>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2014 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Czas na kolejny etap. Jeśli chodzi o kwestie profilu to jest on typowy dla sprinterów z tym że na 5km do mety mamy 700m podjazdu na 5%. Raczej sprinterów tam się nie odczepi ale jakiś harcownik może wyskoczyć i dojechać w pojedynkę do mety. Jedno jest pewne trzeba być czujnym, peleton się podzieli będą różnice 3,5,8 sekundowe bo dwa zakręty 90 stopniowe robią tam spore zamieszanie. Finisz bardzo szeroki i sprinterzy mogą mieć szanse na wykazanie się.
Tutaj mamy finisz z 2012 roku, gdzie Greipel pojechał bardzo czujnie na finiszu i w odpowiednim momencie wyskoczył z koła rywali.
http://www.youtube.com/watch?v=5RxXiyiVVDw

Jurgen Roelandts- Guillaume Boivin 1 @ 1,65 Bet365 ✅ 2-92

Ponoć Lotto jutro ma zagrać najpierw na Roelandtsa jeśli uda mu się wyskoczyć z peletonu na 700 metrowym podjeździe to ma jechać na siebie, jeśli się nie uda to ma rozprowadzać Greipela. Jurgen to ostatni leadout Greipela więc siłą rzeczy musi dojechać wysoko. Na 1 etapie wypuścił Andre w samej końcówce i sam skończył etap na 11 pozycji. Sam potrafi zafiniszować i jeśli Greipel spłynie na tej hopce to cała siła Lotto pójdzie na Roelandtsa. Dzisiaj się oszczędzał więc wiadomo co jest grane. Boivin na 1 etapie stracił 2:32 do zwycięzcy, wczoraj także ta sama strata, a dzisiaj ponad 8 minut i 5 do Jurgena. Ale jak już porównywać to do tego 1 etapu. Kanadyjczyk jest tylko po to by przywozić bidony liderom czyli Vivianiemu i Bennettowi. Nie wiem w ogóle skąd taka para w b365. Ale co mnie to obchodzi nie narzekam i gram ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Cadel Evans - Robert Gesink 6 - 4
2 @ 3.75 Unibet ✅✅


Po takim kursie na Gesinka? Zawsze. Gesink nie odpuści sobie tego wyścigu za żadne skarby, traci 29 sekund więc na pewno zaryzykuję, ten etap to ostatnia szansa dla niego. Końcowy podjazd powinien znać, podjeżdżał pod niego w tym roku, a więc Willunga Hill nie zrobi mu niespodzianki.



Tym razem nie na Ulissiego ????

Simon Gerrans - Diego Ulissi 3 - 2
1 @ 1.45 bet365 ⛔⛔


A dlaczego Gerrans? Dwa razy z rzędu na tym etapie wygrywał. Poza tym walka o generalkę, traci 7 sekund do Evansa.
https://www.youtube.com/watch?v=H2ZUayjUbSo

https://www.youtube.com/watch?v=Ij-LEhGJgJ8
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Po takim kursie na Gesinka? Zawsze. Gesink nie odpuści sobie tego wyścigu za żadne skarby, traci 29 sekund więc na pewno zaryzykuję, ten etap to ostatnia szansa dla niego.
Tu nawet po @5 bym nie zagrał na tą ciamajdę. On jest dla mnie pierwszy do opuszczenia TOP10 w generalce.
Te 29 sekund to oznaka jak jest słaby i na jakich etapach już potracił do liderów. Dla mnie to nie jest zawodnik na osiągnięcie dobrego wyniku i jutro to pewnie potwierdzi.
Jutro według mnie będzie zaskoczenie na finiszu i szkoda tylko że na mojego doga na można postawić :|
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 37

losos

Użytkownik
Cadel Evans - Robert Gesink
2 @ 3.75 Unibet

Po takim kursie na Gesinka? Zawsze. Gesink nie odpuści sobie tego wyścigu za żadne skarby, traci 29 sekund więc na pewno zaryzykuję, ten etap to ostatnia szansa dla niego. Końcowy podjazd powinien znać, podjeżdżał pod niego w tym roku, a więc Willunga Hill nie zrobi mu niespodzianki.

Tym razem nie na Ulissiego ????
Simon Gerrans - Diego Ulissi
1 @ 1.45 bet365

A dlaczego Gerrans? Dwa razy z rzędu na tym etapie wygrywał. Poza tym walka o generalkę, traci 7 sekund do Evansa.
Ja bym uważał z tym Ulissim - tak jak napisał Dawid, jutro może przyjechać dość duża grupka na finiszu (tzn ok. 10-15 osobowa) a wiemy, że finisze z takich grupek Ulissi lubi jak ryba w wodzie. Rzecz jasna Gerrans faworytem ale nie lekceważyłbym Włocha.
Co do jutrzejszego etapu jest kilka par na bet365 godnych uwagi:
Jan Bakelandts - Jack Haig ✅
typ:1
kurs: 1,4
Ostatnio typ z Bakelandtsem mi nie wszedł ale jego rywalem był dobrze dysponowany na tej imprezie Hermans. Tym razem jutro powinien wygrać pojedynek z młodym jeszcze zupełnie nie doświadczonym zawodnikiem dla którego to pierwszy start w tej rangi zawodach. Nie chce mi się wierzyć by lider Omegi na ten wyścig dał się wyprzedzić Australijczykowi. To prawda, obaj teoretycznie walczą o generalkę jednak dla młodego Kangura dwa podjazdy na Willungę to może być stanowczo za dużo.
Jak do tej pory starcia tych Panów na pojedynczych etapach TDU:
4:0 dla Bakelandtsa

Jack Bauer - Michael Valgren ⛔
typ: 1
kurs: 1,4
Kolejny pojedynek doświadczenia z młodością. Bauer to już dość doświadczony zawodnik, w tej chwili zajmuje on 39 miejsce GC ze stratą ponad 3 min. Myślę, że jest duża szansa, że spróbuje coś jutro ugrać dla siebie (nie powinien mieć obowiązku pracy na czele peletonu na rzecz Haasa, który nie uchodzi za aż takiego faworyta do walki o najwyższe lokaty) Z kolei Valgren ma stratę już ponad 24 minutową i będzie wspomagał swoich liderów Saxo - Tinkoff. Bauer rok temu na Willundze przyjechał na dobrym 14 miejscu, a w całym GC zajął 11 miejsce. Co do Valgrena to jest dla niego pierwszy start w Word Tourze. Duńczyk dopiero uczy się jeździć w zawodowym peletonie. Para jest zestawiona tylko dlatego, że Panowie byli obok siebie podczas 3 etapu wygranego przez Evansa (Bauer był 20sty a Valgren 23ci). Jednak jutro przed młodym Duńczykiem dużo cięższe zadanie - dwa razy do pokonania dość wymagający podjazd na którym nie będzie litości.
Dotychczasowy pojedynek Panów na etapach TDU:
4:0 dla Bauera
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Tu nawet po @5 bym nie zagrał na tą ciamajdę. On jest dla mnie pierwszy do opuszczenia TOP10 w generalce.

Te 29 sekund to oznaka jak jest słaby i na jakich etapach już potracił do liderów. Dla mnie to nie jest zawodnik na osiągnięcie dobrego wyniku i jutro to pewnie potwierdzi.

Jutro według mnie będzie zaskoczenie na finiszu i szkoda tylko że na mojego doga na można postawić :|
Porte tracił 33 sekundy, chyba nie powiesz, że jest słaby? Dzisiaj Porte wygrał, Gesink 4 - patrzenie na generalke i określanie po tym kto jest dobry a kto słaby u mnie nie przechodzi.

Co prawda na Gerransie się przejechałem, ale zabrakło niewiele.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Porte tracił 33 sekundy, chyba nie powiesz, że jest słaby? Dzisiaj Porte wygrał, Gesink 4 - patrzenie na generalke i określanie po tym kto jest dobry a kto słaby u mnie nie przechodzi.
Mi się wydaje, że Gesink jest ciężki do typowania bo nigdy nic nie wiadomo - zawsze w gronie faworytów, a kończy się jak zawsze bo albo się wywróci na płaskim etapie albo jak już jest wysoko to nagle strzeli na jakiś semi-trudnym etapie stąd dla mnie Robert też jest mega ciamajdą, którą omijam szerokim łukiem typując, ale graty za to, że Ci się udało ;).
Brawo dla Ricziego, pisałem wcześniej, że na Wilundze może być mocny i się potwierdziło, szkoda jedynie, że parę sekund urwał i nici z wygranej w TDU.
Jutro Andre pewniaczek, rok i dwa lata temu zwyciężał w Adelaidzie, w tym roku też widzimy w jakiej jest formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jutro powalczą sprinterzy, faworytem jest Greipel ale finisz bardzo szybki i może się coś czasami niespodziewanego wydarzyć. Gerrans raczej obroni 1s przewagi nad Evansem.
Marcel Kittel - Pozostali 2 @ 1,625 Pinnacle ✅ 76 :grin:
Kittel całkowicie się pogubił, w ogóle nie walczy na sprinterskich finiszach. Koen de Kort jako ostatni leadout nie potrafi wyciągnąć Kittela na dogodną pozycję pociąg Giant-Shimano ginie w peletonie. Kto powinien być przed Niemcem? na pewno Greipel jest szybszy i w lepszej formie. Van Hoff też pokazuje się z dobrej strony. Gavazzi w każdej chwili może odpalić. Tak samo jak Viviani i nawet Daryl Impey. Chciałem grać że przegra parę z Greipelem ale to jest bezpieczniejsze bo zawsze coś może się wydarzyć z Greipelem.
Elia Viviani - Caleb Ewan 1 @ 1,526 Pinnacle ✅ 13-15
Ewan miał wypadek na 2 etapie teraz niby czuje się już lepiej ale ja go nie widzę walczącego o zwycięstwo etapowe. Do tego nie ma kto mu pomagać a w pojedynkę na 1 etapie stracił a wtedy jeszcze był w pełni zdrowy. Viviani szybki, sam mówi że dawno tak dobrze nie wyglądał na początku sezonu. 3 miejsce na 4 etapie, w People’s Choice Classic 9 miejsce więc widać że krąży wokół czołówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Andre Greipel - Marcel Kittel ✅✅✅
1 @ 2.10 bet365


Co tu dużo pisać, Andre w formie, w tym wyścigu już 2 razy był wyżej na finiszu od Kittela. Greipel zwyciężał na ostatnim etapie australijskiego touru dwa razy z rzędu. Dla mnie pewka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Popieram typ Kemawir123, lecz pobieram go w pinku po 2.32. Nie ma co dywagować. Andre czuje się na australijskiej ziemi jak mały kangurek w torbie matki ???? Marcel powalczył z nim tylko na kryterium, ale to wszystko. Greipel jak ma stół, to idzie do przodu jak taran. Jedynie jakieś nieprzewidzianie zdarzenia losowe (guma, kraksa) mogą mu przeszkodzić. Wszak w Australii raczej jest spokój. To nie Włochy czy Francja, gdzie są nerwowe finisze.
Andre Greipel - Marcel Kittel 1 - 2.32 Pinnacle ✅
Marcel Kittel - Pozostali 2 @ 1,625 Pinnacle
To również wezmę. Kurs urósł (nie wiedzieć czemu) do 1.78. Świetny typ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dubai Tour 2014​


Z tego co zauważyłem to 365 wyskoczyło z ofertą, nie wiem jak inni bukmacherzy, ale skoro ktoś ma ten wyścig to zawsze jakieś drobniaczki można zarobić ;).Szejkowie pościągali największe gwiazdy światowego peletonu bo jedzie Mistrz Świata - Rui Costa, Enzo Nibali,Tony Martin, paru ciekawych czasowców jeszcze jak i również pojawi się Cav,Sagan,Valderde,Hejsledal.

Faworytem jest Tony Martin ponieważ na początku mamy krótką czasówkę, a kolejne trzy etapy to płaskie zmagania, ale nie znaczy to, że będzie łatwo bo po profilach widać, że trzeba się będzie pilnować bo może powiewać od strony Zatoki.

Lista startowa - http://www.procyclingstats.com/race/Dubai_Tour_2014_Stage_4_Burj_Khalifa-Startlist
Etapy - http://www.procyclingstats.com/race/Dubai_Tour_2014_Stage_4_Burj_Khalifa-Stages

Zapraszam do dyskusji.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
L 37

losos

Użytkownik
Skoro jest Dubai Tour to wnioskuje, że Bet365 będzie nas rozpieszczać kolarską ofertą na ten rok ????
Kolejny wyścig z tzw sezonu ogórkowego, z tego co patrzyłem na profile to mamy jedną płaską czasówkę, 2 płaskie etapy dla sprinterów + 1 etap lekko pagórkowaty. Jako, że to początek sezonu faworyta do końcowego zwycięstwa ciężko wskazać - nie zdziwie się jeśli będzie to ktoś z 3,4 szeregu.
rzut oka na ofertę par H2H i w zasadzie nie ma dla mnie nic powalającego na 1szy etap (czasówka 10 km) po za tą parą:
Francisco Mancebo - Joaquin Rodriquez
typ: 1
kurs: 1,4
Bet365
Nie można Mancebo nazwać typowym pewniakiem jednak widzę tutaj sporą szanse wejścia tego typu. Przede wszystkim dlatego, że dla Mancebo to będzie jeden z ważniejszych startów sezonu jako, że jest członkiem egzotycznego zespołu SkyDive Dubai Pro Cycling Team - będzie miał sporą motywację by powalczyć o dobry wynik. Jeśli chodzi o jego wcześniejsze wyniki w czasówkach na zapleczu Pro Touru to są całkiem przyzwoite. Tam gdzie walczył o generalkę meldował się w czołówce - dobrym wyznacznikiem jest tu ubiegłoroczna czasówka (31 km) na Tour of California (dodajmy z dobrą obsadą) gdzie zajął 16 miejsce tracąc 2&#39;33 do Van Garderena.
Dlaczego nie Purito? Nie wydaje mi się by Hiszpan w sezonie ogórkowym zaginął się w Dubaju. Katusha wysyła dobry skład i bardzo możliwe, że od jechania generalki będą kolarze typu Paolini, Vicioso a Hiszpan przejedzie spokojny wyścig nabijając treningowe kilometry. Po drugie wiadomo Hiszpan mistrzem czasówek nie jest. W tym roku Rodriquez już startował w San Luis gdzie zajął odległe miejsce w GC (71), na czasówce był 47.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Hmm, typ na Paco słuszny i na podbicie można chyba zagrać, ale wolę coś po lepszych kursach, bo krótka trasa. Jak cos to w pinnacle - 1.45 na Paco.
Czasówka płaska, do tego zakręty - patelnie.
Typy kompletnie na czuja, bo cyclingnews otwieram po raz pierwszy do listopada ????
Malori - Fabian 1 1.65 ⛔
Włoch coraz lepszy w czasówkach, a dystans i po części te zakręty przypominają czasówkę z TA, gdzie przed rokiem świetnie się spisywał.
Martin - Phinney 2 2.75 ✅
Tu trochę po dogowemu za drobniaczki. Toniczek to oczywiście faworyt, ale to pierwszy start w sezonie, a Tayls już śmigał w Argentynie i tam spisywał się świetnie. Sporo tu zakrętów, a Tony miewa z tym czasem problemy. Powinno być na sekundy.
Jeszcze myślałem o parze Vandevalle - Velits 1, Belg solidniejszy na czasówkach, szczególnie tych łatwiejszych.
EEE - wie ktoś czy jedziemy na rowerach czasowych? Bo zwykle w tych wyścigach u Arabów były problemy z logistyką i jechało się na zwykłych ;p A to by zmieniało postać rzeczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dubai Tour
Etap 1

Adriano Malori - Fabian Cancellara 2 @ 4,50 Bet365 ✅ 7-5

Kogoś powaliło z tym kursem. Może i Malori jest delikatnym faworytem ale nie aż takim. Tak jak wspomniał Devey_Watt jutrzejsza trasa przypomina tą z ubiegłego roku z Trentino-Adriatico a tam tylko o 6s wygrał Włoch. Poza tym petrodolary pewnie skuszą każdego i będzie zaginanie na całego. Malori zmienił zespół a to ze względu by Movistar na TTT kręcił konkretne wyniki. Do tego nie jedziemy na rowerach czasowych a to jest ogromny plus dla Spartakusa. Typ ze względu na kurs bo jest o dużo zawyżony (początkowe @1,60 - @2,30 było jak najbardziej prawidłowe), poza tym liczę na motorek Fabiana i kto wie może zgarnie 1 skalp w tym sezonie.
Poza tym kuszą mnie kursy na Dowsetta (@3,30) oraz Oliveira (@3,30) ale ostatecznie odpuszczam i przyglądam się formie poszczególnych zawodników. Na pewno na sprinty będzie lepsza okazja, bo tam wiatr będzie odgrywał ważną rolę a niektórzy sprinterzy nie mają odpowiedniej &quot;osłony&quot; i mogą się przeliczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mnie się pary tak średnio podobają więc raczej ITT nie pogram, ale fakt, że na Dowsetta kurs jest mocno przewyższony.On nie jest słabym czasowcem, co prawda trasa krótka, a on fajnie jeździ długi i trudniejsze, ale żeby aż tak był nisko szacowany ? Może i Castroviejo to dobry czasowiec, ale nie żeby aż tak z Dowsettem.Nie pogram nic, ale zgadzam się z tym co piszę Dawid.354678.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mark Cavendish - Marcel Kittel | 1 - 1,78 (Pinnacle)⛔

Typ jest prosty, nie chcę rozmieniać się na drobne, wymyślać czegoś niestworzonego.Idę w kierunku najlepszego sprintera na globie, w parze zestawiono go z Kittelem, który jest równie szybki, ale jest ale.Tym, ale jest to, że Marcel jest taką z leksza pierdołą.Jak każdy wie - tam gdzie się pojawiają jakieś nawet drobne problemy tam Niemiec nie wytrzymuje i go na finiszu nie ma.Jechał w TDU teraz, co prawda tam trasa była trudniejsza niż w Dubaju, ale tam nawet nie miał startu do Greipela.Tutaj problemem może być ewentualny wiatr bo finisz jest na sztucznej wyspie więc może być trochę problemów, ale jeśli Omega się dobrze zaopiekuje Cavem to powinno być ok.Pomocnicy nieźli bo jest oczywiście Tony Martin, jest Petacchi, a i też Renshaw, który powinien być głównym przybocznym.W Argosie pomagać Kittelowi będzie Veelers, de Koert, ale raczej to Omega będzie wiodła prym w peletonie na końcówce etapu.U Marka wiadomo, czasem występują problemy z nadwagą, na razie takich nie dostrzegłem, a nawet jeśli są to i tak Cav jest najszybszym sprinterem w peletonie.Moim zdaniem wygra tę parę Brytyjczyk - lepszy zespół, ogromna moc na finiszu jak i przy ewentualnych nawet minimalnych problemach na trasie Kittel zbastuje walkę na kresce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Oferta jakaś jest ale strasznie słaba. Dziwne zestawienie H2H kompletnie nie ma co grać. Jutro mamy taki profil:

Co tu dużo mówić jak na ten ciapaty kraj to nawet niezłe górki, przejrzałem sobie trasę w google maps i myślę że jutro może dojechać mała grupa do mety. Trasa kompletnie odsłonięta i peleton podzieli się na kilka grup. Kittel pewnie odpadnie na pierwszym lepszym podjeździe, ale Niemiec jest tylko z Cavendishem w H2H gdyby był z Saganem to bym zagrał. Z drugiej strony jak widzę na Phinneya kurs @4,00 to bym sobie to zagrał bo może być np przedłużony finisz a taki może wygrać Amerykanin. Na razie nie gram nic, zobaczymy jak do rana zachowają się kursy i wtedy może coś przyłożę.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jakim cudem dzisiaj Kittel przetrwał to rwane tempo :?: Tego nawet nie wie sam Marcel ????
Ale widać że na finiszu jest bardzo, bardzo szybki na początku sezonu. Cavendish jeszcze nie wrócił z &quot;wakacji&quot; bo zarówno tutaj jak i w Argentynie nie zabiera się nawet na finisz. Sagan też szybki widać że nie może odpalić bo nie ma kto go wyciągać a sam nie daje rady jak na razie dwa razy zamykany na finiszu a i tak 3 i 2 miejsce to spore osiągnięcie. Jutro etap po Dubaju, po ulicach miasta.
Thor Hushovd - Taylor Phinney 2 @ 1,909 Pinnacle ⛔ 14-25
Pojedynek zawodników BMC, ale tutaj zdecydowanie zagram na młodego Amerykanina. Dlaczego? no przede wszystkim dlatego że ma koszulkę lidera, zespół BMC kasuje wszystko aby Taylor wygrał ten Tour. Sam zawodnik jest w doskonałej formie na początku sezonu, dobra postawa w Argentynie przed 2 tygodniami. Dobra również jazda w Dubaju. Wczoraj potrafił zafiniszować na 3 miejscu a dzisiaj z pomniejszonej grupy 11 pozycja. Ma papiery na jazdę ja go widzę w tym roku jako najlepszego ITT oraz dobrego zawodnika na Paryż-Roubaix i inne wiosenne wojaże. Hushovd w wakacyjnej formie dzisiaj prawie 4 minuty straty. On nie ma szans na ugranie czegokolwiek na jutrzejszym etapie więc BMC nie powinno ryzykować utraty koszulki lidera na rzecz pojechania na Thora. Na drugim etapie norweg finiszował, albo inaczej dojechał rozpędem na 30 pozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Jutro zaczynamy kolejny wyścig kolarski. Wyścig kategorii 2.HC czyli można powiedzieć że bardzo istotny wyścig, można zebrać poro punktów do rankingu WT. Trasa jak co roku bardzo płaska. Jednak ze względu na rozgrywaną czasówkę na 3 etapie faworytem do wygrania wyścigu jest Fabian Cancellara. Do pokonania zawodnicy mają łączenie 714,4 km. W tym roku nie wystartuje obrońca tytułu - Mark Cavendish, liderem Omegi będzie Tom Boonen czterokrotny zwycięzca wyścigu w Katarze.
▶ Rozkład jazdy:
Stage: 1 - 9 February - Al Wakra - Dukhan Beach, 135.50 km
Stage: 2 - 10 February - Camel Race Track - Al Khor Corniche, 160.50 km
Stage: 3 - 11 February - Lusail Circuit ITT, 10.90 km
Stage: 4 - 12 February - Dukhan - Mesaieed, 135.00 km
Stage: 5 - 13 February - Al Zubara Fort - Madinat Al Shamal, 159.00 km
Stage: 6 - 14 February - Sealine Beach Resort - Doha Corniche, 113.50 km


▶ Składy poszczególnych drużyn:
http://www.cyclingfever.com/editie.html?detp=view&amp;amp;_ap=startlijst&amp;amp;editie_idd=MjU1OTc=
▶ Oficjalna strona zawodów:
http://www.letour.fr/indexTQA_us.html

▶ Oferta w Unibet na zwycięzcę Tour of Qatar:


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW
 
S 25

sultanofswing

Użytkownik
Andre Greipel - Arnaud Demare 1 @1.5 bet365 ⛔

Jutro drugi etap wyścigu w Katarze. Płaskie 160km, jedyne zagrożenie to mocny wiatr który niejednokrotnie rozrywał tu peleton. Jeśli dużej grupie nie przeszkodzi też ucieczka(a niepowinno się to zdarzyć drugi raz z rzędu) to czeka nas ciekawa sprinterska walka. Moim faworytem jest Greipel. Od stycznia w gazie, w Australii tradycyjnie nie miał sobie równych. Myślę, że jeśli uniknie niebezpiecznych przygód to powinen jutro wygrać. W bet365 zestawiony z Demare po niezłym kursie. Francuz próbował na 1 etapie finiszować mimo dojzdu ucieczki, ale przegrał z Boonenem i Markusem. Greipel nie próbował finiszu, stąd pewnie taki korzystny kurs. Moja jedyna wątpliwość co do jutrzejszego etapu, to pociąg Lotto. Dziś jeden z kolarzy leżał w kraksie tuż przed metą. Nie mam żadnego info czy to coś poważnego, ale zawsze takie zajście może osłabić siłę pociągu drużyny Greipela. Mimo to stawiam na Niemca w parze z Demare i polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom