>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kolarstwo 2015 - Vuelta a Espana (22.08-13.09)

Status
Zamknięty.
R 225

rover

Użytkownik
Vuelta po raz kolejny obsadą bije na głowę wszystkie GT. W zasadzie brakuje tylko Contadora. Top 3 wg mnie powinno być bez niespodzianek, Froome, Quintana, Nibali i zaraz za podium Aru i Valverde. Tour praktycznie wszyscy faworyci przejechali (poza Van Garderenem) takie GT zdarza się bardzo rzadko więc trzeba jednak liczyć, że ktoś się wykruszy. Największe znaczenie, będzie miała 40 km ITT która pewnie pozbawi Quintane szans na zwycięstwo. Majka z realnymi szansami na TOP 10, jednak skład Tinkoffu pokazuje, że potraktowali ten wyścig z przymrużeniem oka. Wypadł im Breschel, ale nie mam pojęcia czemu nie jedzie Kiserlovski czy Zaugg.
Co do dzisiejszego etapu, mam mieszane uczucia, i w tym tragicznym konflikcie miedzy grac, nie grac przeważyła ta nutka hazardzisty.
O trasie nie będę się rozpisywał bo wszystko już powiedziane. Co grać? Przede wszystkim ambitne drużyny, bez liderów na GC. Do tego mocne czasowo drużyny belgijskie i holenderskie bo niderlandy lubują się w przełajach ???? Ja zdecydowałem się zagrać:
Orica - Tinkoff 1 @ 1.80 William Hill
@Edit
Cofidis - Lampre 2 @ 1.675 Pinnacle
Dzięki Dawid za czujność ????
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Lista startowa TTT:
18:48 MTN-Qhubeka
18:53 Team Colombia
18:58 FDJ
19:03 Team LottoNL-Jumbo
19:08 AG2R La Mondiale
19:13 Team Cannondale-Garmin
19:18 IAM Cycling
19:23 Cofidis
19:28 Caja Rural-Seguros RGA
19:33 Team Europcar
19:38 Orica-GreenEdge
19:43 Trek Factory Racing
19:48 Tinkoff-Saxo
19:53 Team Giant-Alpecin
19:58 Etixx-Quick Step
20:03 Lotto-Soudal
20:08 Lampre-Merida
20:13 BMC Racing Team
20:18 Astana Pro Team
20:23 Movistar Team
20:28 Team Sky
20:33 Team Katusha
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Daniel Martin - Samuel Sanchez 1 @ 1.57 Wujek Łiliam ✅ 4 - 34
Dla mnie sprawa w tej parze wyglada jasno. Etap idealnie skrojony pod Irlandczyka. Sadze, ze zwyciestwo rozegra sie pomiedzy nim, Valverde, Purito i Moreno. Ostatni podjazd za trudny dla sprinterow, a z kolarzy, ktorzy sa w stanie dojechac to wlasnie oni dysponuja najszybszym finiszem. Kolarz Garminu nastawia sie na zwyciestwa etapowe, gdyz wysokie miejsce w generalce bedzie raczej trudne. Bedzie tutaj do dyspozycji i pomocy Talanskiemu. Jednak na takich etapach dostanie wolna reke od szefow ekipy. Pierwsza szansa juz na samym starcie wyscgu. Po za tym okazja do zalozenia koszulki lidera jest jak najbardziej kuszaca. Samu moim zdaniem nie bedzie walczyl na finiszu. To nie jest typowy etap pod niego, co wiecej on tutaj ma dowiezc bez problemow Tejaya. Nawet jesli Sanchez probowalby walczyc o etapowe zwyciestwo to zwyczajnie ma gorszy finisz niz Martin. Nie polecam jednak grac grubo nic na pierwszych etapach z prostej przyczyny. Czesc zawodnikow ostatnio odpoczywala po Tourze i szykowala sie w spokoju do Vuelty. Nie wiadomo jeszcze kto jest w jakiej formie w tym momencie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kto wyżej: Hiszpan czy Włoch? Hiszpan @1,25 B.win

Kurs malutki,ale nie bez powodu.Etap jest taki,że dwaj główni faworyci to Valverde i Purito.Do tego Dani Moreno,ale on tu na 99% nie dostanie pozwolenia na końcowy atak z grupy.Z Włochów za bardzo nie widzę kto może dziś powalczyć,oczywiście przy założeniu że żadna ucieczka nie dojedzie.Najwyżej stoją akcje Aru,ale on na finiszu nie wygra z Hiszpanami.Rekin dziś myślę,że spokojnie pojedzie.Może wyskoczyć jakiś diabeł z pudełka jak Tiralongo czy Brambilla.Jednak stawiam tutaj na Hiszpanów,to jest dla nich wyścig numer jeden-Wlosi już swój mieli.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Alejandro Valverde wygra 2 etap @ 3.54 Pinnacle
Bez dwóch zdań dzisiaj żadna ucieczka nie ma racji bytu. Pierwszy poważny etap Vuelty, weekend, niedziela, także sponsorom też zapewne mocno zależy, żeby ich logotypy widniały na ekranach telewizorów. Jako, że etap kończy się blisko czterokilometrowym wzniesieniem z prawie 8% nachylenia i lekkim wypłaszczeniem na koniec naturalnym wydaje się typ na Alejandro Valverde. Tacy kolarze jak Joaquim Rodriguez, czy Dan Martin mogliby powalczyć z Pitim, gdyby stromo było do końca. Jednak, że będzie miejsce aby nabrać prędkości to typuję bezsprzecznie najszybszego z górali, który na takich etapach ma status lidera Movistaru, pomimo że takowy dla potrzeb generalki posiada również Nairo Quintana.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie wiem jak ugryźć w pre ten etap i ostatecznie nic nie zagram bo wystawione H2H są bardzo trudne i ciężko coś sensownego wyłuskać, liczę że bet365 da ofertę na miejsca na live i wtedy podam typy w dziale.
Faworytem raczej jest Valverde teraz tylko pytanie jak się zregenerował po Tourze, ciężkim Tourze. Na pewno wysoko będzie Froome, to jest podobny etap na na Mur gdzie Froome był drugi, Brytyjczyk zdecydowanie będzie szukał przewagi na początku wyścigu, bo nie dość że zawsze słabnie w 3 tygodniu, to jeszcze u niego głowa lepiej pracuje jak ma przewagę nad rywalami i nie wtedy podejmuje &#39;szalonych&#39; decyzji.
 
R 225

rover

Użytkownik
Valverde na San Sebastian pojechał ładnie, teraz przy trenował i powinien być w gazie, a ta górka jest skrojona pod niego. Zwycięzca dzisiejszego etapu bierze wszystko więc będzie ostra walka. Jeżeli chodzi o rywali Valverde to najgroźniejszy wg mnie jest Moreno i Martin bo są najszybsi z tej reszty. Dla Rodrigueza ta górka jest za płaska, chociaż jest tam jakieś 15 % ale to na środku podjazdu, ostatni kilometr chyba 7 % preferuje szybszych kolarzy. W roli outsiderów widzę dzisiaj Sagana i Henao, być może z dobrej strony pokaże się Aru który ostatnio jeździ bardzo dynamicznie.
Wygra Etap - Alejandro Valverde @3.25 Unibet
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Dzisiaj pierwszy prawdziwy etap Vuelty i trzeba przyznać, że od razu dosyć ciekawy. Dużych różnic między faworytami nie będzie, ale myślę, że dowiemy się kto przyjechał tu powalczyć w KG a kto nie.
Mikel Landa - Mikel Nieve 1 @ 1.96 Pinnacle⛔
Decyduje się zagrać na zawodnika Astany. Po nieudanym TdF Vino zdecydował się pograć all in i na Vuelte zabrał wszystko co ma najlepsze. Na papierze wygląda na to, że Landa oraz Aru będą liderami zespołu, więc dzisiaj powinni przyjechać bardzo wysoko. W dodatku na Giro widzieliśmy jak dynamicznym zawodnikiem potrafi być Hiszpan. Co do Nieve zaprezentował nawet niezłą formę na Tour de Pologne, ale nie sądzę, aby w Sky miał dostać wolną rękę chyba, że Froome jednak nie będzie w stanie walczyć o drugi GT z rzędu. Tak czy inaczej dzisiaj raczej będzie pilnował Brytyjczyka i w związku z tym powinien przyjechać za młodszym z Hiszpanów.
 
typer-108445 238

typer-108445

Użytkownik
Zabijam grubo w Sts bardzo mi się podobają ich pary ???? oczywiście na generalke
1. Majka top 10 1.55 10j
2. Valverde - Aru 2 1.98 8j
3. Rolland - Torres 1 1.90 10j
4. Nibali - Purito 1 1.60 8j
5 Ako:
Aru przed Valverde, Majka przed Tidzejem, Rolland przed Torresem, Landa przed Amador i Nibali przed Purito
Ako 13.4 Gram za 5j ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zakładka Live
Chris Froome - Nairo Quintana 1 @ 1,66 Bet365 ⛔ 7-6 fuck ????

Chciałem taką parę w pre jest na live więc pobieram. Etap podobny do tego co był na TdF na Muur. Froome przegrał tam tylko z Purito, a nad Quintaną zarobił 11 sekund. Brytyjczyk jest bardziej elastyczny na takim podjeździe, ogólnie końcówka liczy tylko 3km więc Nairo nie ma gdzie się rozkręcić, on nie lubi takich szybkich podjazdów, a Froome jak młynek rozkręci to znowu będzie wysoko. No i z punktu psychologicznego Froome lubi mieć przewagę nad rywalami zaraz na początku wyścigu, poza tym w 3 tygodniu zawsze gaśnie więc musi nadrabiać na początku nad rywalami.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
I elegancko. Oszustów trzeba tępić.
Contador w formie by tutaj zamiótł podłogę tymi tytanami szos. Nairo ostro przytkało. Froome też raczej wyżej niż 3 miejsce w normalnych okolicznościach nie stanął. Ale to jednak nie jest taka typowa edycja.
Brakuje tu takiego killera, który mógłby to wykorzystać. Aru, Pozzo dziś też stracili, więc pewnie któryś kombatant po TdF zgarnie generalkę, ale obecnie na żadnego bym 1 PLN nie postawił. Będzie wesoło w 2 tygodniu.
 
R 225

rover

Użytkownik
Dzisiaj pierwszy sprint (do którego mam nadzieje dojdzie) i kolejne niewiadome jeśli chodzi o forme zawodników jadących TdF. Jest co prawda 16 km podjazd ale 75 km do mety, bardziej martwi mnie hopka na około 10 km przed metą jednak wydaje mi sie ze jesli dojedzie tam pełny peleton to sprinterskie ekipy nie odpuszczą. W związku z niewiadomą formą sagana i degenkolba zagram dzisiaj typ na Bouhanniego. Francuz szybko wycofał się z TdF ze wzgledu na kontuzje jednak szybko wrócił do ścigania i zanotował parę dobrych wyników w mniejszych wyścigach. Cofidis dzisiaj pojedzie pełną parą pod Nacera, jak będzie trzeba to beda go pchac pod gore na siodełko byle dojechał z głowną grupą.
Typ na zwycięstwo to jendak troche za dużo, a pary Bouhanni - Degenkolb nie odważe się typować dlatego typ na TOP 3.
NAcer Bouhanni - Top 3 @ 1.65 Expekt
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Alejandro Valverde wygra 4 etap @ 6.16 Pinnacle ✅ Oleeeeeeeeeee!!!!!
Sagan głównym faworytem na etapie z takim finiszem jak dzisiaj... długo przecierałem oczy ze zdumienia. Ok. Słowakowi niczego nie brakuje, ma szybkość ale dzisiaj stromo jest ciut za długo, jak na niego. Wczoraj wygrał w pięknym stylu, ale dzisiaj na powtórkę nie ma szans, gdyż finisz rozegrają między sobą GC contenders. Sagan najprawdopodobniej, jak zobaczy jakie jest tempo na pierwszej ściance i kto na niej walczy, drugą zupełnie już sobie odpuści. Dlatego też ponawiam typ na Valverde, tym bardziej, że kurs na jego zwycięstwo jest zacny. Rywale oczywiście są i to nawet całkiem sporo bo: Purito, Daniel Martin, czy Daniel Moreno potwierdzili swoją wartość. Jednak nawet profil ostatniej górki powinien zdecydowanie sprzyjać Valverde. Góra, dół sporo zakrętów, to miejsce gdzie kolarz z taką szybkość oraz techniką, jak Alejandro powinien sobie poradzić. Jednocześnie jako wyznacznik formy kolarza Movistaru nie brałbym drugiego odcinka, gdyż wówczas Valverde nie chciał kontrować ataku kolegi z zespołu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom