>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2014 - Wiosenne Klasyki

Status
Zamknięty.
M 231

matros

Użytkownik
E3 Harelbeke 2014 - Peter Sagan - Sep Vanmarcke Typ: Sep Vanmarcke 2.70 ⛔
2/10 Bwin
Jakos Peter nie może sie odnaleźć w tym sezonie,co prawda ma dwa wygrane etapy, ale na Mediolan San Remo zawiódł kompletnie. Brak jakiegokolwiek ataku, totalne odpuszczenie finiszu, to nie świadczy dobrze o formie w jakiej aktualnie się znajduje.
Sep bardzo ładna jazda w Omloop ( kilka prób ataku i 4 miejsce ) oraz na drugi dzień w Kuurne gdzie skończył na podium. Jutro jak dla mnie jest jednym z faworytów.
do tego z Unibet polecam grac Van Avermaet w parze z Devolderem. Devolder od kilka lat nie może wrócić do czołówki &quot;brukarzy&quot;. W dodatku podczas Dwars van Vlanderen miał zderzenie z samochodem i dość mocno obił sobie kolano,w trakcie wyścigu jak dobrze widzieliśmy zbytnio mu to nie przeszkadzało,ale już na drugi dzień pojawiła się ogromna opuchlizna i jego start jutro jest zagrożony. A jeśli wystartuje to raczej będzie miał problem by walczyć o dobre miejsce.
dał bym tak z 4/10 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Przychylam się do powyższego typu na Vanmarcke, szansa jest spora, w dodatku Sep dziś przedłużył kontrakt z Belkinem także myślę, że będzie chciał to jakoś uczcić.

Greg Van Avermaet - Luca Paolini | 1,65 (Unibet,Bet365)✅

Na kolarze BMC.Zdecydowanie lepiej prezentuje się tej wiosny, szczególnie mocny wydał mi się na Omloopie gdzie przegrał tylko z Stannardem, we Włoszech przyjechał w głównej grupie, ale nie finiszował, w dodatku bardzo dobrze się czuje o czym mówi poniższy tweet.W przeciwieństwie do Paoliniego, który niemrawo wszedł w sezon - Omloopa nie dokończył, słabo w Strade Bianche, słabo w Kuurne,Roma Maxima również, nie walczył w Mediolna-San Remo.W tamtym roku pokasował wszystkich Cancellara także aż takich różnic jutro się nie spodziewam stąd też typ na Grega, który wydaje się być w dobrej formie jak i zwarty i gotowy na walkę.

After the cold of San Remo, we are back in Flanders! Hope I am 100% recovered and healthy, so let&#39;s go for it! #dekoersdieisvanons
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
E3 Prijs Vlaanderen
Fabian Cancellara - Tom Boonen 1 @ 1,66 Unibet ✅ 9-11
Gram na ubiegłorocznego zwycięzcę E3 Prijs Vlaanderen, Fabian jest chyba najlepszym brukarzem w całej stawce jak odpala motorek to rywale nie mają żadnych szans. Widać że Fabian jest w wysokiej formie, na Mediolan-San Remo wyprzedził go tylko Kristoff a finisz był przecież sprinterski. Na Strade Bianche też dobra postawa i 6 pozycja a przecież te dwa wyścigi to tylko rozgrzewka dla Fabiana bo przecież to nie były wyścigi pod niego, co innego tutaj. Boonen w wysokiej formie wygrał Kurrne-Bruxelles-Kurrne ale na ten wyścig Omega wystawia bardzo mocny skład z Terpstrą zwycięzcą sprzed dwóch dni Dwars door Vlaanderen, mocnego na brukach Stybara i Stijana Vandenbergha który po brukach jeździ jak mało kto. Kilka opcji w Omedze i niekoniecznie drużyna musi pojechać na Tomka, oczywiście finisz z grupy #1 to Boonen, ale jak już jakiś odjazd z Fabianem i Saganem to raczej Terpstra, a znając Szwajcara to będzie uciekał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Greg van Avermaet - Stijn Devolder 1,42 unibet ✅ 10 - 20
Też zagram na van Avermaeta tylko w innej parze. Tutaj jego zwycięstwo wydaję się pewniejsze. Belg z BMC został przedstawiony przez Koziego. Cały czas w czołówce klasyków jednak ciągle brakuję mu spektakularnych wyników. Aktywnie przejechał Milan - San Remo, tutaj powinien być liderem swojej drużyny. Devolder najlepsze lata ma za sobą. Jest aktualnym mistrzem Belgii, ale to jedyny wartościowy wynik w ostatnich latach. W tym wyścigu jego zadaniem ma być przygotowanie dobrej pozycji dla Cancellary. Przed rokiem przyjechali w jednej grupie, a lepszy o kilka pozycji okazał się van Avermaet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tom Boonen - Peter Sagan 1 @ 1,83 Bet365 ⛔ 11-1

Sagan leżał i nie wiadomo co z nim, w upadku też leżał Tuft który był odwieziony do szpitala i Staanard także można łapać przeciwko tym co leżeli w kraksach.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Koledzy, dziś Gent-Wevelgem a tutaj cicho! Naprawdę bardziej interesujący jest wyścig we Francji czy w Katalonii? ????
Luca Paolini - Edvald Boasson-Hagen
W tej parze postawię na Norwega, który według mnie powinien być liderem SKY na ten wyścig. No bo nie wiem kto inny? No może Thomas oraz Stannard, jednak Hagen wygrywał ten wyścig w 2009 roku, był piąty w 2012. W E3 Harelbeke był w drugiej dziesiątce, tak samo jak Włoch, przyjechali w grupie za Saganem, Terpstrą i Thomasem. Tutaj jednak jest bardziej płasko, a ostatni brukowy odcinek jest na około 30 km przed metą. Wypadałoby jeszcze dodać, że Paolini na pewno nie będzie numero uno w rosyjskiej grupie Katusha, gdyż będzie wspomagał na końcowym metrach zwycięzce Milano-San Remo, Norwega Alexandra Kristoff&#39;a.
Edvald Boasson-Hagen @@ 1.45 Unibet
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Najfajniejsze kolarskie niedziele w sezonie przed nami.
Rondeeeeeeee :!:
http://www.youtube.com/watch?v=8m6Vwy6NtB0
fajny wywiad z Kellym: http://rouleur.cc/journal/riders/sean-kelly-interview
I fajne fotki z rekonesansu trasy: http://www.steephill.tv/2014/tour-of-flanders/photos/page-01/
Na wstępie, para Boonen - Terpstra/Stybar poszukiwana ;) Nie wierzę, by Tom coś tu zwojował, na E3 wyglądał bladziutko.
Sagan o kolejny rok mocniejszy, ale na brukowych podjazdach dalej cierpi, chyba ciężko będzie Fabiana zatrzymać. Kursy na niego poleciały, poniżej 3 raczej nie opłaca się grać takiego wyścigu.
Chavanel - EBH 1 1.67 unibet ✅ dziadostwo EBH uratowało dzień ;]
Stawiam na Francuza, w końcu dostanie szansę, by pojechać jako lider ekipy, bo praktycznie co roku w Quick Stepie robił za Murzyna, a i tak przyjeżdżał wysoko. Hagen nie robi postępów, a w historii jego wyników nie ma TOP10 w RvV. A jeszcze w ekipie ma Thomasa, który pokazywał formę.
Czekam też na jakąś fajną parę z GvA
...


A za tydzień:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Najlepszy belgijski zawodnik: Greg Van Avermaet @ 7.50 Unibet ✅
W BMC Greg ma być liderem, na którego ma pracować Hushovd i Burghardt, a więc zawodnicy o uznanej marce w wyścigach brukowych. Avermaet przed rokiem na Ronde był siódmy, w 2012 roku czwarty . W E3 Prijs zajął dopiero 28 ale był w głównej grupie, z której finiszował kolega z zespołu Hushovd, zaś w Omloop Het Nieuwsblad przegrał tylko z Ianem Stannardem.
Inni Belgowie: Boonen kompletnie bez formy, Vanmarcke podobnie jak w poprzednich latach nieźle jeździ głównie w mniejszych klasykach, co nie przekładało się jak dotąd na wynik w Ronde. Devolder będzie harował na Cancellarę, zaś w przypadku Roelandsta wątpię, żeby był w stanie powtórzyć wynik sprzed roku.
Jak dla mnie powodzenie typu rozegra się pomiędzy Van Avermaetem a Vanmarcke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Jedziemy :cool:.

Will at least three riders from Belgium finish in the top 10?
YES @@ 1.75 bwin
✅✅

Patrząc na Gent - Wevelgem i E3 wygląda to następująco - w E3 trzech Belgów w TOP 10, w Gent - Wevelgem czterech Belgów w TOP 10. Tutaj w czołowej 10 upatrywałbym Bonnen&#39;a, który wygrywał trzy razy ten wyścig, Sep&#39;a Vanmarcke, który ociera się o czołowe miejsca w klasykach, jednak bez zwycięstw w poważniejszych wyścigach, Devoldera, który dwa razy wygrywał ten wyścig, myślę, że nie ma szans na TOP 3, jednak TOP 10 jest w stanie ugrać. Oprócz nich oczywiście tacy kolarze jak Roelandts, Van Avermaet czy jakiś zawodnik z lokalnych ekip pojawi się w czołówce. Dla mnie do grania spokojnie, patrząc na to ilu potencjalnie Belgów może być na czołowych pozycjach.

Zdenek Stybar - Niki Terpstra

Czech mnie totalnie nie przekonuje, słabo jeździ na wiosnę i jedyne warte uwagi osiągnięcie to 7 miejsce w Milano-San Remo. Holender natomiast w tym sezonie jeździ dobrze, dla mnie może tu nawet sprawić lekką niespodziankę i wygrać wyścig. Wygrał Dwars door Vlaanderen, był drugi na E3, oprócz tego czołówka Omloop Het Nieuwsblad.

Terpstra @@ 1.90 bet365 / 2.00 bwin ✅✅
Terpstra to win @@ 18.00 bet365 (1/4 kursu w przypadku 2-3 miejsca).
⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Flandria to wyścig który jest tak nieobliczalny że wszystkie analizy biorą w łeb na pierwszej sekwencji brukowej także po przeanalizowaniu składów określeniu obecnej formy stawiam takie zakłady.

Jurgen Roelandst - Luca Paolini 1 @ 1,86 Betsafe
⛔ DNF-36
Roelandst lider Lotto cały zespół pojedzie na niego, rok temu na Flandrii zajął 3 miejsce. Rewelacyjny brukarz. W tym roku dobra dyspozycja dla mnie czarny koń jutrzejszego wyścigu. Paolini chyba 5 kg za ciężki no chyba że on tak wygląda. Gruby jest dobry na brukach ale zdecydowanie jedzie na Kristoffa bo to właśnie na Norwega stawia Katiusza. W wyścigu 3 dni de Panne też duża praca na kolegów z zespołu i na końcu strzelał, jutro może być podobnie, popracuje, popracuje i spokojnie dojedzie, bo na pewno nie odpuści bo to zadzior i nie z tych co odpuszczają i się wycofują.
Greg Van Avermaet - Tom Boonen 1 @ 2,77 Unibet ✅ 2-7
Tutaj zakład na lidera BMC też kapitalnie jeździ po bruku potrafi zorganizować akcję zaczepną. Ma w zespole Hushovda i Burgharda do pomocy, na Phineya bym nie liczył bo on pod Rube się przygotowuje. Boonen słaba forma, do tego wybity kciuk a na kocich łbach trzeba być w pełni sprawnym żeby coś ugrać, do tego na GW na brukach inni zawodnicy odjeżdżali mu, a jak tempo wrzuci Sagan albo Fabian to Tomek nie wytrzyma. Do tego w zespole lepsi Stybar, Terpstra i Vandenbergh. Jak Omega drugi rok z rzędu zagra na Boonena to będą frajerami roku bo znowu przegrają wyścig.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Podzielam powyższe przemyślenia - nie warto grać Fabiana po takim kursie bo ściganie się po brukach to wielka niewiadoma i trochę poruszanie się po omacku.

Ode mnie dwie pary, podoba mi się to co Davejowi.

Sylvain Chavanel - Edvald Boason Hagen | 1 - 1,68 (Unibet)✅


Uważam, że znacznie, znacznie więcej przemawia za Francuzem.Przede wszystkim jest liderem swojej ekipy - trochę mniej znanej, trochę mniej utytułowanej, ale samo nazwisko Chava zapala lampkę w głowie, która mówi, że mamy do czynienia z poważnym gościem.Bardzo dobrze radzi sobie na bruku, nie będę wymieniać jego miejsc z tego czy zeszłego roku, ale mogę powiedzieć, że zawsze walczy - wysoko w Mediolan-San Remo, wysoko w Grand Prix de Wallonie,E3 Prijs,Walońska Strzała, w tym roku już wysoko w Dwars door Vlaanderen.Tak jak widać - lubi i potrafi jeździć jednodniówki, w dodatku jest niekwestionowaną jedyną w drużynie, w dodatku ostatnio udzielił wywiadu, w którym sugeruje się, że ma być jednym z ważniejszych aktorów we Flandrii bo wcześniej był tylko giermkim Boonena.Forma i samopoczucie u Sylvaina wydaje się być w porządku.
Co do EBH - zgadzam się z DW, Norweg nie robi postępów, nie wiem, w którą on chce pójść w stronę - nie specjalnie staje się kolarzem klasycznym, sprinterem też nie jest na tyle mocnym, żeby walczyć w najlepszej grupie także wydaje mi się, że Hagen jest nijaki co nie pozwala mu na zdominowanie jakiegokolwiek typu wyścigów.W dodatku w Sky jedzie niezły Geraint ostatnio i myślę, że jak dojdzie do ostatecznych rozstrzygnięć to właśnie na Brytyjczyka będzie stawiać Sky.

Tom Boonen - Sep Vanmarcke | 2 - 1,88 (Unibet)✅ Sep nie zawodzi, P-R będzie mocny :cool:

Jeszce jeden typ, też jak kolega wyżej - przeciwko Boonenowi, a w kierunku lidera Rabofailu na klasyki.Gram na Sepa bo tej wiosny na nim się jeszcze nie zawiodłem - nie było na czym bo jeździ bardzo przyzwoicie,ale najpierw o Boonenie.Gram przeciwko niemu ponieważ wydaje mi się, że mogą go zajechać - jeśli ktoś z pary Sagan-Cancellara narzuci lepsze tempo to Tom nie wytrzyma i puści koło, w dodatku Omega znów jedzie mega silnym składem gdzie mogą zagrać na Terpstre, który jest w świetnej formie, jest też Stybar, który na jazdach przełajowych zna się jak mało kto czy też taki w cieniu, ale ostatnio solidnie Vanderbergh także myślę, że jeśli Boonen poczuje, że to nie jest jego dzień to odpuści po prostu czego raczej nie zrobi Vanmarcke - dobra forma w tym sezonie, bardzo solidna jazda co zaowocowało przedłużeniem umowy z Belkinem w ostatnim czasie, nie ma tam nikogo innego kto mógłby za niego powalczyć.Tej wiosny w Belgii już był 4 i 5, w dodatku w bezpośrenim sprincie cyknął Bonenna także nawet jak będzie na równo to zapewne powalczy.Moim zdaniem lekka przewaga Vanmarcke w tym typie, dobra forma, jeszcze mnie nie zawiódł także myślę, że będzie ok.

Fajnie też wygląda Van Avermaet i myślę, że w jego stronę też można myśleć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Scheldeprijs
Marcel Kittel nie wygra @ 1,82 Pinnacle
⛔ 1

Kittel może i wygrywał ten wyścig w 2013 i 2012 roku ale w tym jest w tragicznej formie. Oprócz wyścigu w Dubaju nie pokazuje nic. Na wyścigu 3 dni w Panne tragicznie zachowywał się na finiszu, kiedy nie ma pomocy od kolegów to nie istnieje. Nie ma bomby na finiszu do jakiej przyzwyczajał w poprzednich sezonach, być może szykuje się dopiero na TdF i teraz widać jeszcze kiepska forma. Poza tym Giant Shimano w słabym zestawieniu na ten wyścig. Nie ma De Korta i Geschke także nie widzę kogoś kto by mógł rozprowadzić Niemca.
Marcel Kittel - Arnaud Demare 2 @ 2,80 Unibet ⛔ 1-??
Kittel opisany wyżej. Dla mnie nie będzie nawet w TOP10. Demare dla mnie faworyt nr #1. Doskonałe wyniki tej wiosny, drugie miejsce na Gent-Wevelgem, top10 na Omloop Het Volk/Nieuwsblad, 2 miejsce na etapie 3 dni w Panne, na Tirreno też czołówka na sprinterskich etapach. Dla mnie główny faworyt razem z Guardinim i może Bosem. Taki Sagan i Kristoff czy Bonnen to na Paryż-Rube będą się szykowali i pojadą bez spiny i w tym widzę szanse Demare.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Paris - Roubaix​


Fabian Cancellara - Tom Boonen

Wyjątkowo się rozpisałem, ale oczywiście coś nacisnąłem i się przeglądarka zamknęła ????. Boonen w słabej formie, jedynie wygrał Kuurne–Brussels–Kuurne, jednak nie było tam wybitnej obsady, poza tym było to miesiąc temu a od tamtego czasu słąbo z formą. Jedynie Top 10 w Flandrii i Gent-Wevelgem, na Flandrii Fabian łatwo odjechał, Szwajcar w dobrej formie, oprócz wygranej tydzień temu zajął drugie miejsce w Milano-San Remo czy TOP 10 E3.

Cancellara @@ 1.44 bet365

Zdenek Stybar - Niki Terpstra

Ta sama para o której pisałem wcześniej, na Flandrii Holender izi wygrał w H2H, taki kurs miodzio.

Czech mnie totalnie nie przekonuje, słabo jeździ na wiosnę i jedyne warte uwagi osiągnięcie to 7 miejsce w Milano-San Remo. Holender natomiast w tym sezonie jeździ dobrze, dla mnie może tu nawet sprawić lekką niespodziankę i wygrać wyścig. Wygrał Dwars door Vlaanderen, był drugi na E3, oprócz tego czołówka Omloop Het Nieuwsblad.
Terpstra @@ 2.20 bet365

Bradley Wiggins - Lars Boom

Niech się SIR Bradley Wiggins przeniesie nawet na basen, ale w takim wyścigu nie ma bata, żebym na niego postawił. Boom rok czy dwa lata temu na P-R 6 miejsce.

Lars Boom @@ 2.37 bet365
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Bradley Wiggins - Lars Boom | 2 - 2,37 (Bet365)⛔

Trochę bekowo zestawiona para, ale no co korzystamy.Lars Boom nieźle jeździ ten klasyk, nie jest to typowy kolarz klasyczny bo specjalizuje się w krótkich prologach, coś tam zasprintuje, ale też bardzo dobrze jeździ Paryż-Roubaix.W tamtym roku 14,dwa lata temu 6,trzy 12 - wysokie miejsca, walka do końca nie boi się ubrudzić na brukach.W parze z Bradleyem - w ogóle beka, że go zestawili bo z niego taki kolarz klasyczny jak ze mnie wysoki i szczupły blondyn.Od trzech lat nie jechał żadnego klasyku, w 2011 ostatni raz jechał P-R gdzie dojechał w ogonie i nagle Sky wpadło na pomysł jego w tym wyścigu.Mają Gerainta w dobrej formie to po cholerę pchają Sira ? Bradley to taka trochę sierotka - coś poczuje, że jest źle, coś niewygodnie, tu deszcz to od razu rezygnuje z walki, nie podejmuje rękawic także zapewne jak będą trudności na trasie to będzie bastować w przeciwieństwie do Booma, który wykazywał się fajną jazdą we Francji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer-108445 238

typer-108445

Użytkownik
Wszystko idealnie opisał Qozi, Para wystawiona z dup..y. Teraz Kurs 1.69 na Pinnacle moim zdaniem też do gry,moim zdaniem to po prostu błąd buka, który sugerował się nazwiskiem ? ???? no bo nic tu nie przemawia na Wigginsem. Ta para zostanie wycofana najpóźniej dziś po południu, a jeśli nie to kurs zatrzyma się przy 1.30 - 1.40 max.
Ja byłem przekonamy że pary wystawią dopiero dziś i nie śledziłem beta ani tematu w tym czasie ???? zarabiałem na rożnych porto i walencji,
Brawa dla tych co byli czujni i złapali taki kurs ????
A po wyścigu będzie tak :
 
M 231

matros

Użytkownik
Wiggins tez startował juz w Paris Roubaix, wiec wie z czym to się je. A 25 lokata ujmy na honorze nie przynosi, skoro zapowiadał ze jest to jego cel w tym sezonie, to czemu nie wierzyć w te zapowiedzi. Debiutując tydzień temu w Flandri zdołał wyprzedzić Booma o ponad 8 minut, a w Belkinie na ten moment jest jeden lider i na bank nie jest nim Boom tylko świetnie sie spisujący w tym sezonie Sep, do tego mamy jeszcze w niezłej formie Wynantsa. Boom przerwa po kontuzji i nie wydaje mi sie by na tak wymagającej trasie był w stanie walczyć o przyzwoita lokatę, wiadomo życie zweryfikuje. Ja mam zagranego Wigginsa po 2.55
Pozdro
Ps. Zreszta na waszym miejscu w tym momencie zalozylbym konto na pinnaclu i puscil kontre ;-) jak to mawiaja,lepszy wrpbel w garsci niz gołąb na dachu ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik

Wierzę mocno w Sepa. Poza tym ciekawy jestem, na co stać Phinneya.
Sep w końcu musi zacząć wygrywać te finisze z Cancellarą ;] Ciekawe co tym razem zawali Omega? Stybarem na ofens powinni jechać, oby tym razem bez upadku.
Niesety, na deszcz się nie zapowiada ????
Sep TOP3 2.20 ⛔ unibet
Wieczorem przejrzę pary h2h
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom