>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2015 - Eneco Tour (10.08-16.08)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Ostatnia wieloetapówka przed Vueltą. Ważna, bo dla niektórych zawodników to ostatnia chwila do nabicia kilometrów. Wygranej sprzed roku broni Tim Wellens z Lotto Soudal. Sporo ciekawych zawodników takich jak Gilbert, Van Avermaet, Alaphilippe, Terpstra, Boonen, Boom, Staanard, Van Poppely czy Spilak i Kelderman.

▶ Rozkład jazdy:
Stage: 1 - 10 August : Bolsward, 183.50 km
Stage: 2 - 11 August : Breda, 180.70 km
Stage: 3 - 12 August : Beveren - Ardooie, 171.90 km
Stage: 4 - 13 August : Hoogerheide ITT, 14.00 km
Stage: 5 - 14 August : Riemst - Sittard-Geleen, 179.60 km
Stage: 6 - 15 August : Heerlen - Houffalize, 208.60 km
Stage: 7 - 16 August : St.Pieters-Leeuw - Geraardsbergen, 188.60 km

▶ Potrzebne linki:
http://www.sport.be/enecotour/
https://www.facebook.com/EnecoTour
https://twitter.com/enecotour/

Zapraszam do dyskusji i podawania typów wraz z analizami :!:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tom Boonen - Arnaud Demare 2 @ 2,01 Pinnacle ⛔ 3-6 to co robi FDJ na finiszach na tym wyścigu to jest kryminał
Jeszcze 10 minut wisi oferta, ale pewnie na live będzie ta sama para. Boonen wczoraj &quot;finiszował&quot; na 11 pozycji, Demare się kompletnie pogubił na finiszu i nie podjął finiszu i skończył etap na 18 miejscu. Ogólnie Boonen nie ma kompletnie szybkości i wczoraj to było widać, to już nie ten sprinter jak za najlepszych lat. Demare formą w tym roku nie grzeszy ale jest to zdecydowanie szybszy zawodnik i w mojej opinii drugi raz FDJ się nie pogubi na finiszu i Arnaud spokojnie ogra Tomka. Stawka na ten zakład 1/3 tego co zwykle.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Tom Boonen - Arnaud Demare 2 @ 2,01 Pinnacle

Jeszcze 10 minut wisi oferta, ale pewnie na live będzie ta sama para. Boonen wczoraj &quot;finiszował&quot; na 11 pozycji, Demare się kompletnie pogubił na finiszu i nie podjął finiszu i skończył etap na 18 miejscu. Ogólnie Boonen nie ma kompletnie szybkości i wczoraj to było widać, to już nie ten sprinter jak za najlepszych lat. Demare formą w tym roku nie grzeszy ale jest to zdecydowanie szybszy zawodnik i w mojej opinii drugi raz FDJ się nie pogubi na finiszu i Arnaud spokojnie ogra Tomka. Stawka na ten zakład 1/3 tego co zwykle.

Dodatkowo Etix dzisiaj jest szansa , że pojedzie na Terpstre - jesteśmy tylko 130 km od jego domu rodzinnego. 100% poparcia dla typu - ciekawe tylko czy będzie na live, oraz co wymyślą przygłupawi lekko koledzy Demara - patrząc na to , że mają strasznie mizerną siłę na finiszu na ta chwile - wczoraj wszyscy bodaj over 50 miejsce
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dodatkowo Etix dzisiaj jest szansa , że pojedzie na Terpstre - jesteśmy tylko 130 km od jego domu rodzinnego. 100% poparcia dla typu - ciekawe tylko czy będzie na live, oraz co wymyślą przygłupawi lekko koledzy Demara - patrząc na to , że mają strasznie mizerną siłę na finiszu na ta chwile - wczoraj wszyscy bodaj over 50 miejsce
Na Terpstrę to oni na pewno dzisiaj nie pojadą, bo etap jest typowy dla sprinterów tak samo jak jutrzejszy. Potem czasówka i 3 trudne etapy gdzie Etixx będzie jechał na Terpstre. Dzisiaj jak nie Boonen to Alaphilippe, ale raczej też nie. A Boonen tak jak pisałem tak czy tak szału nie powinien zrobić.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jesli nie ma szans żeby pojechali na Terpstre to ja nie widze okazji na live (lekko pograny Groenveggen over 9.5 jak na razie) - ale 1,53 i 1,44 a teraz już 1,36 (wczesniej było 1,40 w międzyczasie) więc trzeba chyba oglądać i czekać tylko .
Widzisz cokolwiek Dawid ?
Jans - Groen 1 fajny kurs - ale żadna rewelacja dla mnie jeśli chodzi o beta
Vangenechten over 9,5 zdecydowanie widze value w kursie - ale na razie nie ruszam
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nic ciekawego na live nie ma. Ja przynajmniej nic nie dokładam do tego co mam w pre, nie lubię etapów sprinterskich jeśli chodzi o obstawianie.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Po 3,00 w sts Maloriego można grać dziś,ja przynajmniej gram 5/10,nie ma tam bardzo kto mu zagrozić po za Brandlem,Nicky raczej nie w tej formie
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Po 3,00 w sts Maloriego można grać dziś,ja przynajmniej gram 5/10,nie ma tam bardzo kto mu zagrozić po za Brandlem,Nicky raczej nie w tej formie
3,01 daje pinek na zwyciestwo Maloriego. Po odjeciu podatku w sts wychodzi Ci 2,64. W sumie chyba kazdy internetowy bukmacher daje wyzszy kurs, wiec sam sobie odpowiedz na pytanie czy jest sens tam grac. Co do Maloriego to rowniez podobnie mysle, ze powinien wygrac. Mimo, ze w tym roku sporo srednich wynikow, to jest zwyczajnie najlepszy w ITT z calej stawki tego wyscigu. Ja jednak chyba odpuszczam.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
No to zaczynamy na Eneco prawdziwe ściganie. 3 etapy po brukach, będzie rzeźnia.
Jutro taki skromny rozkład jazdy :grin:
169,1 Muizenberg 650 m 6,6%
155,3 Halembaye 1100 m 6.6%
144,3 Mesch 1600 m 4.0%
136,8 Bergenhuizen 500 m 8.0%
132,9 Hoogcruts 700 m 5.0%
129,7 Loorberg 1400 m 5.3%
124,0 Vaals Camerig 1300 m 5.4%
116,5 Schuttebergsweg 1200 m 5.3%
109,1 Mamelisserweg 600 m 5.8%
102,6 Gulperberg 450 m 9.3%
98,8 Wittemergweg 800 m 4,9%
96,9 Eyserbosweg 1050m 8,2%
86,9 Oude Huls 600 m 7.5%
85,0 Schanternelsweg 1000 m 6.0%
78,4 Afvaartweg (Fromberg) 1100 m 5.9%
54,3 Bergstraat 1000 m 7.0%
49,2 Windraak 700 m 4.5%
42,2 Kollenberg 400 m 5.0%
39,4 Watersley 300 m 6.5%
38,3 Sittarderweg 800 m 4.0%
31,1 Stammen 350 m 8.0%
26,8 Windraak 700 m 4.5%
19,8 Kollenberg 400 m 5.0%
17,0 Watersley 300 m 6.5%
15,9 Sittarderweg 800 m 4.0%
8,7 Stammen 350 m 8.0%
4,4 Windraak 700 m 4.5% Fabio Felline - Jens Keukeleire 2 @ 3,00 Bet365 ⛔ 18-44 w jednej grupie przyjechali, ale brakło życia na finiszu

Stary brukarz jakim jest Keukeleire tzn młody wiekiem ale wychowany na kostce brukowej jest zestawiony z Felline który jest no nie wiem kim, na pewno nie brukarzem. Felline po 1 nie jest liderem Treka bo są Van Poppele i Stuyven, po drugie patrząc na powyższe podjazdy to jest do zajechania jutro. Na brukach w tym roku pojawił się na Barbnackiej Strzale i był 7 ale to nie jest typowa rzeźnia brukowa ten wyścig. Kekcośtam natomiast Na Paris-Rube 6 miejsce, na Ronde 19 miejsce, na E3 9 miejsce. Rok temu na tym samym etapie przyjechał w głównej grupie co prawda dopiero na 31 miejscu. No i przede wszystkim Jens jest liderem Oricy na ten wyścig. Jest value w tym kursie także pobieram.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Fabio Felline - Jens Keukeleire 2 @ 3,00 Bet365
Stary brukarz jakim jest Keukeleire tzn młody wiekiem ale wychowany na kostce brukowej jest zestawiony z Felline który jest no nie wiem kim, na pewno nie brukarzem. Felline po 1 nie jest liderem Treka bo są Van Poppele i Stuyven, po drugie patrząc na powyższe podjazdy to jest do zajechania jutro. Na brukach w tym roku pojawił się na Barbnackiej Strzale i był 7 ale to nie jest typowa rzeźnia brukowa ten wyścig. Kekcośtam natomiast Na Paris-Rube 6 miejsce, na Ronde 19 miejsce, na E3 9 miejsce. Rok temu na tym samym etapie przyjechał w głównej grupie co prawda dopiero na 31 miejscu. No i przede wszystkim Jens jest liderem Oricy na ten wyścig. Jest value w tym kursie także pobieram.
Ja rowniez polecam ten bet i sam pobieram. Felline to niewiadoma na tym etapie tak naprawde, nie ma tak naprawde takiego mocnego przetarcia na brukach, bo moim zdnaiem Barbnacka Strzala to raczej taka wersja light. Keukeleire co roku jezdzi w wyscigach brukowych, gdzie czesto zajmuje wysokie miejsca. W tym roku naprawde niezle wyniki. No i tak jak wspominal dawid, w Treku jest duzo osob, ktore moga powalczyc na tym etapie i moim zdaniem nie pojada na Felline. Kursy jak dla mnie sa wystawione odwrotnie, takze brac poki value.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Greg Van Avermaet - Fabio Felline 1 @ 1,53 Betsafe ✅ 14-18
Zasadniczo nie gram dwóch zakładów przeciwko jednemu zawodnikowi ale tutaj bardziej typ na Avermaeta niż przeciwko Felline. Greg jest liderem BMC na ten wyścig, na drugi fortepian w BMC gra Gilbert i ten duet może rozsadzić ten wyścig. Van Avermaet jest szybki na finiszu i nawet jeśli przyjadą w jednej grupie to jest duża szansa że ze sprintu ogra Felline. Jednak w moim przekonaniu Fabio nie przyjedzie dzisiaj w głównej grupie z faworytami. Obym się nie mylił ;)
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Leukemans - Valgren 1 @ 1.83 bet365 ⛔ 24 - 23
Opis do tamtego pojedynku Keukeleire i Felline idealnie pasuje tutaj rowniez. Sprawa prosta, Bjorn to stary brukarz, co roku jezdzi i zajmuje naprawde niezle miejsca. Jest liderem swojej grupy na ten wyscig i beda pracowac na niego. Jego przeciwnik to tak naprawde nie probowal brukow na najwyzszym poziomie, takze jest wystep jest wielka niewiadoma. Kurs na rowni w tej parze? Moim zdaniem blad buka i zamierzam go wykorzystac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom