony i zna świetnie podjazdy
-ma dzisiaj padać, a on lubi taką pogodę
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Joaquim Rodriguez - Alejandro Valverde / 2.05 / Ónibet ✅ 5 - 12
Purito zna te podjazdy jak własną kieszeń, mieszka niedaleko i sam pomagał organizatorom układać trasę etapu. Wszyscy czekali na dzisiejszy dzień, a na pewno Rodriguez i gdzie jak nie tu ma szukać swojej szansy, zwłaszcza w kontekście czasówki, gdzie Joaquim sporo straci. Spodziewany jest deszcz, a Purito w takich warunkach czuje się bardzo dobrze, wystarczy wspomnieć tegoroczny TDF, gdzie wygrał etap na Plateau de Beille.Valverde może odczuwać skutki upadku na 9 Etapie, a przy tak ciężkim dniu jak dziś, trzeba być gotowym na 100%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Vuelta a Espana 2015 - Stage 11
Joaquim Rodriguez - Alejandro Valverde
Typ: Joaquim Rodriguez @ 2.05 junibet ✅ 5-12
Wygląda jak odwrócony kurs, a przynajmniej przesadzony. To etap Purito i to dosłownie, to niemal co do joty powtórzenie jego własnego La Purito Andorra sprzed 3 tygodni. Sam wytyczał trasę i już choćby Roche zdążył go za nią znienawidzić. Wątpię, żeby dzisiaj rządził pod górę, pewnie najlepszym góralom ciężko będzie dorównać, ale Valverde również, a może nawet bardziej. Do tej pory Purito jechał zachowawczo, więc w baku powinno zostać wystarczająco paliwa, żeby dzisiaj być w czubie. Znajomość trasy też pomoże, zapowiadana deszczowa pogoda również nie będzie mu przeszkadzać. Po takim kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Kto wygra etap 11?
Amets Txurruka @ 101 Bet365
Mikel Landa @ 41 Bet365 ✅ Laaaaaaaaaanddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Pierre Rolland @ 41 Bet365

Sporo dzisiaj górskich premii wiec do ucieczki na pewno zabiorą się nieźli górale, którzy liczą że upieką dwie pieczenie na jednym ogniu - koszulka w niebieskie grochy oraz zwycięstwo etapowe. Myślę, że co najmniej z dwóch wymienionych przez mnie zawodników zabierze się do odjazdu, bo: Amets Txurruka jeździ w Caja Rural, a ta drużyna musi mieć kogoś w ucieczce, bo chce się pokazać na narodowym turze. Nie wykluczam, że w odjazd pojedzie też jego kolego z zespołu Omar, który będzie punktował na premiach i ciągnął grupę, zaś Amets będzie się oszczędzał na ostatnie górki.
Mikel Landa tankował na dwóch ostatnich etapach i łapał po 10 minut straty. Wcześniej jechałz najlepszymi, jak równy z równym. ewidentnie wiec przygotowywał swoja sytuację w GC pod dzisiejszy odjazd. Być może zostanie do pomocy swojemu liderowi, ale mając nie najlepsze relacje w Astanie niewykluczone, że pojedzie do końca dla siebie. Pierre Roland jedzie kompletnie niewidocznie, a przecież góral to zacny. Być może oszczędzał nogę na jeden potężny strzał na takim etapie jak dzisiaj. W generalce się nie liczy także powinien spróbować. Myślałem też o jakimś kolarzu Columbii. Pasował mi Duarte, który w przeszłości próbował ataków na takich etapach, ale ostatecznie dopuściłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
suckout 692

suckout

Użytkownik
Ja to właśnie liczę na jakieś H2H z Txurruka i gram przeciwko. Na 7 Etapie wydawał się zdecydowanym faworytem z ucieczki, rywali nie miał mocnych, a dojechał z nich 4. Na ostatnim 10 Etapie zostawał za peletonem i miał spore problemy pod pierwszą premią 3 kategorii, ja bym tu liczył na kogoś innego z Caja Rural. Co do Landy i Rollanda, to zdecydowanie mogą dziś coś zdziałać i fajne bety.
E: no i Txurruka daleko, szkoda że nie było H2H, brawo Valverde za Lande :browar565:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tradycyjnie oferta przed etapem jest tragiczna. Być może coś na live będzie ciekawszego. Pograłem tylko Nieve z Rosą ale od razu po wystawieniu kursu przez Pinnacle. Poza tym uważam że Froome dzisiaj wygra etap i zostanie liderem Vuelty. No chyba że będzie mocna ulewa wtedy Kris może mieć małe kłopoty.
Dzisiejszą trudnością przede wszystkim nie są podjazdy, ale przewyższenia. Niektórzy kolarze mogą mieć spory kryzys. Do takich można zaliczyć Dumoulina, Mentjesa może nawet Roche, który wczoraj pisał że nienawidzi Purito za tą trasę którą podpowiedział organizatorom wyścigu ????
Pogram na live ten etap, liczę na dużą ucieczkę i ciekawe H2H z niej.
 
R 225

rover

Użytkownik
Tak jak etap przed dniem przerwy jest nie przewidywalny, tak samo jest po dniu przerwy. Gram jednak dzisiaj na zawodników którzy pokazali się z dobrej strony na ostatnich górskich etapach. Dzisiejszy etap będzie zdecydowanie inny od tych poprzednich. Ale myśle, że warto dziś zagrać coś na Rafała Majke i na Fabio Aru. Myśle, że to jest etap który namiesza w klasyfikacji generalnej i jeżeli ktoś chce się liczyć to musi być w czołówce.
Rafał Majka - Alejandro Valverde [email protected] Pinnacle
Hiszpan poobijany dzisiaj bedzie raczej pomagał jedynie Quintanie pewnie przyjedzie w czołówce ale za Froomem, Quintaną, Aru i Rafałem.
Fabio Aru - Purito Rodriguez [email protected] Pinnacle
Purito poprostu mnie nie przekonał w pierwszym tygodniu. To był tydzień pod niego a pojechał konkret tylko na 9 etapie. Jestem troche zawiedziony jego postawą choć w GC jest 2. Typ ten wydaje sie byc ryzykowny ale Aru jest lepszym góralem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nicolas Roche - Mikel Nieve 1 @ 1,83 Bet365 LIVE ⛔ ???? wielka forma SKY ????
Roche w głównej grupie, Nieve na razie też. Ale został Froome za peletonem po upadku, za chwile oddelegują mu Nieve do pomocy bo Henao, Kirjenka chyba już poświęceni. Roche jest w formie i jedzie na generalkę na drugi fortepian w SKY.
 
R 75

richi

Użytkownik
Tom Dumoulin liderem po 11.etapie? NIE @1,60 Marathonbet
Nie wiem czego nażarł się Holender,bo jak na razie na podjazdach robi co chce.Jak potrzeba to sam kasuje ataki,jak trzeba to odczepia na podjeździe Froomsa i Kintanę.Istne sci-fi.Dziś taki etap,że w poprzednim sezonie byśmy się zastanawiali czy straci 10 minut czy więcej.Tutaj ma około 1:30 zapasu nad Kintaną i resztą &quot;wielkich&quot;.Zaryzykuję,że dziś strzeli.Że w końcu Giant się opanuje i każą mu trochę odpuścić.Bo jak nie to chyba nocny nalot służb antydopingowych mają jak w banku.;)[/quote]
A jednak:wowsdf:Zanosi się na to że wygra tą Vuelte.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Patrząc jak na Vuelcie wygląda Nairo, Froome i Valverde to trzeba jasno powiedzieć że TYLKO Contador jest w stanie jechać 2 GT pod rząd. Reszta do pięt mu nie dorasta.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Dokładnie tak ???? Zapowiada się sensacyjna Vuelta bo przed wyścigiem chyba nie było takiego kto mógłby przewidzieć taki pogrom faworytów -- taki Froome nie będzie przecież nawet w 10 Generalki SZOK
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
No dobra Panowie chyba czas zrobic cos z cyklu przezyjmy to jeszcze raz i porozmawiajmy o Generalce od nowa jak przez wyscigiem ...

Jak dla mnie Aru to chyba glowny kandydat w tej chwili - jest moc - jest druzyna choc nie odbieralbym szans Purito na koncowy sukces

Za nimi chetnie widzialbym na podium Majke i uwazam ze nie jest wcale bez szans bo kto moze mu zagrozic ???

Nairo i krzysiek juz moga spakowac torby, Nieve i Valverde moga jeszcze byc grozni ale ja obawialbym sie jeszcze tego Dumolina ktory jak tak bedzie jechal w gorach to na czasowce pozamiata konretnie towarzystwo ...
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Turdefransowe trupy wykruszyły się szybciej niż myślałem ???? Vuelta zawsze zaskakuje.
Pisałem wcześniej w hp o podium Tomka i sporo na to wskazuje.
&quot;Powinien w końcu strzelić&quot; to taka mantra, ale my wciąż ledwo wyszliśmy poza 1 tydzień, a do tego byliśmy po dniu przerwy. On jeszcze nigdy nie jechał generalki i skumulowane zmęczenie może się skończyć gongiem.
Tomek robi to co Kwiato, tylko dużo lepiej. Własne tempo, bez szarżowania i można osiągać świetne wyniki.
Na czasówce dołoży reszcie soczyście ze 2 minuty minimum. Może Frums straci troszkę mniej, ale w tej chwili to bez znaczenia. W 3 tygodniu będzie ciekawie, wtedy na pewno pogram pary przeciw niemu. Różnice na miejscach 4-8 niewielkie.
Aru i Majkę stawiam od początku na pudle, ale z Fabio uważałbym w 3 tygodniu mając w pamięci Giro ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyspozycja w 3 tygodniu Dumoulina dla mnie nadal jest zagadką, jeszcze jest piekielnie trudny 16 etap. Ok na czasówce dołoży po 2 a może nawet i 3 minuty tym którzy mają z nim stoczyć walkę o podium.
W mojej opinii najmocniej wygląda Aru. Walkę o podium powinni stoczyć Majka i Purito. Ten pierwszy jest świetnie przygotowany, widać że pod nogą ma sporo, ale jeszcze nie czuje momentu ataku rywali i potem musi odrabiać, przez co traci nieco siły. Purito natomiast ma fenomenalnego Moreno i to mu wystarcza. Nie wykluczam również tego że Moreno może wskoczyć jeszcze na podium. Także na dzisiaj 5 powinna powalczyć.
1. Aru
2. Majka
3. Purito
4. Dumoulin
5. Moreno
Valverde, Quintana jeszcze będą tracili widać że nie ma paliwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom