>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2014 - 71 Tour de Pologne (03.08-09.08)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Tour de Balon... Mówi się że to nie zawodnicy robią wyścig ale trasa. Ta na Tour de Pologne jest znowu fatalna. 4 etapy na 7 to praktycznie takie same tylko w innych miastach. Milion rund po mieście, dwa miliony balonów i plakatów i hajs się zgadza. 40 sekund z bonifikat można zdobyć na płaskich etapach co przy takiej trasie jest komedią ???? bo wyścig może wygrać sprinter który będzie wygrywał etapy. Bo nikt mi nie wmówi że taki Swift czy Hagen zostaną na 4% w Strbskie Pleso gdzie niby jest królewski etap :grin: W wyścigu nie wystartuje Michał Kwiatkowski, pojawi się za to na starcie Rafał Majka tylko gdzie ten Rafałek ma urywać rywali? Składy drużyn nie powalają na kolana, wyścig w który objawiają się nowe talenty i to trzeba oddać Langowi. Jednak kreowanie Cunego na gwiazdę peletonu przez TVP to już jest jednak nie na moją głowę ????

▶ Rozkład jazdy:
Stage: 1 - 3 August : Gdańsk - Bydgoszcz, 226.00 km
Stage: 2 - 4 August : Toruń - Warszawa, 234.00 km
Stage: 3 - 5 August : Kielce - Rzeszów, 180.00 km
Stage: 4 - 6 August : Tarnów Gemini Park - Katowice, 236.00 km
Stage: 5 - 7 August : Zakopane - Strbskie Pleso, 178.00 km
Stage: 6 - 8 August : Bukowina Terma Hotel Spa - Bukowina Tatrzańska, 174.00 km
Stage: 7 - 9 August : Kraków ITT, 25.00 km

 
Otrzymane punkty reputacji: +21
C 11

cysiek7

Użytkownik
Oj dawno mnie tu nie było...Bardzo dawno.
Nie znalazłem wątku dotyczącego Tour de Pologne 2014, więc napiszę tutaj.
Co sądzicie na temat startu Michała Kwiatkowskiego w tej imprezie? Czy Kwiatek powinien ryzykować i startować w TdP, jeżeli w ostatnim tygodniu TdF jechał bardzo słabo? Czy raczej powinien odpuścić start u Langa i skupić się na przygotowaniach do MŚ?
Podobno decyzję o starcie w TdP Kwiatek ma podać jutro o 15 na konferencji prasowej, przynajmniej tak tutaj czytałem, ale nie wiem czy to wiarygodne źródło, czy ktoś może to potwierdzić ?http://www.sporteuro.pl/sport/inne/kolarstwo/102-tour-de-pologne/12279-tdp-bez-kwiatkowskiego.htm
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Kwiatka nie będzie i bardzo dobrze ;). On jest kompletnie ujechany, niby odpoczywał na ostatnich etapach TdF przed czasówką, a i tam jakoś nie błysnął delikatnie mówiąc. Dość ciężki to dla niego sezon i niestety moim zdaniem źle ustawione priorytety w drugiej jego części (zamiast TdF powinien się skupić na TdP oraz Eneco, bo to tygodniówki wręcz pod niego ułożone ;), a potem na klasykach takich jak Plouay czy Montreal oraz Quebec)
Trasa jest dla Michała bardzo fajna, zdecydowanie lepsza dla niego niż dla Majki (głównie ze względu na czasówkę), ale nie chce mi się wierzyć, że Kwiatek potrafiłby tegoroczne TdP na wysokim poziomie po tak ciężkim sezonie. Niech teraz odpoczywa i może jeszcze go w Kanadzie czy MŚ zobaczymy w dość przyzwoitej dyspozycji? ;)
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Ja tam sadze, ze czasowka moze zdecydowac. Kto ja dobrze pojedzie to prawdopodobnie zgarnie generalke. Bodnar nie jedzie prawda, gdzies widziailem wypowiedz kogos z Cannodale? Nie widzialem jednak skladow. Jedzie w ogole jakis dobry czasowiec?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jakaś szansa na ofertę?
Sprawa zwycięstwa rozstrzygnie się na ostatniej czasówce. To nie są góry by kolarze wjeżdżali pojedynczo.
Takim moim czarnym koniem, z racji etapu na Słowacji jest Velits. Świetna szansa dla DeGendta. Jest też Amador(któremu chyba najbardziej kibicuję z faworytów), EBH, Cataldo, Siwcow, Jungels, Meyer, Brajkovic, Monfort, Ludvigsson. Górale typu Majki czy Henao raczej w 10 się zakręcą, ale bez wielkich szans na podium. Ciekawe jak po powrocie spiszą się Romek i Gesink.
Sprintersko jest dość solidnie - Bos, Apollonio, Mezgec, Modolo-Ferrari, Swift, Matthews.
O jest Malori na liście, więc powinien zamieść ostatni etap jak Wigg przed rokiem.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Jakaś szansa na ofertę?
Sprawa zwycięstwa rozstrzygnie się na ostatniej czasówce. To nie są góry by kolarze wjeżdżali pojedynczo.
Takim moim czarnym koniem, z racji etapu na Słowacji jest Velits. Świetna szansa dla DeGendta. Jest też Amador(któremu chyba najbardziej kibicuję z faworytów), EBH, Cataldo, Siwcow, Jungels, Meyer, Brajkovic, Monfort, Ludvigsson. Górale typu Majki czy Henao raczej w 10 się zakręcą, ale bez wielkich szans na podium. Ciekawe jak po powrocie spiszą się Romek i Gesink.
Sprintersko jest dość solidnie - Bos, Apollonio, Mezgec, Modolo-Ferrari, Swift, Matthews.
O jest Malori na liście, więc powinien zamieść ostatni etap jak Wigg przed rokiem.
Gdzies trafilem na newsa, ze Modolo bedize chcial znowu powalczyc o zwyciestwo w Tour de Pologne i po to przyjezdza. Dawno juz Hushovda nie widzialem. Moze Norweg znajdzie mobilizacje, zeby powalczyc troche? Wiadomo forma juz nie ta, co kiedys, ale doswiadczenie potezne.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jakaś szansa na ofertę?
Tak będzie oferta w Bet365.
W ubiegłym roku była także w Sportingbecie ale to raczej tylko taka żartobliwa oferta z żartobliwymi limitami na grę.
Trasa była idealna dla Kwiatkowskiego no ale niestety Michał zajechany całkowicie. Ten Velits to podobny typ do Michała i to nie jest głupi typ. Trzeba czekać na ofertę.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Ja odradzałbym granie na Majkę, bo ciężko mu będzie. Nie są to najlepsze dla niego góry, raczej górki, a i mistrzem w ITT nie jest. W dodatku dwa GT w nogach.
Z wyższych kursów spróbowałbym De Gendta (21.00) oraz Velitsa (21.00), na obu wystawił Uni bet. Obaj powinni bez problemów pokonać wzniesienia, w dodatku Velits ma etap u siebie, a do tego są dobrzy w jeździe na czas. Chociaż nasz wyścig generalnie ciężko obstawiać, bo termin jest jaki jest i forma zawodników to spora zagadka.
e: w b365 34.0 na De Gendta oraz 23.00 na Velitsa, może spróbuję delikatnie.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Hutarowicz - Bos 2.2 pinn ⛔
No dobra. Białorusin wygrał etap i chwałą mu za to, ale kogo on pokonał? Sam szrot sprinterski, a i tak jakoś ich nie odsadził. Jutro już nie powinno być takiego chaosu i jeśli ekipy sprinterskie się nie pogubią, to nie widzę Huty w czołówce.
Gram też znów na wygraną Modolo, tym razem po kursie 10.
Ten peleton to poziomem dostosowany do wyścigu ;] I brawa dla Czecha.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Boris Vallee - Manuele Mori 1 @ 2,20 Bet365 ✅ 3-13

Vallee to najszybszy kolarz Lotto w TdP, #1 na sprinty w drużynie, wczoraj 7 miejsce. Jak na 21-latka całkiem spoko. Chłopak przyjechał do Polski by pokazać swój potencjał a ten niewątpliwie ma. Mori to dopiero #3 na sprinty w Lampre bo są dużo lepsi Modolo i Ferrari. Wczorajsze zawirowania spowodowały że Mori mógł na siebie pojechać bo Modolo i Ferrari mieli lekkie upadki i defekty i nie zdołali dojechać do peletonu tzn Ferrari dojechał ale nie na tyle by skutecznie zafiniszować. Dzisiaj na trasie będzie spokojniej i Mori zajmie się rozprowadzeniem powyższej dwójki tym samym nie powinien zbyt wysoko przyjechać.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Hutarovich - Modolo 5-65, Modolo wcale nie finiszował...⛔
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: STS (Tylko tam jest dostępny ten zakład!)

Moja pierwsza analiza w dziale kolarstwa,ale myślę że będzie ona warta uwagi. Może dziwić wiele osób dlaczego obstawiam tak dziwny typ skoro według mnie wygra człowiek notowany na 101 miejscu po I etapie z obecnym liderem. Białorusin miał wczoraj bardzo dużo szczęścia dlatego wygrał, ominęły go kraksy był cały czas w peletonie nie męczył się na samym końcu wystartował i tylko tyle. Tak jak pisał użytkownik Davey_Watt pokonał szrot sprinterski. Mój typ jest na Modolo ponieważ w tym roku osiągnął już sporo między innymi: 1st Trofeo Palma,1st Trofeo Ses Salines, Zielona koszulka Three Days of De Panne ( gdzie wygral z Saganem), do tego jeszcze 1st Stage 7 Tour de San Luis, 1st Stage 1 Volta ao Algarve, 1st Stage 5 Tour de Suisse. A Białorusin ubogo, moim zdaniem jak dzisiaj wszystko pójdzie zgodnie z planem i cały peleton dojedzie do mety to Lampre tak go rozprowadzi że spokojnie może być w pierwszej trójce i pokona Hutarovicha.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Mały off-top z mojej strony.
Wybieram się jutro na etap TdP. Tarnów albo Szczurowa (lotna premia). Był ktoś przed rokiem na tym etapie? Gdzie można zostawić samochód? Jak najlepiej dojechać?
Jeśli ktoś może mi coś podpowiedzieć zapraszam na priv.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Michael Matthews vs Yaheni Hutarovich 1 @ 1,53 Bet365 ✅ 3/7
Przed nami 3 etap Tour de Pologne. Odcinek płaski,więc kolejna szansa dla sprinterów.
Australijczyk z ekipy Orica w mojej opinii jest jednym z najszybszych sprinterów w całej stawce. Matthews dał się poznać podczas tegorocznego wyścigu Giro d&#39;Italia. Tam wygrał etap i przez 6 dni był liderem klasyfikacji generalnej.
Pierwszy etap w tegorocznym TdP mu za bardzo nie wyszedł,ale już wczoraj pokazał się z bardzo dobrej strony. Był najszybszy na finiszu z peletonu i pokazał,że w dalszej części wyścigu będzie w stanie powalczyć o etapowe zwycięstwo.
Hutarovich wygrał 1 etap i brawo dla niego,ale jego jazda mnie nie przekonuje. Cały sezon nie zbyt udany i to zwycięstwo w jakimś stopniu podbudowało jego morale.
Myślę,że jak dojdzie do finiszu całego peletonu to dosyć mocna ekipa Oricy postara się o jak najlepsze rozprowadzenie swojego lidera na sprinterskie końcówki. Sam Michael jest bardzo dynamicznym kolarzem. Jak tylko nie wydarzy się jakaś kraksa,defekt czy coś innego to po wczorajszym drugim miejscu,dzisiaj ma ogromne szanse na etapowe zwycięstwo
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Boris Vallee - Ramon Sinkeldam 1 @ 1,75 WH ⛔ atak na poczatku etapu przesadzil wynik
Bardzo fajny kurs na mlodego Belga. Jest to numer 1 Lotto na etapy sprinterskie. Do tej pory bardzo dobrze prezentuje sie na trasach naszego touru, odpowiednio 7, 3, 15. Widac, ze ten mlodzian ma potencjal. Co do jego przeciwnika to nie jest to jedynka Gianta i ma on pomagac chocby Mezgecowi, ktory wczoraj pokazal ze przy normalnych warunkach jest w stanie bic sie o zwyciestwo. Jesli nie Mezgec to na pewno jeszcze jest Arndt, ktory potrafi fajnie zafiniszowac i pewnie na niego wtedy postawilby Giant. W takim razie skad ten kurs? Pewnie glownym powodem bylo 4 miejsce na drugim etapie. Jednak jak dla mnie pierwsze dwa etapy moga byc troche niemiarodajne. Duzo liderow dojezdzalo ze stratami, takze inaczej ukladala sie taktyka zespolow. Co wiecej w kazdym z trzech etapow to Belg byl lepszy niz Holender.
Jest to zaklad z serii: Jak zrobic w sierpniu maj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom