>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2014 - Vuelta Ciclista al Pais Vasco (07.04-12.04)

Status
Zamknięty.
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Etap został fajnie przedstawiony przez Type(R)a więc nie będę się powtarzał. Liczę, że najtrudniejszy etap okaże się najciekawszym.
Podpisuję się pod graniem pary:
Tejaj Van Garderen - Robert Gesink ✅ 12 - 23
Od siebie dorzucę:
Alejandro Valverde - Michał Kwiatkowski 1,30 ✅ 2 - 15
Pierre Rolland - Tejay van Garderen 1,33 ✅ 20 - 12
Meta na podjeździe dlatego Valverde &gt; Kwiatkowski. Hiszpan będzie próbował zgubić Contadora, pewnie między nimi rozstrzygnie się walka o zwycięstwo etapowe. Kwiatek poprawił jazdę w górach, ale ciągle trochę mu brakuję do najlepszych. Pewnie skupi się by dojechać najbliżej czołówki i powalczy na sobotniej czasówce.
W drugiej parze zagram na Tejaya. Błysnął dobrą formą w Katalonii, gdzie wygrał trudny etap. W poniedziałek stracił trochę sekund, ale jeśli dziś pojedzie dobrze to ma szansę na podium w generalce. Rolland na razie bez formy. Słabe występy w tym roku. Na 1 etapie pojechał bardzo słabo tracąc aż 10 minut do Contadora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Mikel Nieve - Yuri Trofimov
Może zawodnicy Sky wybitnie nie zaczęli sezonu, nie będę wnikać w przyczyny, jednak dzisiaj postawię na Baska, który jedzie na własnym terenie. Jest liderem swojego zespołu, w przeciwieństwu do Rosjanina z Katiuszy, gdzie Rosjanie jadą bardziej na Spilaka. Na pierwszym etapie dojechali w tej samej grupie.
Nieve @@ 1.53 bet365
Mikel Landa - Thibaut Pinot
Znowu gram na Baska, obaj zawodnicy są młodzi, a Pinot jest postrzegany za jeden z większych talentów we Francji. Obaj bez osiągnięć w tym sezonie, obaj są liderami w swoich drużynach, dla mnie 50/50, a kurs fajny.
Landa @@ 2.25 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Robert Gesink - Tejay Van Garderen 2 @ 1,901 Pinnacle
Niezrozumiały wzrost kursu na Tidżeja w takim wypadku ja z tego skorzystam. Jest w formie co potwierdzał dobrą jazdą w Katalonii gdzie wygrał królewski etap. Dzisiaj też spore utrudnienia czekają kolarzy, BMC ma mocny zespół z Evansem i Sanchezem. Jednak na ten moment Tidżej prezentuje najwyższą formę z tej trójki. Dobrze jeździ na czas a to daje duże możliwości jeśli chodzi o generalkę także raczej się zepnie. Gesink to jest ciamajda niby jest liderem Belkinu bo Mollema dużo stracił na 1 etapie, ale co to za lider który cały czas gesinkuje i się ośmiesza. Przy mocniejszym tempie ze strony Movistaru albo Kreuzigera popłynie.
 
typer-108445 238

typer-108445

Użytkownik
Dziś nie bedzie analizy ???? bo mi pecha przynosi ... a i czasu dziś nie mam za dużo.
Na jutro narazie jeden typ gruboo 5/10j

Michał Kwiatkowski vs Valverde 1 1.53 bet365 !!!
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
ETAP 5​



Samuel Sanchez - Wout Poels
To, że Holender wygrał jeden etap nic nie znaczy, długi zjazd przed metą na korzyść Sancheza + Poels prawdopodobnie będzie chciał pomóc Kwiatkowskiemu, bardziej niż dziś :cool:
Samuel Sanchez @@ 2.00 bet365

Później coś dorzucę.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś ostania szansa dla zawodników którzy słabiej jeżdżą na czas. Organizatorzy przygotowali ciekawy profil etapu. 160 km, trasa mocno pagórkowata, końcówka to cztery premie górskie. Tylko trochę szkoda, że meta nie jest na podjeździe. Tak czy siak powinno być ciekawie. Buki robią z Kwiatka głównego faworyta do wygrania etapu.
Michał Kwiatkowski - Philippe Gilbert 1,33 bwin ✅ 3 - 30
Kwiatek jest w bardzo dobrej formie. Jego dobre wyniki w tym roku można byłoby długo wymieniać. W Kraju Basków też jedzie bardzo dobrze. Trzy etapy zakończył na podium, wczoraj tylko stracił kilka sekund. Profil dzisiejszego etapu powinien mu sprzyjać i tak jak sugerują buki może powalczyć o wygranie etapu.
Gilbert w tym roku słabo. Wczoraj stracił ponad 5 minut, a w generalce jest 33 ze stratą 8:28. Jego najlepszy wynik do tej pory to 4 miejsce na etapie Tirreno-Adriatico. Nie z takiej jazdy znaliśmy go w poprzednich sezonach.
W tej parze zdecydowanie gram na Michała.
 
typer-108445 238

typer-108445

Użytkownik
A więc jutro ostatni etap 6 Czasówka na którą moim zdaniem bet365 wystawił fajne pary i tego się spodziewałem.
Czasówka dosyć trudna z dwoma wzniesieniami:

Ja gram jutro tak :
Wouter Poels v Simon Spilak 2 1.61
Gram ponieważ uważam że Spilak poradzi sobie jutro dużo lepiej, rok temu podobną czasówkę skończył tutaj na 5 miejscu Poels był dosyć daleko dużą stratą, wiem że to co było rok temu to nie ważne ale dla mnie Simon jest tutaj zdecydowanym faworytem.
i Ako:

Tony Martin v Michael Kwiatkowski 1 1.28
Alejandro Valverde v Jean C-Peraud 1 1.53
Ako: 1.98
Typy jasne, Tony pojedzie po zwycięstwo i ciężko bedzie miał mu ktoś tutaj zagrozić, Michał nie jest w stanie pojechać szybciej. Może być na podium bo nie ma tutaj typowych specjalistów od jazdy na czas (oprócz Martina).
Valverde mocny, strasznie mu zależy żeby wygrać z Berto i pojedzie na maxa, traci tylko 12 sek i jest to w stanie odrobić, i na tym opieram ten typ. Etap trudny na pewno bedzie pasował Valverde.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ten profil który wkleił tutaj kolega wyżej kompletnie nie obrazuje trudności na jutrzejszym etapie. Jedna z trudniejszych czasówek na Pais Vasco od wielu lat. 1 podjazd na 6% przez 3,5km, drugi na 7% przez 4 km. Nie liczę już tego że ciągle jest pod górę na 2% albo co chwile zjazdy.

Samuel Sanchez - Damiano Cunego 1 @ 1,943 Pinnacle

Dobry pod górę i dobry na zjazdach? Tylko Sanchez. Jeden z lepszych zjazdowców, potrafił już wygrywać ITT na Pais Vasco. Cunego pod górę ok ale z góry jak worek ziemniaków. Dla mnie faworytem i to zdecydowanym jest zawodnik BMC widać że łapie formę i czuje się mocny.

Stef Clement - Tom Dumoulin 1 @ 2,67 Pinnacle

Clement zapowiada walkę o dobry wynik, zawodnik Belkinu bardzo dobrze jeździ górskie czasówki. Myślę że jest w stanie wykręcić czas na poziomie TOP15. Dumoulin to dobry czasowiec ale nie na takie podjazdy, na płaskie czasówki jest super ale na górskich czasówkach sobie nie radzi. Na Criterium Internacional wygrał ITT a dzień później w górach odpadał i taki właśnie jest ten Holender.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mnie pary nie podpasowały, jedynie właśnie zwróciłem uwagę na Clementa i w jego kierunku spróbuje, ale nie za wiele.
To co napisał parę h temu :
First TT of my season coming up. I hope I have anything left in my legs for it and will give it a full go. It&#39;s been a very hard #PaisVasco
W dodatku wygrał górską klasyfikację w Katalonii wraz z jednym etapem, nie jest jakimś byle waflem jeśli chodzi o jazdę w górach, w tamtym roku na Vuelcie była delikatna imitacja tego co mamy dziś i przyjechał w top15.Myślę, że śmiało powalczy z Dumoulinem bo ten raczej dobrze jeździ krótki, płaskie odcinki a tak patrząc w jego staty to na zeszłorocznym TdF gdzie było górzyscie na ITT to nie podołał.Kurs zachęca bo Stef zapowiada, że nie będzie gesinkować także myslę, że to jedyny roważna opcja na ten etap.
Jeszcze tutaj słówko od CEO Belkinu :
“The course seems well suited for Stef,” said Zeeman. “With two third category climbs and a very technical descent, it’s a tough time trial.”
Aaaaa i wiadomo co dziś spotkało Gesinka - wycofał się ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom